Haber Lumia 950 Ve Lumia 950XL Türkiye’de!

Sponsorlu Bağlantılar

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Grosjean'dan başka pilot bulamamışlarmıya reklam için. Gerçi Lotus daha iyi bir araç yapabilseydi Gro iyi işler çıkarabilirdi ama yine de reklam yüzü olacak bir star değil. Alonso ya da Vettel olsa daha iyi olurdu.
55 sayfada gördüğüm ve belkide görebileceğim en güzel yorumlardan biriydi valla gülmedim desem yalan olur :D Allah'da sizi güldürsün :)

Bu arada reklam da bana göre çok gereksiz ve saçma bir reklam olmuş.Ama sonuçta yapmışlar bir klişe söz vardır "reklamın iyisi kötüsü olmaz diye" işte böyle bitiriyorum

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
55 sayfada gördüğüm ve belkide görebileceğim en güzel yorumlardan biriydi valla gülmedim desem yalan olur :D Allah'da sizi güldürsün :)

Bu arada reklam da bana göre çok gereksiz ve saçma bir reklam olmuş.Ama sonuçta yapmışlar bir klişe söz vardır "reklamın iyisi kötüsü olmaz diye" işte böyle bitiriyorum

Yok cidden öyle. Gro aslında hızlı bir pilot. Bir de kazalara karışmayıp yarışları bitirebilse çok daha iyi olur tabi :)

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
cihazı görmeden bir şey demeyeyim diyorum ama mağaza kötü YKB mobile çalışmıyor yine gerekli destek gelmesi lazım

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

enessrsy

enessrsy

Üye
Benim anlayamadığım en büyük şey diğer firmalar büyük lansmanlar ile tanıttıkları cihazları en azından bir-iki bölgede max. 2 hafta içinde satışa çıkarabiliyorlar; adam diyor ki tanıtımda al kardeş cihaz bu haftaya Amerika ve Japonya'da sonraki hafta Avrupa'da 3 hafta sonra da x yerde. 2-3 hafta ön inceleme videosu izliyorsun sonra gidip bakıyorsun sahiden de cihaz orada kendin inceliyorsun. Gel gelelim Microsoft tarafına diyor ki kardeş cihaz bu, inşallah sanıyoruz ki umarım cihaz kasım sonunda satışa çıkar, sizin oralarda da ocak belki de şubat bi aksilik olursa da mart başı çıkacak. Cihazı görüyoruz tanıtımda, dokunup karar vermemiz (ki bence bu elektrik olayı telefon işinde kesinlikle gereklidir içine sinmesi lazım eline aldığında) bekle ki gelsin de gör, yeni cihaz eskiyor insanın kafasında.

• Beğen
Tepkiler: dilmenibrahim, dark_13 ve symbianbelle
Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
Ülkemize gelen versiyonun çift simli olmalı ihimali düşük sanırım ?

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Diğer konuda satışa başlandı gibisinden birşey okudum sanırsam?Doğru mu?Doğruysa microsoft'un siteside göremedim bilgilendirebilir misiniz beni

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
Diğer konuda satışa başlandı gibisinden birşey okudum sanırsam?Doğru mu?Doğruysa microsoft'un siteside göremedim bilgilendirebilir misiniz beni

Türkiye'de henüz satışa sunulmadı . Bazı ülkelerde bizden önce satışa sunulacağı biliniyordu zaten .

enessrsy

enessrsy

Üye
FM Radyo yok mu! Neden böyle yapıyorlar dertleri ne bunların?

Bildiğim kadarıyla FM Radyo olursa ekstra vergilendirme oluyor bu da üretici için maliyet demek. Mesela Türkiye'ye FM Radyo vericili bir cihaz ihracatında devlet vergi TRT'de pay alıyor. Dersen ki üst geçitlerde 5 liraya radyolu mp3 player satılıyor ona bir şey diyemem :gul:

• Beğen
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
FM Radyo yok mu! Neden böyle yapıyorlar dertleri ne bunların?

950XL'in 950'den farkları:
950XL'in işlemcisi daha yüksek.
950XL'in ekranı daha büyük.
950XL'de FM radyo var.
950XL'de Gorilla Glass 4 var. (950'de GG3)

• Beğen
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Bildiğim kadarıyla FM Radyo olursa ekstra vergilendirme oluyor bu da üretici için maliyet demek. Mesela Türkiye'ye FM Radyo vericili bir cihaz ihracatında devlet vergi TRT'de pay alıyor. Dersen ki üst geçitlerde 5 liraya radyolu mp3 player satılıyor ona bir şey diyemem :gul:

onlar da ödemiştir belki vergisiniyaa :D
o 5 liraya Kdv, Ötv, Gelir vergisi, Damga pulu, Trt payı vs hepsi dahildir kesin :D

• Beğen
Tepkiler: enessrsy
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Cep telefonumda kilit açmak için kullandığım tek yol ekrana çift tıklamak. Düğmeye basmak zor değil fakat düğmenin zamanla bozulmasını engelleyen en olması gerekli özelliklerden biridir bu. Bunu klas bir telefona koymamak resmen cahillik. :P

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR, versino2, ArMaGeDdOn_87 ve 1 kişi daha
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Lumia 950 unboxing videosu. paket içeriği beni benden aldı....

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR, sahanemir, versino2 ve 2 diğerleri

Üst Alt