3 büyükleri tutmak

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
    Konu Sahibi
Beşiktaş zamanında başarı elde etmese ne dedeniz ne babanız ne amcanız Beşiktaşlı olurdu.
kardeşim ille şehir aynı şey zaten kafamı buluyorsun :D
İl ve şehir farklı şeyler, lise terk misin yoksa ?İl idari birimdir. Şehir ise yerleşim birimi.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Sen inanıyor musun Beşiktaşın bir başarısı olmasa Beşiktaşlı olacağına
Anlaması bu kadar kolay bir şeyi niye zorlaştırıyorsunuz ?
Yahu başarısı olmayan takımı niye tutsun zaten. Takım birşeyler yapacakki tutulsun yoksa parası olan herkes kulüp kurar. Niye beşiktaşı bu kadar çekemiyorsun anlamadımki. Kasımpaşanın birçok taraftarı var başarılı olacakki taraftarı olsun. Millet niye B partisi varken A partisine oy verir. B partisinden başarılı olduğu için sen diyorsunki başarısız olanı tutun :D

007wolverine

007wolverine

Üye
bence konu uzamamalı

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Beşiktaş zamanında başarı elde etmese ne dedeniz ne babanız ne amcanız Beşiktaşlı olurdu.
İl ve şehir farklı şeyler, lise terk misin yoksa ?İl idari birimdir. Şehir ise yerleşim birimi.
Üniversite mezunuyum sağol ilkokul mezunuda olabilirim ;) Empati kurmayı bilmiyorsan git erasmus yap istersen ancak böyle boş boş savunma yaparsın :)

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
    Konu Sahibi
Yahu başarısı olmayan takımı niye tutsun zaten. Takım birşeyler yapacakki tutulsun yoksa parası olan herkes kulüp kurar. Niye beşiktaşı bu kadar çekemiyorsun anlamadımki. Kasımpaşanın birçok taraftarı var başarılı olacakki taraftarı olsun. Millet niye B partisi varken A partisine oy verir. B partisinden başarılı olduğu için sen diyorsunki başarısız olanı tutun :D
Güce tapmak oluyor işte. Ayrıca benim Beşiktaş'la alıp veremediğim bir şey yok. Fenerbahçe ve Galatasaray için de aynı görüşüm var.
Üniversite mezunuyum sağol ilkokul mezunuda olabilirim ;) Empati kurmayı bilmiyorsan git erasmus yap istersen ancak böyle boş boş savunma yaparsın :)
Lafını eline verdim bence boşuna konuşma. Sütçü İmam Üniversite'sinde şehir ile ilin farkını bile öğretmemişler. Roma'da hem Lazio hem Roma taraftarı olmasını düşün mesela.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Güce tapmak oluyor işte. Ayrıca benim Beşiktaş'la alıp veremediğim bir şey yok. Fenerbahçe ve Galatasaray için de aynı görüşüm var.
Tamam işte bak ne güzel diyorsun görüşüm diyorsun saygı duyuyorum ben sana. Benim görüşümde beşiktaş sen neden saygı duymuyorsun ?

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
    Konu Sahibi
Tamam işte bak ne güzel diyorsun görüşüm diyorsun saygı duyuyorum ben sana. Benim görüşümde beşiktaş sen neden saygı duymuyorsun ?
Sen kendin dedin az önce başarısı için tuttuğunu. Uzatmayacağım bu cevaptan sonra istediğimi aldım ben.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Bir gün laf sokmalar olmadan, hakaret etmeler olmadan bir tartışma konusu görebilecek miyiz merak ediyorum doğrusu :locked:

• Beğen
Tepkiler: Serhan, -India-, -Akıncı ve 4 diğerleri
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt