Maxicep günden güne ölüyor mu?

Sponsorlu Bağlantılar

Baydırman

Baydırman

Moderator
Vay be :pro:

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 777448

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
2015 'de turuncu tema vardı üye olduğumda . 5 senem geçmiş ulaaaa.

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
Logoya bak logoya

• Beğen

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
Gerçekten şu zamanları özlüyorum. Kim ne derse desin, keyifli anlardı.

• Beğen
  • Üzüldüm
Tepkiler: MustafaErdqn, Baydırman ve fatihmenteş
Baydırman

Baydırman

Moderator
Her zamanı ayrı efsane

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Yakında bi konu patlatacam. Hatta ilgi olursa bir kaç

Baydırman

Baydırman

Moderator
Neyle ilgili kardeş?

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Aga be

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
26.06.2010 tarihinde üye olmuştum o zamanlar 6630 için mücadele ediyordum , sonra N8e geçtim ve symbianı derinden öğrendim neredeyse , şuan c6 01im var ve Temiz N8 arıyorum symbianla uğraşmaya devam edecm , böylesine büyük bir sitenin ölüyor mu eskisi gibi değil gibi konuşmalar üzdü beni , buradan kurtuluş40 , asigasi , anıl , doğuş pertez , hakanquven ismini hatırlayamadığım arkadaşlara teşekkür ederim bunların paylaşımlarını takip ederek symbianda önemli şeyler öğrendim , symbian arşivi oluşturacam burada paylaşacm elimden geldiğince.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve gonyalı
bakinohut

bakinohut

Üye
katılıyorum hocam +1

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Ben galiba Symbian hakkında daha yazmam. Son noktayı koydum kendi adıma.

• Kahkaha
Tepkiler: PALA. ve MAERKEK
Hasand.

Hasand.

Üye
Doğru nedeni açıkça ortada güçlü forumlar gibi shiftdelete donanım haber webtekno vb gibi değil incelleme yok yeni cihazları incelemek daha iyi olur çekiliş yapılmalı kampanyalar yazılsa anında yükselir eskiden ayakda tutan Symbian vardı şimdi boşa

• Beğen
Tepkiler: gonyalı ve MAERKEK

yusuf.saracen

Üye
2oo6 dan beri burdayim öldü 40 ı bile çıktı

• Kahkaha
Tepkiler: MAERKEK
Silinen Üye 2620825

Silinen Üye 2620825

Kapalı Hesap
Banada bir heves gelmişti. Sürekli uygulama paylaşıp yararlı olmak istiyorum. Bakıyorum hiç bakan bile yok. Bende artık yavaş yavaş soğudum. Bazen yüklediğim uygulama lazım oluyor indirmeye geliyorum. Bu forum (açıkça söylüyorum) bitmiş artık.

• Üzüldüm
  • Şaşırdım
Tepkiler: MAERKEK ve fatihmenteş
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Banada bir heves gelmişti. Sürekli uygulama paylaşıp yararlı olmak istiyorum. Bakıyorum hiç bakan bile yok. Bende artık yavaş yavaş soğudum. Bazen yüklediğim uygulama lazım oluyor indirmeye geliyorum. Bu forum (açıkça söylüyorum) bitmiş artık.
Sadece burası mı? Dh bile bitti. Reklam ve şikayet dışında konu açılmıyor.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2620825
SHS

SHS

Üye
Arkadaşlar Maxicep değil genel olarak forum kültürü yok oluyor, dediğiniz sitelerde de eski aktiflik yok, herşey sosyal medya oldu, anlık oldu hızlı oldu. Bir zamanların sosyal mecrası forumlarda unutulmaya başladı, sorun genel yani :oke: :maxicep:

• Beğen
Tepkiler: Buğra, Murat Alper, Revengeful ve 3 diğerleri
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Arkadaşlar Maxicep değil genel olarak forum kültürü yok oluyor, dediğiniz sitelerde de eski aktiflik yok, herşey sosyal medya oldu, anlık oldu hızlı oldu. Bir zamanların sosyal mecrası forumlarda unutulmaya başladı, sorun genel yani :oke: :maxicep:
Her zaman demişimdir. Sosyal medya lanet bir yer . Arkadaşlık yok. Burası daha iyi

• Beğen
Tepkiler: Revengeful, Silinen Üye 777448, Silinen Üye 2620825 ve 1 kişi daha

Üst Alt