Haber Lumia 950 Ve Lumia 950XL Türkiye’de!

Sponsorlu Bağlantılar

zaakaan

zaakaan

Üye
Hafi bakalım inşallah.
Aslında operatörler telefonu (kutusuyla) alıp istediğin telefona indirim yaparak sahip olma imkanı tanıyorlar.
Mesela Vodafone bana bu teklifi sundu. Servis muhabbeti olmazsa bu şekilde deneyeceğim artık. x)

Mikrodalga fırında ısıtılarak gönderildi.
Ben faturalı hattım olmadığından operatörden alamamıştım aldığım dönem. Şimdi alabilirim ama, sonucu görelim düşüneceğim ama telefonum ilk gün ki gibi geri gelirse sıkıntı yok, değiştirmem. Insider'a kayıt olduğum günden beridir sıkıntı yaşıyorum. 8.1'e döndüm, sıfırladım yine devam etti sorun. Sorunu halletsinler değişim olmamasına razıyım ben. :)

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin ve BLasTeaR

remzi33

remzi33

Üye
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Lumia 950 ve 950 XL klavye ayarları:
  1. Ayarlar'a gidin
  2. Saat ve Sil > Klavye kısmına girdikten sonra Diğer klavye ayarları
  3. Klavye boyutu: Küçük-Orta-Büyük

Tek elle kullanım modu için klavyeyi sağa sola yaslama... (5 inç ve üzeri cihazlarda)

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: maydinmaydin ve papakudioflu
papakudioflu

papakudioflu

Admin

Lumia 950 ve 950 XL klavye ayarları:
  1. Ayarlar'a gidin
  2. Saat ve Sil > Klavye kısmına girdikten sonra Diğer klavye ayarları
  3. Klavye boyutu: Küçük-Orta-Büyük

Tek elle kullanım modu için klavyeyi sağa sola yaslama... (5 inç ve üzeri cihazlarda)
5" ve üzeri deniliyor ama bu özelliklerin hiç biri 5" ekranlı Lumia 930'da yok. Galiba bu özellikler 5" üzeri cihazlarda destekleniyor.

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Rusya'da ilk Lumia 950'yi kişi

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Almanyadaki Windows Insider kullanıcılarına Lumia 950 ve Lumia 950 XL için 50€ indirim yapıldı. İndirim kusa bir süre için geçerli. Almanyadaki arkadaşlara duyurulur @dücane

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin, ceza87, BLasTeaR ve 1 kişi daha
cadde19

cadde19

Üye
arkadaşlar,
950 de mavi düz bir duvar kağıdı var nasıl bulabilirim ?

dücane

dücane

Üye
Almanyadaki Windows Insider kullanıcılarına Lumia 950 ve Lumia 950 XL için 50€ indirim yapıldı. İndirim kusa bir süre için geçerli. Almanyadaki arkadaşlara duyurulur @dücane

Hocam tesekkürler beni düsündügün icin. Haberi aksam alman forumlarda okumustum, fakat bu ay yeni araba alacagim Allah nasip ederse. Niyetim yeni yilin ilk aylarinda Lumia 950 XL´i satin almak olacak :)

• Beğen
Tepkiler: sfgnrl, GianniInfantino ve maydinmaydin
BelaMonte

BelaMonte

Üye
Snapdragon 830 un haberleri ve özellikleri belli oldu be Microsoft, neden...

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Snapdragon 830 un haberleri ve özellikleri belli oldu be Microsoft, neden...
830'lu cihazlar 2016 son çeyrek yada 2017 başı :tebessüm:

Daha 820li cihazlar piyasaya yeni çıkmaya baslayacak ne bu acele?

Çipset'in duyurulması başka, o çipseti kullanan cihazların piyasaya çıkması başka....

4MaGuS

4MaGuS

Üye
çekimler yavaş yavaş gelmeye başladı 4k ben izliyemiyorum ama 1080p gayet hoş duruyor
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: braayn
braayn

braayn

Üye
çekimler yavaş yavaş gelmeye başladı 4k ben izliyemiyorum ama 1080p gayet hoş duruyor
Çekim güzel ama herşey kameradan ibaret değil odaklanma sorununu da bir çözseler iyi olacak

papakudioflu

papakudioflu

Admin
830'lu cihazlar 2016 son çeyrek yada 2017 başı :tebessüm:

Daha 820li cihazlar piyasaya yeni çıkmaya baslayacak ne bu acele?

Çipset'in duyurulması başka, o çipseti kullanan cihazların piyasaya çıkması başka....
İşin garibi daha Snapdragon 830 duyurulmadı da. Sadece 8GB RAM destekleyeceği bilgisi sızdırıldı.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
İşin garibi daha Snapdragon 830 duyurulmadı da. Sadece 8GB RAM destekleyeceği bilgisi sızdırıldı.
İşte bunlar hep @dakamon tarzı konuşmalar :)
Birazdan gelir "diger sistemler 830 kullaniyor MS hala 810lu cihaz cikariyor" demeye başlar.

• Beğen
BelaMonte

BelaMonte

Üye
İşte bunlar hep @dakamon tarzı konuşmalar :)
Birazdan gelir "diger sistemler 830 kullaniyor MS hala 810lu cihaz cikariyor" demeye başlar.
:D Tabiiki öyle demem biliyorum tam olarak tanıtılmadığını ama yani lumia 1520 den bu yada 2 3 yıl bekletmiş, az daha bekletip s820 ile çıkarsaymış. Lg g2 ile lumia 1520 aynı işlemci olmasına rağmen lg g2 1520 den 2 kat daha iyi performans veriyor oyunlarda. Kötülemiyorum kesinlikle, bende lumia aşığıyım. Sadece 6 aya kadar inşallah 820 li bir telefon çıkarırda alırım. Üniverste sınavına hazırlandığım için lumia 1520 mi sattım ve tekrar sınavlardan sonra lumia ile devam etmek istiyorum. Babamda s6 edge var, 3 4 ay önce aldı. Ben ondan neredeyse bir sene sonra daha yeni telefon alacağım, ve aldığım telefonunda s6 edgeden daha iyi performans vermesini istiyorum :op:

4MaGuS

4MaGuS

Üye
yerli bir forum sitesinden dün 950xl video incelemesi yayınlanmış link vermiyorum nede olsa silinecek diye anlayanlar anlamıştır sanarım video youtube bu arada
edit: videoda farklı tarih yazılmış yeni bir video değil yani

• Beğen
cadde19

cadde19

Üye
Arkadaşlar bu 950 de olan mavi bir duvar kağıdı var onu nasıl buluruz?
Not; windows işareti olan değil.

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Çekim güzel ama herşey kameradan ibaret değil odaklanma sorununu da bir çözseler iyi olacak
birde iyi çalışması lazım 1520 4K da beni 3 kez yarı yolda bıraktı çekiyor görünüyor ama izlemeye geçince 5sn den sonra donuyor ve kalıyor izleme yapılmıyor bakalım MS bu sorunları çözecek mi

• Beğen
Tepkiler: braayn ve maydinmaydin
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Lumia 950, İphone 6S ve Android amiral gemi akıllı telefonlarla, açılma süresi, ara yüz ve üçüncü parti uygulama optimizasyonlarını içeren hız testine tabi tutuluyor.

Üst Alt