Haber Windows 10 Mobile ile Gelecek Yeni Modeller

Sponsorlu Bağlantılar

R.A.M

R.A.M

Üye
Lumia 650 gelecek o fiyata. Lumia 850 de gelirse 1300-1500civarı olur.

şuan için 800 lira küsüre başka satıcıdan hepsiburda.com dan Lumia 640xl alabilirsin. Bennce ideal cihaz.

şuan ki mevcut telefonum 8x ve kasa kalitesi en az 8x kadar iyi bir telefon istiyorum birçok lumiada malzeme kalitesi düşük

650 konusuna gelirsek sd 210 varmış galiba, yıl olmuş 2016 o kadar para verilip sd 210 alınmaz giriş seviyesinin de altında

benim istediğim telefon aslında 830 kalitesinde bir şey istiyorum 830 da güzel cihaz fakat önünde nokia işi bozuyor ileride güncelleme desteği erken çekilebilir, 830 gibi bir microsoft cihazı gelirse alırım şuan için 8x yetiyor

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Alcatel Idol Pro 4 Teknik Özellikleri:
  • İşlemci: Snapdragon 820 Quad-Core yonga seti
  • Ekran: 6 inç, 1080p ekran (daha sonra 2K olarak değişebilir)
  • Ön Kamera: 10 MP ön kamera
  • Arka Kamera: 22 MP Arka kamera
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Geliştirilmiş Continuum desteği
  • Depolama: 64 GB Dahili Depolama
  • İşletim Sistemi: Windows 10 Mobile Redstone 1

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı, cemil baba, suyunsesi ve 3 diğerleri
0MG90

0MG90

Üye
Alcatel bu aralar baya iyi telefonlar çıkarıyor :)

• Beğen
Tepkiler: papakudioflu

stockton

Üye
Bu Alcatel'in özellikleri çok iyiymiş ya, aynı modelin ekranı biraz daha küçüğünü de çıkarsalar keşke, direkt ilgi alanıma girer!

Bay H

Bay H

Üye
    Konu Sahibi
Alcatel Idol Pro 4 Teknik Özellikleri:
  • İşlemci: Snapdragon 820 Quad-Core yonga seti
  • Ekran: 6 inç, 1080p ekran (daha sonra 2K olarak değişebilir)
  • Ön Kamera: 10 MP ön kamera
  • Arka Kamera: 22 MP Arka kamera
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Geliştirilmiş Continuum desteği
  • Depolama: 64 GB Dahili Depolama
  • İşletim Sistemi: Windows 10 Mobile Redstone 1
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: sfgnrl, Esendağlı ve BLasTeaR
...decode...

...decode...

Üye
Surface Phone serileri önümüzdeki yılda boy gösterecekmiş. Ayrıca Microsoft artık Lumia serisi altında cihaz çıkartmayacak ve alt seviye cihazların üretimine son verilecek.

Sent from my Nokia Lumia 820

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
Bay H

Bay H

Üye
    Konu Sahibi
Orta seviye için tek sim kart desteği bulunan bir cihazın Hindistan'da test edildiği ortaya çıkmış. Bu cihazın da büyük olasılıkla Lumia 850 olabileceği üzerinde duruluyor.

• Beğen
Tepkiler: papakudioflu, maydinmaydin ve BLasTeaR
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Maalesef cihaz hakkında henüz bildiklerimiz bunlarla sınırlı.
Sanırım en az 2300-2500 bandından çıkar gibime geliyor. 2100 ve altı olursa ilerde almayın düşündüğüm telefonlardan birine aday olur. Bide pili açıklasalar kaç mah olduğunu o zaman net bi fikir sahibi olabilirdik :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Sanırım en az 2300-2500 bandından çıkar gibime geliyor. 2100 ve altı olursa ilerde almayın düşündüğüm telefonlardan birine aday olur. Bide pili açıklasalar kaç mah olduğunu o zaman net bi fikir sahibi olabilirdik :)
Bu telefonun Android versiyonu 5.5 inç ekrana ve 3.000 mAh bataryaya sahip. Idol Pro 4 Windows 10 Mobile muhtemelen 3400 mAh batarya ile gelir. Fiyat olarak da 1800&2000 lira civarında olur ama Türkiye'de satışa çıkar mı bilinmez. Misal Alcatel Idol 3 satılıyor Türkiye'de fiyatı da 1000 lira civarında.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
dakamon

