Tavsiye 3 Notebook arasında kaldım sizce hangisi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce hangisi ? (Konuyu okumadan oylamayın lütfen)

• Kullanılan toplam oy
    6

Kefelon

Üye
    Konu Sahibi
3 Notebook arasında kaldım sizce hangisi ?

Konuyu okuduktan sonra anketi oylamayı unutmayın lütfen :)

1)
Lenovo z510
||
2)Asus x550ln ||
3)Lenovo g500s ||

Bu 3 notebook arasında kaldım aşağıya sırasıyla tercih sebeplerimi yazıyorum;

1)Lenovo z510 gerçekten güzel şuanda lenovo kullanıyorum ve gayet memnunum. Bu cihazda 8 GB RAM, i5 4200m işlemci ve gt740m ekran kartı mevcut. Güzel teknik özellikler gerçekten alınası bir notebook.
2)Asus x550ln işlemci i5 4200u biraz daha düşük bir işlemci, RAM 8 GB, ekran kartı gt840m bu özelliklerin üstüne Asus'un kalitesi, tasarımı ve soğutma gücü eklenince işlemcisindeki düşüklüğü pek kafama takmadım ve aklımı çeldi Asus şuan Asus'da karar kılmış gibiyim.
3)Lenovo g500s 4 GB RAM, gt720m ekran kartı gibi diğer 2 model arasında vasat durumda kalan özellikleri mevcut ama i7 işlemcisiyle beni de bir düşün sen dedirtiyor.

Evet arkadaşlar durum bu sizce ne yapmalıyım ?

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
z510u kardeşim yeni aldı güzel ürün ısınmıyor şarjı müthiş günde bir kez fulluyorum bir gün gidiyo fan temizleme özelliği güzel fakat pixeller berbat mouse padın kullanımı çok zor aşırı derecede plastiksi kırılacak gibi oyun performansı iyi ama oyundaki görüntü kalitesi benim beş senelik laptopdan kötü, bence asusu aldayanamadım eski laptobu raftan indirdim ısınıyo mısınıyo ama kullanımı daha kolay görüntü daha net

• Beğen
Tepkiler: Kefelon

Kefelon

Üye
    Konu Sahibi
Hımmm :hmmm bana kalsa direk alıccam Asus'u işlemcisi üzer diyorlar seni. Ama Asus kalitesi de ayrı tabi ve beni cezbediyor her yönüyle :D

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
bütçen varsa bunu öneririm yoksada asusu al derim ya da üstekilerin fiyat aralığında diğer modelere bak bence lenova z510u alırsan daha çok üzülürsün pixelleri gerçekten berbat 5 senelik laptop daha iyi geliyor bana ama pixellerin kötü olması enerji tasarufundan kaynaklanıyor herhalde yoksa lenevo böyle bir şey yapmaz herhalde

Kefelon

Üye
    Konu Sahibi
1600 tl den 1 kuruuş yukarı çıkamıyacak durumdayım malesef o modele bakamıyacağım vatanda, media marktta felan attığınız linkdeki notebook indirime girerse alınabilir belki ama indirim günlerinden hiç haberim yok sadece vatanda her hafya sonu yüzde 25 indirim oluyormuş galiba onu biliyorum. Öğrenmem lazım indirim günlerini.Baska onerisi olan yok mu ?

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
bu pcdepo güvenilir mi garantisiyle falan teknosa kadar ilgilenirler mi malum laptoplar en az 1 sefer garantilik oluyor

Kefelon

Üye
    Konu Sahibi
Baska forumlardan aldigim duyumlara gore guvenilir garanti isini zaten aldigin marka ustleniyor bi sorun olmaz anliyacagin

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
Baska forumlardan aldigim duyumlara gore guvenilir garanti isini zaten aldigin marka ustleniyor bi sorun olmaz anliyacagin
sağol sırf garanti yüzünden kardeşim 300 lira zarara girdi z510da medimarkın kazığına geldik:vur

Kefelon

Üye
    Konu Sahibi
Up evet beyler hangisi sizce ?

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Asus tabikiii !!!

Üst Alt