D900İ yeni kullanıcısıyım, yardım lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

parlos

Üye
    Konu Sahibi
D900İ yeni kullanıcısıyım, yardım lütfen
arkadaşlar sıkıntılarımı alta yazıyorum yardım ederseniz çok makbule geçecek, teşekkürler

1- telefona mesela mesajlara şifre koymak istiyorum daha önce denemiştim şifre vermiştim oldu, sonra onu kaldırdım, şimdi tekrar aktiv etmek istiyorum ama hiçbir şifreyi kabul etmiyo yanlış diyo :allalla: ne yapabilirim bununla ilgili ?
2- bellek kartına girdiğim zaman aşırı bir ağırlık oluşuyo, karttamı sorun var yoksa genel bi sıkıntımı?
3- radyo frekanslarının üzerine radyonun adını yazamıyorum, yazılabiliyomu?
4- mesajlar menüsünün içine istediğimce klasörler oluşturamıyorum saklamak için yada bellek kartına klasör açılabiliyomu, nasıl?
şuan aklıma gelenler bunlar arkadaşalar yardım ederseniz çok sevinirim...:hmmm

parlos

Üye
    Konu Sahibi
niye kimse bişey yazmıyo arkadaşlar ya, hakkaten yardım rica etmiştim :(
hepiniz telefonlar konusunda son derece tecrübeli ve bilgilisiniz size çok basit gelebilir sorularım ama cevabını ben bulamadım sapıtıcam

Ozan

Ozan

Admin
arkadaşlar sıkıntılarımı alta yazıyorum yardım ederseniz çok makbule geçecek, teşekkürler

1- telefona mesela mesajlara şifre koymak istiyorum daha önce denemiştim şifre vermiştim oldu, sonra onu kaldırdım, şimdi tekrar aktiv etmek istiyorum ama hiçbir - kabul etmiyo yanlış diyo :allalla: ne yapabilirim bununla ilgili ?
2- bellek kartına girdiğim zaman aşırı bir ağırlık oluşuyo, karttamı sorun var yoksa genel bi sıkıntımı?
4- mesajlar menüsünün içine istediğimce klasörler oluşturamıyorum saklamak için yada bellek kartına klasör açılabiliyomu, nasıl?

1- telefon güvenlik kodunuzla aynı bir sifre bu. Telefonunuzun sifrresi çok hatalı giriş sonrası kitlenmis olabilir servise götürmelisiniz tek yolu o, yada sifreyi biri değiştirdi hatırlamıyorsunuz veya.

2- bellek kartı dolu ise ağır calisması normal bu her telefonda böyledir

3- radyo frekanslarının üstüne isim yazma olayı u600 kullandım hatırlamıyorum olduğunu d900 de de yok sanırım

4- Mesajlar için bellek kartında klasör açma yok, klasör olusturma olayı da yok diye biliyorum

EVRENCEEE

EVRENCEEE

Üye

1- telefona mesela mesajlara şifre koymak istiyorum daha önce denemiştim şifre vermiştim oldu, sonra onu kaldırdım, şimdi tekrar aktiv etmek istiyorum ama hiçbir - kabul etmiyo yanlış diyo :allalla: Ne yapabilirim bununla ilgili ?

sevgili arkadasım bir smg d900i kulanıcısı olarak elimden geldiğince sana yardım etmeye calışacagım.

1- bu sorunun için (menü+ayarlar+güvenlik+gizlilik+ ve gizlemek istediğin bölümü seçipkaydet diyorsun,daha sonra belirlemiş oldugun eski şifreyi giriyorsun. Işte bu kadar.

2-bu d 900 i de karşılaşılan genel bi sıkıntı.

3-hayır frekansların üstüne yazı yazamıyorsun.

4-mesajlar bölümünde ek bir klasör açamazsın,hafıza kartına klasör açılıyor fakat burayada msjlarını taşıyamıyorsun.
Saygılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt