Faturasız Bimcell yükle Kazan kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Bimcell yükle Kazan kampanyası
Bimcell Festival" yazıp 4551’e gönderin; her tek seferde, 40TL yüklemenizde 2GB cepten internet, 50TL ve üzeri yüklemenizde 5GB cepten internet kazanın BİMcell Yükleme Festivali Kampanyası 30 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyaya katılımdan 48 saat önce yükleme yapılması durumunda da kampanyadan yararlanılabilecektir. Son 48 saat içerisinde abonelerin, birden fazla kez 40 TL – 49,99 TL arası ve / veya 50 TL ve üzeri yükleme yapması durumunda, 2 GB ve 5 GB data haklarından sadece birer kez yararlanabilecektir.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı, Mesut Aktaş, PALA. ve 2 diğerleri

PALA.

PALA.

Üye
Eskisi daha güzeldi, yükler yüklemez geliyordu hediyeler.

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Önceden 25 lira yukleyince 1 GB veriyordu. Şimdiki paketleri beğendim ama 1gb internetli bir paket de olmalı 16 17 liraya.

gonyalı

gonyalı

Üye
Önceden 25 lira yukleyince 1 GB veriyordu. Şimdiki paketleri beğendim ama 1gb internetli bir paket de olmalı 16 17 liraya.
Çoğu insan android kullanıyor o da aylık en az 1Gb den fazla yakıt tüketiyor. 12 Gb ler bile varken 1 gb kimse yapmaz gibime geliyor.
Mesaj birleştirildi:

Ama symbian da öylemiydi 1 ayda 1 gb ı bitirmek için fazladan efor sarfediyorduk.

• Beğen
Tepkiler: Da®kness ve PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Ama symbian da öylemiydi 1 ayda 1 gb ı bitirmek için fazladan efor sarfediyorduk.
Artık o eforu sarf etmek de mümkün değil, youtube çalışmıyor, 1 gb döke saça yetiyordu, şimdiki cihazların dişinin koğuna yetmiyor 1 gb internet.
Anlamadığım kampanya için bu kadar şarta ne gerek var, kullanacak olan kullanıyor her türlü, kullanmayacak olan da zaten az yada hiç kullanmıyor.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
Çekmedikten sonra neye yarar
İstanbul Sancaktepe'de Turkcell dışında hiçbiri çekmiyor 😊

• Şaşırdım
Tepkiler: gonyalı

Üst Alt