3 büyükleri tutmak

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
İnsana göre üslup alıyorum abi
forumda yasak ama biliyorsun gerek yok mesajlar silinecek boşa ceza alıp tartıştığınızla kalacaksanız. Pese girdim şansa maç arkadaşın takımıylaymış sonuç ne olacak bakalım :D
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: -Akıncı
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
    Konu Sahibi
Herkes kendi takımını tutuyorda noluyor santostan başka takım var mı ? O da kendi liginde sadece biraz iyi diğerlerine nazaran ama dünyanın en iyi futbolcuları ordan çıkıyor. Yani senin anlattığın farklı birşey. Ben bursaya yakın bir yerde okudum bursa-beşiktaş davasını bilmeyen yoktur. Bursaya da çok gittim arkadaşlarımla. Orada fenerliden galatasaraylıdan çok beşiktaşlı var buna ne diyeceksin ? Adam bursalı ama beşiktaşı tutuyor.
Atletico Mineiro Libertadores'i kazandı. Hiçbir şeyden haberin yok boş laf yapma.Bir de pes oynuyormuşsun, futbol bilgin ortada.

Akıncı

Akıncı

Üye

• Beğen
Tepkiler: The Shadow ve Mad EagLe
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Atletico Mineiro Libertadores'i kazandı. Hiçbir şeyden haberin yok boş laf yapma.Bir de pes oynuyormuşsun, futbol bilgin ortada.
Laflarına dikkat et ;) Ben genel anlamda konuştum 2010 senesinde bursa şampiyon oldu o zaman en iyi süper lig takımı bursaspor. Ben genel olarak santosu söyledim. Ayrıca kimsenin zevkine karışamazsın fifa oynamakla futbol biliniyorsa benim 8 yaşındaki yeğenim daha iyi anlıyor futboldan ama fenerli olmasına rağmen kadroyu sayamıyor. Futbol holiganlık değildir nickini görüp seninle tartışmaya hiç girmemem gerekiyordu. Taraftarlığı öğrenin destek vermeyi öğrenin kimseye ne yapması gerektiğini söyleyemezsin başkasına zarar vermedikçe herkes istediği oyunu oynar takımı tutar desteğini verir. Holiganlıkla bir yere varılmaz. Futbol bilginiz sizde kalsın kimseye bu yanlış düşünceleri empoze etmeye çalışmayın size göre doğrudur saygı duyarım ama kimseyi yadırgamaya hakkınız yok iyi forumlar ;)

• Beğen
Tepkiler: -Akıncı ve The Shadow
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
    Konu Sahibi
H
Laflarına dikkat et ;) Ben genel anlamda konuştum 2010 senesinde bursa şampiyon oldu o zaman en iyi süper lig takımı bursaspor. Ben genel olarak santosu söyledim. Ayrıca kimsenin zevkine karışamazsın fifa oynamakla futbol biliniyorsa benim 8 yaşındaki yeğenim daha iyi anlıyor futboldan ama fenerli olmasına rağmen kadroyu sayamıyor. Futbol holiganlık değildir nickini görüp seninle tartışmaya hiç girmemem gerekiyordu. Taraftarlığı öğrenin destek vermeyi öğrenin kimseye ne yapması gerektiğini söyleyemezsin başkasına zarar vermedikçe herkes istediği oyunu oynar takımı tutar desteğini verir. Holiganlıkla bir yere varılmaz. Futbol bilginiz sizde kalsın kimseye bu yanlış düşünceleri empoze etmeye çalışmayın size göre doğrudur saygı duyarım ama kimseyi yadırgamaya hakkınız yok iyi forumlar ;)
"Hooligan" Bruno Mars hayran topluluğu.Sao Paolo gibi bir kulübü görmezden mi gelelim yaniVeya şu an lider olan CruzeiroYa da Corinthinias

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
H
"Hooligan" Bruno Mars hayran topluluğu.Sao Paolo gibi bir kulübü görmezden mi gelelim yani
Ben görmezden gelirim benim zevkim bana göre siirt jetpaspor daha iyi benim futbol bilgim bu kadar kusura bakmayın sizin kadar anlamıyorum :)

• Beğen
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
    Konu Sahibi
Kimin yanlış düşüncede olduğu belli, bütün futbol dünyası aptal siz akıllısınız ve şanlı kulüpleriniz var

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Kimin yanlış düşüncede olduğu belli, bütün futbol dünyası aptal siz akıllısınız ve şanlı kulüpleriniz var
Biz kimseye aptal demedik ama ikinci dediğin doğru şanlı kulüplerimiz var. Soma için Beşiktaşın neler yaptığını herkes gördü saygı duydu. Ya sizin kendi ilini destekle dediğiniz manisaspor ne yaptı ? Diğerleri dün somalı aileler ordayken sahaya bi bazuka atmadılar. Beşiktaş vandakiler üşümesin diye atkılarını attı bir de ceza yedi. İşte bu yüzden beşiktaş. Herkes hakettiğini görür. Bugün 55 bin kişi 28 bin kişilik taraftarın sesini çıkaramadığı için beşiktaş. Millet 4. yıldızı takacak ama hala 3. yıldızı olmayan beşiktaş. Seviyorsak bir nedeni var şanlı ise bir sebebi var ;)

