Türkçe Uygulama Çeviri İstekleri - MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
1.Our groceries
2.
3. Sürüm 3.1.4
4. Alışveriş listesi yapmak için uygulama
Türkçe çevirisi ile ilgilenecek bir arkadaş varsa çok makbule geçer
Çevirmeye çalıştım fakat kaydederken hata verdi.

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
vay be ekip varmış zaten

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Ben bakarım, hata nerde,

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hata verince birde hiçbir şey yapmadan direkt kaydettim yine hata verdi. Kendiniz deneyebilirsiniz. Uygulamayı açıp hiçbir şey yapmadan kaydedin hata veriyor bende verdi.

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Hata verince birde hiçbir şey yapmadan direkt kaydettim yine hata verdi. Kendiniz deneyebilirsiniz. Uygulamayı açıp hiçbir şey yapmadan kaydedin hata veriyor bende verdi.
Uygulamanın full dürümü varmı, birde; hangi proğramla çevirdiniz..

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Uygulamanın fu ll dürümü varmı, birde; hangi proğramla çevirdiniz..

Apk editor ile arkadaşın verdiği versiyonu çevirdim. Uygulama ücretsiz sanırım.

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Apk editor ile arkadaşın verdiği versiyonu çevirdim. Uygulama ücretsiz sanırım.
Uygulama üctetsiz, değil. Birde; diğer çeviri proğramları ile çevirmeyi deneyin.

sizoperez

sizoperez

Üye
Uygulama üctetsiz, değil. Birde; diğer çeviri proğramları ile çevirmeyi deneyin.

Uygulamanın full srüm ley dosyası mevcut onu da aşağida paylaşıyorum

Fatih BaKeR

Üye
Uygulamanın fu ll srüm ley dosyası mevcut onu da aşağida paylaşıyorum
Mt manager ile resources.arsc dosyası üzerinden bazı kelimeler(misal settings) çevrilebiliyor, ancak dex dosyasında da bazı kelimeler var ve o korumalı görünüyor. Bence iş yaş

• Beğen
Tepkiler: ASİ DADAŞ
rear2011

rear2011

Üye
Selamün aleyküm arkadaşlar bir uygulamanın çeviri dosyası var, çevirmek istermisiniz?

Uygulama şu:

Expense Tracker: How much can I spend? Premium
Alexander Y. Ivanov

Uygulamanın linki:

Uygulamanın çevrilecek dosyanın linki:

veliahht01

Üye
Arkadaşlar bi uygulama var reklamli full sürüm u yok bu uygulamayı full sürüm reklamsız kullanılabilir hale getirmeniz mümkünmü mümkünse çok minnettar kalırım size uygulamanın linki

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kotku

kotku

Üye
Arkadaşlar bi uygulama var reklamli fu ll sürüm u yok bu uygulamayı fu ll sürüm reklamsız kullanılabilir hale getirmeniz mümkünmü mümkünse çok minnettar kalırım size uygulamanın linki

Telefonun rootlu ise lucky patcher uygulaması ile dene

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

veliahht01

Üye
Telefonun rootlu ise lucky patcher uygulaması ile dene

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Denedim uygulama içini açıp farklı bişey yapmak gerekiyor lucyk patcher ise yaramıyor uygulama o zaman hiç çalışmıyor

tuuuuunay

Üye
bu linkteki uygulamayı türkçeye çevirirseniz çok mutlu olacağım. Rehber ve arama uygulaması. Kolay gelsin

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Eren Değerli

Fatih BaKeR

Üye
bu linkteki uygulamayı türkçeye çevirirseniz çok mutlu olacağım. Rehber ve arama uygulaması. Kolay gelsin
Öncelikle uygulamanın reklamsızını bulamadığımı belirtmek isterim. Ardından, sevdiğim yöntemle çeviremediğimden yüzde yüz çeviremediğimi belirtmek isterim. Yine de yüzde 98'i çevrilmiştir diye umuyorum. Denemek isterseniz buradan indirebilirsiniz:

• Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş

tuuuuunay

Üye
Öncelikle uygulamanın reklamsızını bulamadığımı belirtmek isterim. Ardından, sevdiğim yöntemle çeviremediğimden yüzde yüz çeviremediğimi belirtmek isterim. Yine de yüzde 98'i çevrilmiştir diye umuyorum. Denemek isterseniz buradan indirebilirsiniz:

Çok teşekkür ederim kardeşim elinize sağlık. Emeğinize sağlık. Çok güzel olmuş. Eğer mümkünse bu uygulamadan reklamları kaldırma imkanımız varmı acaba

Üst Alt