samsung galaxy j3 pro (ÖNEMLİ)

Sponsorlu Bağlantılar

maskelialbay

maskelialbay

Üye
    Konu Sahibi
samsung galaxy j3 pro (ÖNEMLİ)
ARKADAŞAlar herkeze hayırlı bayramlar

şimdi geçenlerde 2 gün önce samsung galaxy j3 pro aldım 2 inci al ama çok temiz telefonun maşallahı var

lakin bu telefon root edimiş benim sorunum ise bazı menüler ingilizce buna orjinal sürüm atamazmıyım tamamen türlçe yani
ve atarsam eğer root kapata bilirmiyim

yazılım bilgisi

bide ingilizce oldugu bazı yerler

yardımlarını beklioyrum gerekli konu linkleri varsa paylaşırsanız sevinirim

z.turk30

z.turk30

Üye
U4 altı,parçalı stok rom atarlar ama unroot edemezsin ve bazı uygulamalarda "köklenme.." diye bir uyarı ile karşılaşıp tamamen yada kısmen kullanılmaz.Ama tamamen türkçe olur mu ? olur.

Son düzenleme:
tayren

tayren

Üye
Sammobile dan stock romu indirip odin ile yükleyebilirsin root kalkar ama root sayacın sıfırlanmaz

• Şaşırdım
Tepkiler: fatihmenteş
maskelialbay

maskelialbay

Üye
    Konu Sahibi
ŞİMDİ BAKTIM AMA SADECE ÇİN VAR HOCAM ORDA BAZILARI SM-J330FZDATUR. TÜRKİYEDE SATILANLARIN STOCK ROMUNUN KODU BU OLDUGUNU SÖYLÜYOR
Mesaj birleştirildi:

Sammobile dan stock romu indirip odin ile yükleyebilirsin root kalkar ama root sayacın sıfırlanmaz

ŞİMDİ BAKTIM AMA SADECE ÇİN VAR HOCAM ORDA BAZILARI SM-J330FZDATUR. TÜRKİYEDE SATILANLARIN STOCK ROMUNUN KODU BU OLDUGUNU SÖYLÜYOR
Mesaj birleştirildi:

U4 altı parçalı stok rom atarlar ama unroot edemezsin ve bazı uygulamalarda "köklenme.." diye bir uyarı ile karşılaşıp tamamen yada kısmen kullanılmaz.Ama tamamen türkçe olur mu ? olur.
DEMEK İSTEDİNİZİ PEK ANLAMADIM

z.turk30

z.turk30

Üye
Yapılacak olan işin tanımını anlattım
Mesaj birleştirildi:

J3119s model numarandır.Bunun için olan romu kurmazsan telefonun brick olur.yapamam dersen bir yazılımcıya götürüp stok yazılımı yükletirsin olur biter

maskelialbay

maskelialbay

Üye
    Konu Sahibi
Yapılacak olan işin tanımını anlattım
Mesaj birleştirildi:

J3119s model numarandır.Bunun için olan romu kurmazsan telefonun brick olur.yapamam dersen bir yazılımcıya götürüp stok yazılımı yükletirsin olur biter
AMA BANA TAMEMMEN TÜRKÇE LAZIM

z.turk30

z.turk30

Üye
Yazılımcı,bu modele göre olan stok romu kurar.Biliyorsun orjinal rom olduğu için türkçe dil desteği tamamen vardır.Bu size yardımcı olacaktır.
Ayrıca üstteki arkadaşımın söylediği gibi kendi yazılım sitesi olan sammobile sitesinden eğer varsa kendi stok romunu odin programı yardımıyla kurabilirsiniz.İnternette ve youtube üzerinde bu işlemler ve kullanılan araçlar sırasıyla yöntemleriyle beraber mevcuttur.İyi forumlar

maskelialbay

maskelialbay

Üye
    Konu Sahibi
Yazılımcı,bu modele göre olan stok romu kurar.Biliyorsun orjinal rom olduğu için türkçe dil desteği tamamen vardır.Bu size yardımcı olacaktır.
Ayrıca üstteki arkadaşımın söylediği gibi kendi yazılım sitesi olan sammobile sitesinden eğer varsa kendi stok romunu odin programı yardımıyla kurabilirsiniz.İnternette ve youtube üzerinde bu işlemler ve kullanılan araçlar sırasıyla yöntemleriyle beraber mevcuttur.İyi forumlar
TAMAM HOACAM SAOL

Wandeta

Wandeta

Üye

Çin versiyonu var belki içinde türkçe dil olabilir.

Türkçe dili yok gibi istersen hiç karıştırma kullan.

Üst Alt