Haber Windows 10 Mobile ile Gelecek Yeni Modeller

Sponsorlu Bağlantılar

Bay H

Bay H

Üye
    Konu Sahibi
Windows 10 Mobile ile Gelecek Yeni Modeller
Uzun süredir koruduğu sessizliğini kısa süre önce Lumia 940 olduğu tahmin edilen cihazın kamera kısmını paylaraşarak bozan Evan Blass (EvLeaks) yeni cihazlar üzerine paylaşımlarda bulundu.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Cihazlar ile ilgili verdiği bilgiler ile daha duyurulmadan kullanıcıları haberdar eden Evan Blass geliştirilme aşamasında olan Cityman ve Talkman kod adlı Lumia 940 ve Lumia 940XL modelleri dışında geliştirilen farklı cihazlar olduğunu aktardı.

Guilin, Honjo, Saana ve Saimaa kod adlı geliştirilen cihazlar hakkında elimizdeki bilgiler şuan için cihazların kod adları ile sınırlı. Cihazlar kod adlarını; Finlandiya'da bulunan Saaima gölü ve Saana dağından, Japonya'da bulunan Honjo şehrinden ve Çin'de bulunan Guilin şehrinden alıyor

Önümüzdeki sonbahar dönemi Windows telefon pazarı için oldukça hareketli olacak gibi gözüküyor.

Lumia Cityman ve Talkman hakkındaki bilgiler.
Haber - Lumia Talkman Ve Cityman Geliyor! - MaxiCep

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: infazcı, BLasTeaR, OnurYurdakul ve 4 diğerleri

braayn

braayn

Üye
Geçtiğimiz hafta Düzenlenen E3 fuarında tanıtılan oyunların bir bölümü sonbaharda gelecek win10m'da sonbahra doğru gelecek bekle babam bekle :) ilk defa yazın erken bitmesini istiyorum.

• Beğen
Tepkiler: OnurYurdakul ve ThunderblastX
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Çoğunluğu muhtemelen Asya pazarına hitap eden cihazlar olacaktır.

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Bu Evan Blass bırakmıştı bu sızıntı işlerini. Canı sıkılıyor herhalde boşluktan :)

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
cihazların nasıl olduğu önemli tabi fakat mağazada desteklenmesi lazım firmalarda destek vermeli yada anaşılmalı iş yerinde hp yazıcı var ben cıktı alamazken kardeşimin Samsung A7 si çıktı alıyor ama WP telefonlar desteklenmiyor basit gibi görünsede insanların hayatını ne kadar kolaylaştırırsan o kadar talep alırsın bence

• Beğen
Tepkiler: 984657, OnurYurdakul ve suyunsesi
Bay H

Bay H

Üye
    Konu Sahibi
RM-1128 kodu ile yeni bir Lumia GFXBench sonuçlarında ortaya çıktı. Cihazda bulunan donanım Microsoft'un giriş seviyesine taze kan getireceğini gösteriyor.

• Beğen
Tepkiler: infazcı, kraliletisim, Sensation ve 1 kişi daha
Aybars1979

Aybars1979

Üye
cihazların nasıl olduğu önemli tabi fakat mağazada desteklenmesi lazım firmalarda destek vermeli yada anaşılmalı iş yerinde hp yazıcı var ben cıktı alamazken kardeşimin Samsung A7 si çıktı alıyor ama WP telefonlar desteklenmiyor basit gibi görünsede insanların hayatını ne kadar kolaylaştırırsan o kadar talep alırsın bence
hp yazıcı için mağazada uygulama var. ben yüklemiştim evdeki yazıcı için ama kullanmadan sildim ihtiyaç olmaz diye bir deneyin isterseniz.

braayn

braayn

Üye
RM-1128 kodu ile yeni bir Lumia GFXBench sonuçlarında ortaya çıktı. Cihazda bulunan donanım Microsoft'un giriş seviyesine taze kan getireceğini gösteriyor.

Bunuda IFA'da tanıtırlar.

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Belli olmaz bence 41 mp kameralı üst düzey bir cihaz çıkarıp dahada cihaz çıkarmamalı

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Belli olmaz bence 41 mp kameralı üst düzey bir cihaz çıkarıp dahada cihaz çıkarmamalı
Hep amiral almak istiyordum ama kamera dışında da sağlam özellikli telefona hayır demem ama 1020 gıbı olursa almam 940 özelliklerine 41 mp eklenirse alırmış büyük ihtimal

Bay H

Bay H

Üye
    Konu Sahibi
Cep yakmayacak, bütçe dostu, dibine kadar giriş seviyesi olan telefon RM-1130

Ekli dosyalar

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
dakamon

dakamon

Üye

Ben Microsofttan bir tane windows 10 mobile yüklü hesap makinesi bekliyorum. Bu gidişle isteğim gerçekleşecek.:zzz::zzz::zzz:

• Beğen
Tepkiler: mesutcinik, Rock Ve Roll ve Aybin.Kilic
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
840 bekliyoruz orta segment 2 gb ram sd fm 13 mp 5 mp 5 inç

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye

Bu gidişle iyice dibe vuracaklar!! Hele o ön kamera ne yahu. 1mp kameraya fare bile poz vermez derken 0.3 mp nedir?

Microsoft Giriş seviyesi diye diye çer çöp telefonlar doldurdu piyayasaya.
Birileri şunları dürtsün de adam akıllı giriş seviyesi cihaz yapsınlar :)
Edit : 60 gb depolama mı yazıyor orada! Ula amiral modeller de bile 64 gb yok. Bu neyin kafası böyle!

Son düzenleme:
Aybars1979

Aybars1979

Üye

eğer 60gb doğru anlıyorsam bu iş için üreteceği model olsa gerek diyorum içimden.

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Benim 2.5 yaşındaki kızıma oyuncak olarak alınır mı, fiyatına bakmak lazım :P
Windows Phone işletim sistemine zor diyenlere ithafen; benim 2.5 yaşındaki kızım bile sistemi çözmüş durumda ve kullanabiliyor :P

• Beğen
Tepkiler: dilmenibrahim ve ceza87
OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Benim 2.5 yaşındaki kızıma oyuncak olarak alınır mı, fiyatına bakmak lazım :P
Windows Phone işletim sistemine zor diyenlere ithafen; benim 2.5 yaşındaki kızım bile sistemi çözmüş durumda ve kullanabiliyor :P
Benimde 3.5 yaşındaki kardeşim çözdü oyun bile indiriyor :D

Üst Alt