• Beğen
Tepkiler: Fatic ve The Shadow
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
    Konu Sahibi
Biz kimseye aptal demedik ama ikinci dediğin doğru şanlı kulüplerimiz var. Soma için Beşiktaşın neler yaptığını herkes gördü saygı duydu. Ya sizin kendi ilini destekle dediğiniz manisaspor ne yaptı ? Diğerleri dün somalı aileler ordayken sahaya bi bazuka atmadılar. Beşiktaş vandakiler üşümesin diye atkılarını attı bir de ceza yedi. İşte bu yüzden beşiktaş. Herkes hakettiğini görür. Bugün 55 bin kişi 28 bin kişilik taraftarın sesini çıkaramadığı için beşiktaş. Millet 4. yıldızı takacak ama hala 3. yıldızı olmayan beşiktaş. Seviyorsak bir nedeni var şanlı ise bir sebebi var ;)
Dünkü olayların Manisasporla ne alakası var ?İstanbul yalakaları yaptı her şeyi. Ayrıca Beşiktaş taraftarları Arsenal atkısı açmadı mı geçen sene ? Çok muhteşem bir oluşumunuz mu var sanıyorsunuz ?Çok iyi taraftar olduğunu düşünüyorsun da Beşiktaş'ın hiç şampiyonluğu olmasa Kasımpaşa gibi bir takım olsa tutacak mıydın ?

Yönetici tarafından düzenlendi:
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Kullandığınız üsluba dikkat edin lütfen.. Güzel güzel herkes kurallar dahilinde fikirlerini açıklarsa hoş bir tartışma konusu olur

• Beğen
Tepkiler: -Akıncı ve Mad EagLe
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Dünkü olayların Manisasporla ne alakası var lan İstanbul yalakaları yaptı her şeyi. Ayrıca Beşiktaş taraftarları Arsenal atkısı açmadı mı geçen sene ? Çok muhteşem bir oluşumunuz mu var sanıyorsunuz ?
Alakası yok. Bir kişinin yaptığını bir takıma heba etmek ne kadar doğru sence ? Önce sana manisasporu anlatayım. Bu adamlar vestel gibi bir sponsoru var soma manisanın ilçesi peki manisaspor soma için ya da manisa için ne yaptıki manisalılar manisasporu tutsun ? Şimdi sen somalı çocuğun yerinde olsan hiç birşey yapmayan manisaspora mı sempati duyarsın acına ortak olan sizin için birşeyler yapan sana bisikletler kıyafetler getiren takıma mı sempati duyarsın ben ilk mesajından bahsediyorum. Hani diyorsun ya herkes kendi ilinin takımını tutsun diye.

Sen olayları fazla çarpıtıyorsun. Ben kimsenin taraftarına aptal muamelesi yapmadım yapmam burda bunu yapan sensin. Ben herkese saygı duyuyorum herkes istediği takımı tutmakta özgür. Ben iyi taraftar olduğumu iddaa etmedim. Ben sadece holiganlığa karşıyım. Beşiktaşı tutmamın Beşiktaşın şampiyonluğuyla alakası yok. Fener galatasaray daha çok şampiyon oldu. Onları tutardım. Kasımpaşa ne alaka kasımpaşalı olsam tutardım. Lise yıllarımda kasımpaşadan gelen bir arkadaşım vardı mesela o tutuyordu maçlarına falanda gidiyordu gayet güzel birşey bence ama kasımpaşa bana birşey ifade etmiyor ben niye tutayımki. Ayrıca dediğim gibi senin bana ya da kimseye karışmaya hakkın yok istersem gider borussia dortmundu tutarım. Ya da gider cruz azulu tutarım. Ben sadece Beşiktaşı ve Beşiktaşlıları seviyorum. Ben sana sen niye balıkesiri tutuyorsun diyormuyum. Ayrıca ben balıkesire çok gittim orda olaylarınızı dinledim az çok bandırmasporla olanları. Demekki ilini ilçesini destekleyen kişilerde varmışki aranızda kavgalar çıkıyor.

• Beğen
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
    Konu Sahibi
Diyorum ki Beşiktaş da hiç şampiyon olmasaydı sizin gibiler için Kasımpaşa'dan farksız olurdu.

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
    Konu Sahibi
Ben ilini desteklemek de demedim şehrini desteklemek dedim. Bandırmalı adam Banbanlı olsun tabii ki.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Diyorum ki Beşiktaş da hiç şampiyon olmasaydı sizin gibiler için Kasımpaşa'dan farksız olurdu.
kasımpaşanın ne farkı var birçok il takımına göre ilçe takımı olmasına rağmen çok çok iyi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt