15 yaş altı sorunu!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bountykiller

bountykiller

Üye
    Konu Sahibi
15 yaş altı sorunu!
maxicep yönetiminden 15 yaş altı gençleri foruma almamak için yöntemler geliştirmesini istesem çok mu şey istemiş olurum? Özellikle teknoloji bölümlerinden. Tabiki içlerinde bilgili olanları vardır ama Bilgisiz olanlarının saçma yorumlarını görmek gerçekten moral bozucu...

• Beğen
Tepkiler: technicker

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
çok kötü bir yargı yapıyorsun küçük olupta bilgili olanlarda var mesela android bölümünde spongemert vardı bi aralar benden daha çok şey biliyordu xda developerda "i'm only 10 years old" yazanda var

bountykiller

bountykiller

Üye
    Konu Sahibi
dikkat edersen ''tabikide içlerinde bilgili olanları vardır'' yazmştm. Ama enazından bilgisizler uzaklaştırılsa çok süper olur. Her konuya yorum yapmayı kendine şart edinmş sacma yorumcularla dolu ortalık , en azından saçma yorumcular engellense süper olur.
( 15 yaşındakileri asla küçümsemem . Ben 15 yaşındayken hertürlü nokia yı tamir edebiliyordum)

by*cambaz

Üye
kendin 3 5 yaş büyüksün diye milletin gezmesini engelleyemezsin sen sanki o yaşta değildin kapişş

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Bencede Yanlis Bir Dusuncee ..

• Beğen
Tepkiler: StunnerDead
technicker

technicker

Üye
Haklısın arkadaşım. Benim en büyük şikayetim bir konu altında biriken sohbet mesajları . Lütfen arkadaşlar msn,whatsapp vb programlarla yazışın.
Muhabbet etmeyin konularda.
Forumda belli başlı sohbet eden üyeler belli. Hemen hemen tüm konuların içeriğini değiştirip bir nevi kahvehane ortamına çeviriyorlar.
Bunun önüne geçilmeli. Saygılar.

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
Haklısın arkadaşım. Benim en büyük şikayetim bir konu altında biriken sohbet mesajları . Lütfen arkadaşlar msn,whatsapp vb programlarla yazışın.
Muhabbet etmeyin konularda.
Forumda belli başlı sohbet eden üyeler belli. Hemen hemen tüm konuların içeriğini değiştirip bir nevi kahvehane ortamına çeviriyorlar.
Bunun önüne geçilmeli. Saygılar.
modlar ilgileniyo mesela android bölümündeki mod bikaç konumu gereksizlere taşıdı :D

Corrupt

Corrupt

Üye
Ben 15 yaşındayım ve e63'ün tüm yazılımını adım gibi biliyorum

• Beğen
Tepkiler: Mazlum Somer
bountykiller

bountykiller

Üye
    Konu Sahibi
Ben 15 yaşındayım ve e63'ün tüm yazılımını adım gibi biliyorum

kardş sen gibilerle sorunum yok . Sorunum gereksiz yorum yapanlarla. Örn bi arkadaşn telfnu bozulmş. Bende ona yardmcı olmaya çalşyrum. 1 harfi yanlş yazmışm. Vatandaşn biri resmi evrakta hata yapmşm gibi bıcır bıcır konşuyor. Yav alt tarafı 1 harf .

Bu gibi gereksiz yorum yapanlardan şikayetçiym ben.

DDorlion

DDorlion

Üye
Yaşa Göre Ayrım Yapılması Kabul Edilemez Heleki O Yaşlardan Geçmişken ...

bountykiller

bountykiller

Üye
    Konu Sahibi
Yaşa Göre Ayrım Yapılması Kabul Edilemez Heleki O Yaşlardan Geçmişken ...

tamam haklısın. Ozman 15 yaşın üstünde olupta gerksz yorum yapanlarda engellensin. Onlardan da az da olsa var.

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Bence Konun Uzamasinn .. Mazallah 15 Yasindaki Gencler Basar Burayi .. Kacacak Yer Bulamayiz Vallaha .. :)

Buraxlive

Buraxlive

Üye
15 yasini kaldiralim. Konulari dagitan muhabbete cevirenlerin önüne gecilsin diyelim. Ki bu konuda ciddi ciddi sıkı denetim yapilmali. Haklisin kardesim.

spy ghost

spy ghost

Üye
yabancı forumlaramı kaçsak acaba ingilizcemiz var nasıl olsa :d:

uğur e

uğur e

Üye
eğer bılmıyorlarsa saçma sapan yorumlar yazıyorlarsa bunu sen engellemeyemezsn buna hakkn yk bır kere .sen şu an 15 yaşnda olsaydn ve bu konuyu açan adama emınım küfrederdin.bence gereksz bır konu .kımsenin bıseyler öğrenmesine engel olamazsın.20 yaş üstü varda ne oldu symbian diyon o ne ya diyo al burdan yak.

kezban yenge

kezban yenge

Üye
Sana ne oluyor 1milyon üye şikayet etmiyor da sen mi ediyorsun bak şu sözü de unutma akıl yaşta değil baştadır.

furkan5800

furkan5800

Üye
ben 15 yasındayım artislik yapma agzını yüzunu kırarm

• Beğen
Tepkiler: MasteLaa

e.c

Üye
ben 16 yaşındayım ama teknoloji bölümünde takılmıyorum :d:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt