2 dakikanızı ayırıp bakarmısınız ?Hacklemek sorun olur mu ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

E_yedi

Üye
    Konu Sahibi
2 dakikanızı ayırıp bakarmısınız ?Hacklemek sorun olur mu ?
telefonu hacklemek istiyorum .hackten sonra telefonlarında kasılma .. Her hangıbır hata olusan oldumu

ANIL

ANIL

Admin
Reset problemleri olabiliyor.

kuralsiz9

Üye
düzgün hacklersen sorun olmaz hackledikten sonra rom patcherın yeriyle oynama ve tel hafızasına kur

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Pek sorun olmuyor ama hiçbir şey olmuyor da diyemeyiz.Ben doğru düzgün yaptığım halde ufak tefek kasıp(çok nadir),resetler(en ender) oldu.

mkkozanmk

Üye
bence sıkıntı yok. Saydıgınız problemler hack olmasa da olabilir bence

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
hack ta hiç bir sorun olmaz hack kasma yapmaz telefonun içindeki 20000 yakın dosyadan bir iki tanesi değiştirilir bunlarda sistem çalışma dosyaları değil sertfika ve sistem dosyalarını görmek içindir tavsiyem sadece sertifika yamasını aç öbürünü açıp bütün sistem dosyalarını gözler önüne serme hangi uygulamanın ne gibi etki yapacağı belli olmaz ok

mkkozanmk

Üye
hack ta hiç bir sorun olmaz hack kasma yapmaz telefonun içindeki 20000 yakın dosyadan bir iki tanesi değiştirilir bunlarda sistem çalışma dosyaları değil sertfika ve sistem dosyalarını görmek içindir tavsiyem sadece sertifika yamasını aç öbürünü açıp bütün sistem dosyalarını gözler önüne serme hangi uygulamanın ne gibi etki yapacağı belli olmaz ok

çok başarılı bir yorum

___kaptan___

___kaptan___

Üye
ben nokia E7 mi hackledim sorun yoktu bugün kaspersky virüs programını indirdim ama indirmez olaydım telefonum kapanıp açılıyodu hiç bişey yapamıyordum baktım olmuyor herşeyi göze aldım bastım formatı :'( ne kadar resmim videom şarkım programlarım oyunlarım gitti yaaa :'( yarın telefoncuya gidip belleye yükseltcem telefonumu ve en azından silinen oyunlarımın kurulum dosyalarnı atcam telefona bi daha virüs programı yüklemek mi TÖVBEEEEEEEEE :'(

ahmetyilmazas4

ahmetyilmazas4

Üye
bencede hiç bir zararı Olmaz olsa bu güne kadar bi çok konu olurdu zararlı olduğuna dair

---------- Eklendi @ 21:39:55 ---------- Yazıldı @ 21:37:50 ----------

ben nokia E7 mi hackledim sorun yoktu bugün kaspersky virüs programını indirdim ama indirmez olaydım telefonum kapanıp açılıyodu hiç bişey yapamıyordum baktım olmuyor herşeyi göze aldım bastım formatı :'( ne kadar resmim videom şarkım programlarım oyunlarım gitti yaaa :'( yarın telefoncuya gidip belleye yükseltcem telefonumu ve en azından silinen oyunlarımın kurulum dosyalarnı atcam telefona bi daha virüs programı yüklemek mi TÖVBEEEEEEEEE :'(

keşke önce buradan bilgi alıp sonra yapsaydın en azından pro resim ve müzikler gitmeden kurtarılabilirdi belki

___kaptan___

___kaptan___

Üye
bencede hiç bir zararı Olmaz olsa bu güne kadar bi çok konu olurdu zararlı olduğuna dair

---------- Eklendi @ 21:39:55 ---------- Yazıldı @ 21:37:50 ----------

keşke önce buradan bilgi alıp sonra yapsaydın en azından pro resim ve müzikler gitmeden kurtarılabilirdi belki

ama sorun hackim de değil o lanet virüs programında aslında onuda yüklemeyecektim ama telefonu 7x24 online yoğun şekilde kullandığım için hani olurya virüs falan bulaşır diye kurayım dedim kurdum kurmaz olaydım :'( off yaa o kdr foto video program hepsi hepsi gitti yaaa :'( hele program ve oyunlarım için 10 günde cepten 3GB harcamıştım yaaa :'(

TheMadness

TheMadness

Üye
kapalıyken telefonu usb ile bağlarsanız e sürücüsünü okuyabilirsiniz. İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt