Maxicep günden güne ölüyor mu?

aevrenm

Üye
    Konu Sahibi
Bir zamanların en aktif forumu şimdi yok denecek kadar aktif. Nereden nereye gidiyoruz. Forum sahipleri bu forumi aktif etmek varken neden böyle solmuş gitmiş. 6 yıldır maxicepteyim. Aktiflik amaçlı bence bişeyler yapılmalı. ☺️

• Üzüldüm
Tepkiler: RooD ve fatihmentes
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
11 sene geçmiş. Eskisi kadar aktif olmuyorum. Konu bile açmıyorum çünkü kimse bakmıyor bile. Yıllarca forumlarla içli dışlı birisi olmuş olarak her forumun bir süre sonra ömrünü tamamladığını gördüm. Oyun arşivi ve cepforum gibi efsane forumlar vardı. Oyun arşivi kapandı cepforum duruyor ama forum bomboş. Artık insanlar istedikleri şeye forumlara gerek kalmadan ulasabildikleri için kimse forumlarda takılmak istemez. Bu sitede 11 yılımı doldurmusum. İnan ben o kadar zaman geçtiğini bile anlamadım. O yüzden çok kafana takma. Bende bir dönem forum kurdum ama bir süre sonra sıkıcı hale geliyor.

• Üzüldüm
Tepkiler: fatihmentes
ömer talat katı

ömer talat katı

Üye
Öldü de aglayani yok. Syimbian sayesinde bu forum asiri büyüdü. Ama symbian ile de beraber yavaş yavaş çöktü.

• Üzüldüm
  • Beğen
Tepkiler: fatihmentes ve gonyalı
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Uygulama marketi yoktu eskiden de ondan. Şimdi heryerde uygulama marketleri var.

Genc007

Genc007

Üye
Yorum yok

ömer talat katı

ömer talat katı

Üye
Benim de buraya özel konu acasim gelmiyor. Başka bir foruma acinca buraya da atiyorum.

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Şuan forum kapansa üzülmem. Çünkü herşeyi kolaylıkla halledebildiğimiz bir dönemdeyiz. Olasılıklar anlatmaktan daha önde o yüzden forum pasif durumda gün geçtikçe dahada ağırlaşıyor.

sinan yüksel

sinan yüksel

Üye
Birgün işte böyle hortlarsa, kaçarsınız :korktum:

• Kahkaha
  • Beğen
Tepkiler: rear2011, fatihmentes ve gonyalı
Genc007

Genc007

Üye
Sevdiğini söyleyip kapandığı zaman üzülmeyeceğini söyleyen kişileri de gördük hamd olsun.

• Kahkaha
  • Cool
Tepkiler: fatihmentes ve sinan yüksel
Genc007

Genc007

Üye
Hortlatmak için bir planım var beni bekleyin...

• Cool
Tepkiler: sinan yüksel
sinan yüksel

sinan yüksel

Üye
Hortlatmak için bir planım var beni bekleyin...
Duran emmi, bunlar senin hızlı zamanlarını bilmiyorlar :cool
Eğer isterse forumun altını üstüne getirir, dakikada 100 konu patlatır, hortlatır neye uğradığınızı şaşırırsınız :ehe

• Cool
Tepkiler: Genc007
Genc007

Genc007

Üye
Duran emmi, bunlar senin hızlı zamanlarını bilmiyorlar :cool
Eğer isterse forumun altını üstüne getirir, dakikada 100 konu patlatır, hortlatır neye uğradığınızı şaşırırsınız :ehe
Bana yardım et pala. Maxiyi hortlatmak istiyorum.

• Cool
Genc007

Genc007

Üye
:D o kadar vaktim yok, hindi getirilsin :ehe
Ben sana Maxi diyorum. Sen bana hindi diyorsun. Olmaz böyle. Bir konu açtım site hakkında bölümüne ama pek sayın yönetici arkadaşlar onaylamadı daha. Onayladıkları zaman konuya bekliyorum. Daha güçlü bir Maxicep için Evet diyor musun?

• Düşünceli
sinan yüksel

sinan yüksel

Üye
Ben sana Maxi diyorum. Sen bana hindi diyorsun. Olmaz böyle. Bir konu açtım site hakkında bölümüne ama pek sayın yönetici arkadaşlar onaylamadı daha. Onayladıkları zaman konuya bekliyorum. Daha güçlü bir Maxicep için Evet diyor musun?
Ağa burada işler hindisiz yürümüyor biliyorsun. Yetmez ama evet diyorum, hindi ittifakını mı desteklesek :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Genc007