N9'a genel bakış ve incelemem.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Açıldıktan hemen sonra müdahale etme cihaza 2-3 dakika kendine gelsin sistemi kurarken.bende bazen hemen kurcalamaya başlayınca yakıtı biten arabalar gibi teklemeye başlıyor :ehe

MertcaN9

MertcaN9

Üye
    Konu Sahibi
[ENGİN];5572599' Alıntı:
Açıldıktan hemen sonra müdahale etme cihaza 2-3 dakika kendine gelsin sistemi kurarken.bende bazen hemen kurcalamaya başlayınca yakıtı biten arabalar gibi teklemeye başlıyor :ehe

he demek aynı sorunu yaşıyoruz iyi o zaman biran korktum bir de serdar abi kurcalamış olaiblirsin filan diyince iyice korktum evet krucaladım ama zarar verecek bir şey yaptığıma inanmıyorum :D sanırım dün de nazar boncuğu koyduğuna göre şarjı telefonun iyi durumda bataryada bir sorun yok şu anda çok mutlu oldum hatta bugün bir deney yaptım telefonu sabah 6 da açtım yine güç tasarufuna aldım şarzı fuldü bakalım ne olacak diye gün boyu web+müzik+uzun bir süre radyo dinledim ve kurcaladım telefonu tabi şu anda şarjım yüzde 56 :D :kop:

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Dahaa ne istiyon kardeşim :nazar: degmesin

leonardo08

leonardo08

Üye
808 ile n9 arasında kaldım ne yapsam

Arkadaşım 808 ile n9 karşilaştırmak bilgisayar ile Profesyonel fotoğraf makinesini karşılaştırmak gibi bir şey daha iyi resim daha kolay sistem istiyorsan 808 daha normal resim daha iyi işletim sistemi istiyorsan n9 birebir

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye

N9 çok bambaşka bir dünya kesinlikle 808 den 1 basamak üstün bence
Tamamen Kişisel Tercih N9 İyi Güzel Ama Kamera vs Konusunda Kesinlikle 808 Yaklaşamaz Bunun Yanında 808 Arada Güncelleme Geliyor Buna?

Harun6754

Üye
Beım c6 dan farkı yok bana belırgın bır fark söyleyın kı degıstırme durumunda kalayım ram dısında

pRime.

pRime.

Üye
Tamamen Kişisel Tercih N9 İyi Güzel Ama Kamera vs Konusunda Kesinlikle 808 Yaklaşamaz Bunun Yanında 808 Arada Güncelleme Geliyor Buna?
N9 MeeGo kullanıyor. Donanım olarak 808'e lafımız yok tabi ama sistem olarak öyle değil. Ayrıca kullanım amaçları tam olarak aynı değil bu cihazların. N9 multimedya amaçları için özellikle geliştirilmiş bir cihaz değil.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye

808 ne zaman çıktı allah aşkına kimse 808le karşılaştırmıyor ki 808 multimedia özellikli bir cihaz n9 farklı kulvarların cihazları bizde symbian kullandık amakıyaslama geregi duymadık.

• Beğen
Tepkiler: pRime.
fLuke!

fLuke!

Üye
N9.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt