Maxicep günden güne ölüyor mu?

Sponsorlu Bağlantılar

fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
Üzerinde her zaman çalıştığımız bir çaba bu .

Son 1 haftada , bir önceki haftaya göre %30 artan bir aktiflik mevcut. Bu kullanıcı olarak bu derece yansımasa da , misafir trafiğinde %30 artış sağladık. Zamanla bunu devamlı artırmak ilk hedef, devamında zaten aktif kullanıcı olarak da yansıyor durum.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Ufak bir öneri. Foruma böyle bir özellik gelirse biraz daha canlanır diye düşünüyorum.
Paylaşımın içeriğini görmekiçin beğeni ve yorum yapmak lâzım. Şu an çoğu forum bunu kullanıyor.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: gonyalı

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Mobil uygulama olmaması da forum için büyük dezavantaj.

Baydırman

Baydırman

Moderator
Üzerinde her zaman çalıştığımız bir çaba bu .

Son 1 haftada , bir önceki haftaya göre %30 artan bir aktiflik mevcut. Bu kullanıcı olarak bu derece yansımasa da , misafir trafiğinde %30 artış sağladık. Zamanla bunu devamlı artırmak ilk hedef, devamında zaten aktif kullanıcı olarak da yansıyor durum.
Biz de üstümüze düşeni yapmaya hazırız hocam. Diğer forumlarda, sitelerde tanıtım falan yaparız.
Mesaj birleştirildi:

Mobil uygulama olmaması da forum için büyük dezavantaj.
Hiç gerek yok buna. Zaten tarayıcıda akıyor. İlla lazım diyorsanız yaparım ben bir tane fakat cidden gerek yok.

• Beğen
Tepkiler: fatihmenteş ve maydinmaydin
waterback

waterback

Üye
Biz de üstümüze düşeni yapmaya hazırız hocam. Diğer forumlarda, sitelerde tanıtım falan yaparız.
Mesaj birleştirildi:

Hiç gerek yok buna. Zaten tarayıcıda akıyor. İlla lazım diyorsanız yaparım ben bir tane fakat cidden gerek yok.
Çağa ayak uyduramıyorsunuz. maalesef. sadece İnternet ten yayın yaparak bir şey elde edilemez ki.
Bu fikri terket meniz lazım bide aktif olmak lazım başta yotube ,telegram vs sosyal medya platformlarda aktif olmak lazım.
Artık forum diye bir şeye gerek kalmadı telegram sayesinde.

Baydırman

Baydırman

Moderator
Çağa ayak uyduramıyorsunuz. maalesef. sadece İnternet ten yayın yaparak bir şey elde edilemez ki.
Bu fikri terket meniz lazım bide aktif olmak lazım başta yotube ,telegram vs sosyal medya platformlarda aktif olmak lazım.
Artık forum diye bir şeye gerek kalmadı telegram sayesinde.
Daha önce yapıldı. Ciddi şekilde fark ediyordu. Yeniliğe kapalı değilim fakat sizin istediğiniz zaten yeni bir istek değil. Gerek de yok. Eskiden hızlandırıyordu fakat şimdi zaten gayet hızlı. Araçlarla değil de amaçlarla uğraşmalıyız artık. Forumlar da güzel sitelerdir ve maalesef alternatifleri yoktur. Burası zaten gayet bilinen bir sitedir. Üç milyona yakın üyesi vardır. Play'den buraya on üç yaşındaki çocuklar gelir anca. Zamanında oldu, oradan biliyorum. Boşa sıkmıyorum yani.

PALA.

PALA.

Üye
Daha önce yapıldı. Ciddi şekilde fark ediyordu. Yeniliğe kapalı değilim fakat sizin istediğiniz zaten yeni bir istek değil. Gerek de yok. Eskiden hızlandırıyordu fakat şimdi zaten gayet hızlı. Araçlarla değil de amaçlarla uğraşmalıyız artık. Forumlar da güzel sitelerdir ve maalesef alternatifleri yoktur. Burası zaten gayet bilinen bir sitedir. Üç milyona yakın üyesi vardır. Play'den buraya on üç yaşındaki çocuklar gelir anca. Zamanında oldu, oradan biliyorum. Boşa sıkmıyorum yani.
Geçen sene çekiliş felan bişeyler olduydu ama onda anlık artış oluyor. Emmi İstanbul'u iyice salla şöyle kendine gelsin, bak burası nasıl hareketleniyor.

