Haber Lumia 950 Ve Lumia 950XL Türkiye’de!

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Bu güzel hareketleri Türkiye'de de görmek istiyoruz.

Lumia 950 XL kısa süre için Microsoft Store Amerikada 585$

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Bu güzel hareketleri Türkiye'de de görmek istiyoruz.

Lumia 950 XL kısa süre için Microsoft Store Amerikada 585$

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Eğer bu fiyat düzeyinden olursa bizde 2300-2400 yerine 2000-2100 falan olur :hmmm

Esendağlı

Esendağlı

Üye
İnşallah sistemde de belirli bir ilerleme olurda bu cihazlarda hakettiği fiyatlarda alıcı bulur,yoksa bu harika cihazlar sistemin bu haliyle 1800.00₺ ye bile alıcı bulmakta sıkıntı yaşar.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin

ArMaGeDdOn_87

Üye
İnşallah sistemde de belirli bir ilerleme olurda bu cihazlarda hakettiği fiyatlarda alıcı bulur,yoksa bu harika cihazlar sistemin bu haliyle 1800.00₺ ye bile alıcı bulmakta sıkıntı yaşar.
ee yani :) sistem hazır değilse 1800 TL verip de neden bekleyim :) son çıkan cihazların hepsi donanım olarak üst düzey zaten

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Bende aynı şeyi düşünüyorum mağazada önemli ben oyun meraklısı değilim mağazadan çok şey de indirmem olmasada olur denebilir benim için ama hayati uygulamalar var onlar bile bazen sorun örn mobil bankacılık

Bay H

Bay H

Üye
    Konu Sahibi
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: dark_13, bulutsuzgece ve Sensation
BelaMonte

BelaMonte

Üye
Snapdragon 820 resmi olarak tanıtıldı. S810 dan tam iki katı performans, %40 daha iyi gpu, ve ısınma sorununu da kökten halletmişler. Sizce s820 li windows phone ne zaman gelir? Lys sınavından sonra ilk işim telefon almak olacakta.

wpfurkan

wpfurkan

Üye
Snapdragon 820 resmi olarak tanıtıldı. S810 dan tam iki katı performans, %40 daha iyi gpu, ve ısınma sorununu da kökten halletmişler. Sizce s820 li windows phone ne zaman gelir? Lys sınavından sonra ilk işim telefon almak olacakta.
bu gidişle Ocak 2017 gelir

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
820li android telefonlar şubat ortalarından itibaren ülkemize gelmeye başlar.
820li windows telefonlar ise ancak gelecek sonbahara doğru.

dakamon

dakamon

Üye
Belki 820 li bi lumia alınır.

Aybars1979

Aybars1979

Üye
950 ve 950 xl in önsiparişte ulaştığı satış rakamları bellimi acaba?

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Bir çok mevcut Lumia kullanıcısı kendilerine göre haklı nedenlerle bu cihazları eleştiriyor. Bugün Lumia ve dolayısıyla Windows Phone kullanıcısı olmayan bir Arkadaşıma Lumia 950 XL ve Windows 10 Mobile ile ilgili bir kaç bilgi verdim.

Öncelikle bu arkadaş Türkiye'nin büyük firmalarından birinde önemli bir pozisyonda makine mühendisi olarak çalışıyor. Samsung Galaxy S3'ten bu yana son olarak Galaxy S6'ya kadar Android kullanan bir arkadaş. Ve telefonu da işi için -Office programları- dahil aktif olarak kullanıyor.

Bir kaç görsel ve video ile Lumia 950 XL ile Continuum özelliğini gösterdikten sonra Lumia 930 üzerinden Windows 10 Mobile'ı da gösterdim. Şu kadar söyleyeyim şu anda arkadaş dört gözle Lumia 950 XL'nin Türkiye'de satışa çıkmasını bekliyor.

Arkadaşın yorumları ise; Cihazın tasarımı, özellikleri ve donanımı gayet iyi Windows Phone işletim sisteminin de tasarımını zaten uzun zamandır beğeniyordum. Bu cihazı alırım ben!

