Haber 22 Ekim Nokia Etkinliğinin Ayrıtıları Belli Oldu

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
22 Ekim Nokia Etkinliğinin Ayrıtıları Belli Oldu

Nokia'nın 22 Ekim'de Abu Dhabi'de yapacağı Nokia World etkinliğinin ayrıntıları belli oldu

Apple'ın yeni bir IPAD tanıtımını 22 Ekim'de yapacağı kesinleştikten sonra az önce Nokia da aynı tarihte yapacağı etkinliğin ayrıntılarını paylaştı. Etkinlik yerel saatle 11:00'da başlayacak. Yapılacak tanıtımların ardından akredite olan basın mensupları ve geliştirici misafirlerin katılacağı özel oturumlar da duzenlenicek.

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Peki Apple ile aynı tarihteki etkinlik bir bakıma kapışma özellikle seçilmiş bir tarih
peki tam olarak tanıtım listesi mevcutmu telefon donanım yazılım aksesuar vs

Türe

Türe

Üye
Apple iPad tanıtır bir de Mac sanırım. Nokia Phablet tanıtacak onun dışında birsey olur mu bilmiyorum

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
En sağdaki bilgisayar ne alaka ? Nokia bilgisayar mı yapıyor:oha:

Invoke

Invoke

Üye

dücane

dücane

Üye
Peki Apple ile aynı tarihteki etkinlik bir bakıma kapışma özellikle seçilmiş bir tarih
peki tam olarak tanıtım listesi mevcutmu telefon donanım yazılım aksesuar vs

Aslnda kapisma degil, tam olarak bakarsak, Apple tanitimlarini hemen hemen her zaman sali gününe denk getirir...gecen yil ipad mini'yi 23 ekimde tanitti, fakat bu sene sali günü 22 ekime denk geldigi icin, bu tarihe almis oldu. O zaman isin asli su ki, Nokia Apple' e kafa tutuyor

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Resimdeki klavyeyle bütün gibi

PureFood

PureFood

Üye
Nokia'nın zaten laptop'u vardı. Booklet 3g adında. Laptop da gelse şaşırmam yani :D bekliyoruz bakalım neleri göreceğiz

blackcemre

Üye
Haber için teşekkürler.

q0nzalez

q0nzalez

Üye
belki telefon,tablet ve pcnin birbiriyle bağlantılı olma haberi vardı bi ara galiba onunla ilgili olabilirmi acaba? Bi telefon Bi tablet bi Laptop ilginç

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
birşeyler olacak

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Hayırlısı ama pek birşey beklemiyorum bizim wp için :dry:

turbocore35

turbocore35

Üye
wp8 için ben bişeyler bekliyorum belki subway surfers yayınlanır ınstagram falan :D nokia adı üstünde