Maxicep günden güne ölüyor mu?

Sponsorlu Bağlantılar

cihanata_1

cihanata_1

Üye
siteye son girişimde terkedilmiş gibi bir hisse kapıldım malesef :(

• Üzüldüm
  • Şaşırdım
Tepkiler: fatihmenteş ve MAERKEK

saycansel

saycansel

Üye
masadan eksiliyor dostlar...

• Üzüldüm
  • Beğen
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
sosyal medyada likeden başka etkileşim yok nerede ise.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Silinen Üye 777448
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bakalım

Baydırman

Baydırman

Moderator
Forumlar ölüyor olabilir ama maxicep daha fena öldü. Gerçi nefes alıyor gibi. Ama babasına hastaneye götürelim dediğimizde nefes alıyor sorun yok diyor. Çok sevsem de benim evladım değil kendi bilir.

• Beğen
  • Üzüldüm
Tepkiler: fatihmenteş, Silinen Üye 777448, gonyalı ve 1 kişi daha
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Forumlar ölüyor olabilir ama maxicep daha fena öldü. Gerçi nefes alıyor gibi. Ama babasına hastaneye götürelim dediğimizde nefes alıyor sorun yok diyor. Çok sevsem de benim evladım değil kendi bilir.
Başka bir yerde buluşuruz da çok şey paylaştım. S40 ve Java forumunda evladım gibi gördüğüm emek verdiğim konularım var. Onlara üzülürüm

• Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: fatihmenteş, gonyalı ve Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
Başka bir yerde buluşuruz da çok şey paylaştım. S40 ve Java forumunda evladım gibi gördüğüm emek verdiğim konularım var. Onlara üzülürüm
Maxicep biterse forumlar da biter benim için. Sevmiyorum hiç birini. :züü:

• Üzüldüm
  • Şaşırdım
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
evladımızı yeni konular ile beslemek lazım. Çocuğu aç bırakınca hastanelik oldu tabi. Doktor yetersiz beslenme diyor :)

• Beğen
Tepkiler: fatihmenteş, gonyalı ve MAERKEK
Baydırman

Baydırman

Moderator
Reklam ver bi şey yap dirilt şu forumu gözünü seviyim hocam @Ozan

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve gonyalı
phasan

phasan

Üye
Sürekli aktif olsa forum bende buralarda olurdum 10 yıl olmuş maxicep katılalı

• Beğen
Tepkiler: fatihmenteş, MAERKEK ve Silinen Üye 777448
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
Bilgisayar hakkında bildiklerimin %95'ini bu forumda öğrenmiş birisiyim ve neredeyse 3 ay girmedim yeni bir şeyler lazım bitmesin be...
Mesaj birleştirildi:

Youtube kanalı açılsa forum adına incelemeler falan yapılsa?

• Üzüldüm
Tepkiler: fatihmenteş
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Bilgisayar hakkında bildiklerimin %95'ini bu forumda öğrenmiş birisiyim ve neredeyse 3 ay girmedim yeni bir şeyler lazım bitmesin be...
Mesaj birleştirildi:

Youtube kanalı açılsa forum adına incelemeler falan yapılsa?
açıldı incelemeler yapıldı ama pek rağbet olmadı

• Üzüldüm

ekolraf

Üye
şikayet kolay ama öneride bulunmakta üyelerin ve moderatorlerin işi birazcık hata bizde var

• Beğen
PALA.

PALA.

Üye
Bazı üyelerin sandığı gibi malesef ilerlemiyor bu işler. Şöyle düşünün; çok konu açmak mı ? Kaliteli konu açmak mı ?

Açılan bir konuya rağabet olacak diye birşey yoktur. Açılan konu forumu kalkındıracak diye de birşey de yoktur.
Eğer sen google bir şey yazdığında burası ilk sayfalarda çıkabiliyorsa işte o zaman işe yarar konu içerik üretiyorsun demektir.
Bilginin evrenselliğine inanmak lazım, onu kendimize zimmetlersek tabi canlanma olmaz.

Az evvel üyenin birisi bana mesaj mı kasıyorsun ? dedi (O kendini bilir) Gerisini siz düşünün, neden burası böyle ?
Ortalama günde 3-4 mesaj yazan benim gibi birine bile bunlar söylenebiliyor. Yani yazsan suç, yazmasan suç...

• Beğen
Tepkiler: fatihmenteş, Silinen Üye 777448, MAERKEK ve 1 kişi daha
Ozan

Ozan

Admin
Reklam ver bi şey yap dirilt şu forumu gözünü seviyim hocam @Ozan
Üzerinde her zaman çalıştığımız bir çaba bu .

Son 1 haftada , bir önceki haftaya göre %30 artan bir aktiflik mevcut. Bu kullanıcı olarak bu derece yansımasa da , misafir trafiğinde %30 artış sağladık. Zamanla bunu devamlı artırmak ilk hedef, devamında zaten aktif kullanıcı olarak da yansıyor durum.

• Beğen
Tepkiler: Buğra, Murat Alper, Baydırman ve 2 diğerleri
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Eskiden burda aradığımız paylaştığımız herşey artık telefonların marketlerinde var. Telefon modelleri de eskisi gibi heyecan uyandırmıyor hepsi birbirinin aynısı artık. Bir çok youtuber da yeni çıkan telefonların incelemesini yayınlıyor. Herkes bilgiyi onlardan izleyip ediniyor. Forum olayı bizim gençliğimizin popüler bilgi edinme ve paylaşma platformuydu. Şimdi gir youtuba her konuda bir çok anlatan bilgi veren video var. Forumlara ihtiyaç kalmadı gibi bişey artık. Face sayfaları grupları da aynı şekilde. Forumların yerini bu platformların yorum bölümleri aldı. İnsanlar yorumlarla yardımlaşıyor.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
Wandeta

Wandeta

Üye
Forum telefon forumu oldugu sürece bu böyle devam eder artı yurt içisin global deyılsın.

Nasıl symbian bitti forumda ölmeye başladı çünkü forum bunun üzerine idi.

Ve insanlar çogu şeyi ögrendi artık eskisi gibi deyil işine yarayanlarıda depoladı.

Şimdide androıd , androıd üzerine kurulan forumlarda ölüyor çünkü samsung S 2,3,4,5 telefonlarında çogu özellik yoktu özellikler için custom romlar uçuşuyordu insanlar hevesliydi batarya ikonunu rakamsal olarak göstermek zevkti bunun için ugraşılıyordu

Şimdi ise çogu telefon üreticileri özellikleri kendileri koymaya başladığı gibi telefonlar kurcalanmasın diye yeni kilit sistemleri koydu bunu bozamıyor geliştiriciler bozsalarda bazı uygulamalar çalışmıyor garanti bozuluyor garanti bozmak içinde yeni bir gelişme yok

İOS katmıyorum bile samsung vardı geliştiricilerin hertürlü oynadıgı dedıgım gıbı fırma kısıtlama koydu yazılımın içerigini açmayı kesti eskıden açıyordu orijinal custom romlar kerneller yapılıyordu bu yüzden çogu geliştirici ugraşmayı bıraktı

Telegram ve benzeri uygulamalar var bunlarda bir sürü grup var forum gibi insanlar soru sordugunda anında cevap alıyor birşeyler yükleyip indirebiliyorlar anında

kısaca.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: maydinmaydin ve gonyalı
PALA.

PALA.

Üye
Aynı durum bilgisayar ağırlıklı forumlar içinde geçerli. Eskiden bir anakartın, işletim sisteminin 100 lerce sayfa konusu olabiliyordu.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin

Üst Alt