Yani sonuç olarak bizlerin Forumlarda yaşadığımız, düşündüğümüz akıllı telefon pazarı ile gerçek dünyada milyonlarca tüketicinin yaşadıkları arasında dünyalar kadar fark var.
@bulutsuzgece

• Beğen
Tepkiler: dark_13, dücane, maydinmaydin ve 1 kişi daha
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Bir çok mevcut Lumia kullanıcısı kendilerine göre haklı nedenlerle bu cihazları eleştiriyor. Bugün Lumia ve dolayısıyla Windows Phone kullanıcısı olmayan bir Arkadaşıma Lumia 950 XL ve Windows 10 Mobile ile ilgili bir kaç bilgi verdim.

Öncelikle bu arkadaş Türkiye'nin büyük firmalarından birinde önemli bir pozisyonda makine mühendisi olarak çalışıyor. Samsung Galaxy S3'ten bu yana son olarak Galaxy S6'ya kadar Android kullanan bir arkadaş. Ve telefonu da işi için -Office programları- dahil aktif olarak kullanıyor.

Bir kaç görsel ve video ile Lumia 950 XL ile Continuum özelliğini gösterdikten sonra Lumia 930 üzerinden Windows 10 Mobile'ı da gösterdim. Şu kadar söyleyeyim şu anda arkadaş dört gözle Lumia 950 XL'nin Türkiye'de satışa çıkmasını bekliyor.

Arkadaşın yorumları ise; Cihazın tasarımı, özellikleri ve donanımı gayet iyi Windows Phone işletim sisteminin de tasarımını zaten uzun zamandır beğeniyordum. Bu cihazı alırım ben!

Yani sonuç olarak bizlerin Forumlarda yaşadığımız, düşündüğümüz akıllı telefon pazarı ile gerçek dünyada milyonlarca tüketicinin yaşadıkları arasında dünyalar kadar fark var.
@bulutsuzgece
İşletim sisteminin biraz daha zamana ihtiyacı var.
Cihaza ve özelliklere diyecek yok zaten.

Sistemin gelişim sürecindeki yavaşlık çok can sıkıyor.
Sözde RTM'yi veriyorlar ama sistem yamalı don gibi ve 8.1 kararlılığına kavuşmuş değil hala...

Şu an önemli olan Microsoft'un işletim sistemini, bu cihazların güzelliğine yakışacak düzeye getirmesi...

İnşallah Ocak sonuna kadar biraz daha toparlarlar...

• Beğen
Tepkiler: Dexter Morgan, maydinmaydin ve ArMaGeDdOn_87

ArMaGeDdOn_87

Üye

@bulutsuzgece
Öyle öyle tabi bu şimdiye kadarki yapılan satışlardan ortaya çıkıyor :) o özellik o arkadaşınızın işlerini görecek demekki bu cevabı vermiş size 1 kişi böyle bi cevap verdi diye bunu bütün olarak genellemeye almanız tuhaf olmuş :)

• Beğen
Tepkiler: RetaXter
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Şahsen ben Lumia cihazları ve bu sistemi(özellikle arayüzünü)seviyorum,benim tek kabullenemediğim olay ms nin bukadar yavaş kalması ve biz kullaıcılarına heyecan verememesi,ha birgün bu sistem çok çok iyi yerlere gelebilir ama bu hızla ben görürmüyüm bilemiyorum:)

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
950 ve 950 XL'yi bugüne kadar çıkartılan diğer Lumia'lardan farklı bir yere koymak lazım diye düşünüyorum. Cihazların albenisi gayet yüksek. WP10 arayüzü 8.1'e göre daha dolu daha orantılı ve daha şık görünüyor. WP8'de diğer sistemlere göre çok marjinal bir arayüz kullanıyorduk. Karelerin boyutlandırılmasındani işlevinden tutun da arkaplana resim koymaya kadar bir çok şeyde kısıtlıydık. WP10 ile arayüzde birçok sorun aşıldı. Kare tasarımdan vazgeçilmedi ama diğer sistemlerdeki bir çok ekran özelleştirmesi artık bizde de var görünüyor. Sistem ve yeni cihazlar kısa vadede IOS ve Android cihazlarla rekabet edemeyecek olsa da Blackberry'nin popüler olduğu dönemdeki gibi bir prestije sahip olacaklarını düşünüyorum. Birçok kişi eskisi gibi burun kıvırmak yerine elimizdeki cihazlara bakmak kurcalamak isteyecektir.

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı

Üst Alt