• Cool
Tepkiler: Baydırman
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Turuncu forumdaki aktivitenin yarısı mobilden gerçekleşiyor.

• Beğen
waterback

waterback

Üye
Forumların da alternatifleri vardır.telegram discord vs gibi......

cihanyurdakul

cihanyurdakul

Üye
2011 girişliyim.
o zamanlar sgk yatsaydı şimdiye emekliydim.
3600 günüm vardı.
şaka bir yana,

eski popülerliğini yitirmiş maxicep.
el değiştirdi sanırım.
var olan üyeler de gitti.

• Beğenmedim
Tepkiler: gonyalı ve Baydırman
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
2011 girişliyim.
o zamanlar sgk yatsaydı şimdiye emekliydim.
3600 günüm vardı.
şaka bir yana,

eski popülerliğini yitirmiş maxicep.
el değiştirdi sanırım.
var olan üyeler de gitti.
Öyle bir durum yoktur, öncelikle fikir sahibi olmak için söylediğiniz konu hakkında araştırma yapmanız sormanız gerekir ki fikrin altı dolu olsun.

Forum ile discord yada telegram karşılaştırılamaz. Buradaki GB boyutundan belkide fazla miktarda dosya mevcut bunu hangi yöntem ile discorda yada telegrama yüklenebileceğini düşünüyorsunuz.
Discordun amacı hızlı etkileşim sağlamaktır, buradaki bir konuyu oraya görselleri açıklaması dosyaları ile bir bütünlükte ve aramaya müsait olacak şekilde nasıl olabilir.
Telegramın amacı ise sohbettir, onunla hiçbir karşılaşmaya bile dokunan noktası yoktur.
Teknoloji hızlıdır kimse de yakalayamaz olabildiğince adapte olmak elzemdir fakat birbirlerinden farklı amaçlarda olan araçları bir bütün halinde karşılaştırmak yanlıştır.

• Beğen
Tepkiler: Baydırman, TheNightMare. ve gonyalı
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
:türkiye1:Efsaneler ölmez sadece şekil değiştirir:türkiye1:

• Beğen
  • Sevdim
  • Cool
Tepkiler: BLasTeaR, Baydırman, Buğra ve 1 kişi daha
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
emmi bir uygulama gerçekten lazım.forum akıyor eyvallah da maxicep yazana kadar çoğu insan cayıyor.
Mesaj birleştirildi:

forumun adı dahi maxi ve CEP kelimelerinden oluşuyor bu işi cep uygulamasına dönüştürmek gerek

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
:ehe
Mesaj birleştirildi:

emmi bir uygulama gerçekten lazım.forum akıyor eyvallah da maxicep yazana kadar çoğu insan cayıyor.
Mesaj birleştirildi:

forumun adı dahi maxi ve CEP kelimelerinden oluşuyor bu işi cep uygulamasına dönüştürmek gerek
Çok basit bir şekilde yapacağım ama play'e koyamam. İsteyen kullanır. Sorumlusu da kullanandır. Şimdiden söyleyeyim.
Mesaj birleştirildi:

Konudan bağımsız olarak @gonyalı nickli arkadaşın da test moderatör olması yararlı olur gibi geliyor bana.

Son düzenleme:

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
  • Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2643147 ve gonyalı
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı ve Silinen Üye 777448
Baydırman

Baydırman

Moderator
Eski siteyi unutuyorsunuz galiba :)
Şu an gayet iyi
Eğer çok gerekiyorsa tapatalk erişimi verilebilir.
Site gayet akıyor bu haliyle

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 777448
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Eski siteyi unutuyorsunuz galiba :)
Şu an gayet iyi
Eğer çok gerekiyorsa tapatalk erişimi verilebilir.
Site gayet akıyor bu haliyle
Tapatalk da olur. Eski hali çok daha kötüydü.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 777448

Üst Alt