dakamon

Üye
Alcatel Türki Ofisini faaliyete geçirmiş. Artık windows 10 lu telefonlarının gelmesi kesin gibi.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin ve ceza87
Bay H

Bay H

Üye
    Konu Sahibi
Bugün gerçekleşen satış işleminin ardından yapılan açıklamada

Microsoft, Windows 10 Mobile'ı geliştirmeye ve Lumia 650, 950 ve 950XL gibi cihazlara destek sunmaya devam edeceğini belirtti.

Bu olayın ardından da Lumia modellerinin artık devamının gelmeyeceği ve Microsoft'un muhtemelen Surface phone ile yola devam edeceğine dair bir yazı yayınlandı.

Ek olarak her ne kadar burayla çok ilgili olmasa da NOKIA, Android işletim sistemi ile sahaya geri dönüyor.

afwerker

afwerker

Üye

Microsoft, Windows 10 Mobile'ı geliştirmeye ve Lumia 650, 950 ve 950XL gibi cihazlara destek sunmaya devam edeceğini belirtti.

Bu olayın ardından da Lumia modellerinin artık devamının gelmeyeceği ve Microsoft'un muhtemelen Surface phone ile yola devam edeceğine dair bir yazı yayınlandı.

Ek olarak her ne kadar burayla çok ilgili olmasa da NOKIA, Android işletim sistemi ile sahaya geri dönüyor.
Nokia işi iyi olduda eskisi gibi sağlam cihazla gelirse daha da iyi olur

lumiacı

Üye

Peki bu satış / devir işlemi son kullanıcı için bir şey ifade ediyor mu? Şu an ms isimli cihazlar çıkıyor. Bu sene dedikleri gibi şirket içi yapılanma oldu 2017 nisan gibi surface isimli cihazlar çıkınca sadece isim olarak mı değişecek yoksa hizmet anlamında bazı değişiklikler olacak mı ?

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye

Detayları okuyabileceğimiz bir kaynak varmı

Bay H

Bay H

Üye
    Konu Sahibi
Detayları okuyabileceğimiz bir kaynak varmı
Nokia, Akıllı Telefon ve Tablet Pazarına Geri Dönüyor

-------------------
Peki bu satış / devir işlemi son kullanıcı için bir şey ifade ediyor mu? Şu an ms isimli cihazlar çıkıyor. Bu sene dedikleri gibi şirket içi yapılanma oldu 2017 nisan gibi surface isimli cihazlar çıkınca sadece isim olarak mı değişecek yoksa hizmet anlamında bazı değişiklikler olacak mı ?

Hayır, Microsoft belirttiği cihazların arkasında olduğunu açıkladı.

Son düzenleme:
furyzer0

furyzer0

Üye
Umarım bizim l950 yanmaz öyle olursa anneme veririm telefonu

Sent from mTalk using lumia950

Bay H

Bay H

Üye
    Konu Sahibi
Cevabin icin teşekkür ederim peki Ms bundan sonra nasil bir politika izleyecek. Çoğu kaynak Ms mobil ve tablet şektorunden cekilecegini yazmis acaba dogrulugu nedir.
Çekilmekten ziyade ilk mesajımda belirttiğim gibi, Microsoft'un bundan sonra Lumia adı altımda yeni bir model sunması beklenmiyor. Fakat seneye gelmesi beklenen, Surface markası altında Surface telefonları piyasaya süreceği düşünülüyor.

• Beğen
Tepkiler: lumiacı

Üst Alt