Windows 10 KULLANICILAR KULÜBÜ [SORU(N)LAR-ÇÖZÜMLERİ]

Sponsorlu Bağlantılar

WINDOWS 10'A HER AÇIDAN BAKILDIĞINDA HANGİ PUANI VERİRSİNİZ? (5 çok iyi, 1 çok kötü)

• Kullanılan toplam oy
    139
hikmet366

hikmet366

Üye
Herkes bir kaç sorun yaşamış ama ben hiç yaşamadım İSO ile kendim kurdum ne diriver kurdum nede uğraştım Windows upade kendi kurdu tüm dirive leri

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
nVidia'nın geforce Experience güncellemesinden sonra açılmama sorununu kaç kişi yaşıyor ona göre bi rehber yapıcam da yorumlarınızı bekliyorum

• Beğen
Tepkiler: keske22
exp_l0it

exp_l0it

Üye
nVidia'nın geforce Experience güncellemesinden sonra açılmama sorununu kaç kişi yaşıyor ona göre bi rehber yapıcam da yorumlarınızı bekliyorum
ona benzer hatayı linuxde almıştım ben. Driveri silince geri geliyodu :D sen yaz ben ilk mesaja eklerim :)

hikmet366

hikmet366

Üye
Nida geforcd experience Windows 10 desteği yok

Ama diriver lerin var yakında gelir Windows 10 destegi

saynesim

saynesim

Üye
Windows 7 orjinal cd keyim var Windows 10 iso dosyasını indirdim sıfır bir kurulum yapmak istiyorum Windows 7 keyi Windows 10 olurmu bilgisi olan varmı

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Windows 7 orjinal cd keyim var Windows 10 iso dosyasını indirdim sıfır bir kurulum yapmak istiyorum Windows 7 keyi Windows 10 olurmu bilgisi olan varmı
Maalesef olmuyor
sadece win7 ve win8.1 üzerinde geçerseniz lisanslı oluyor
Bi yazıda okudum;
siz diyelim 8.1 den 10 a geçtiniz aradan zaman geçiyor ve siz win10 iso dosyası ile temiz kurulum yapacaksınız elinizde lisans yok
ne yapacaksınız ? windows 10 yükseltme yaparken sizin donanmınızı (sanırım anakaart seri nosu) ezberleyip gelecek sefer aynı makinaya kurulum yaparken sizi tanıyıp key bile sormuyor. Ama eğer anakart değiştirirseniz windowsunuzu aktifleştirilemiyecek bunun gibi bi durum olursa telefonlar aktifleştirme yapabiliyorsunuz ama uğraşmak lazım
bu da windows 10 aslında laptop table gibi içi pek değiştirilemeyen cihazlara yönelik olduğunu görüyoruz

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: saynesim
saynesim

saynesim

Üye
Maalesef olmuyor
sadece win7 ve win8.1 üzerinde geçerseniz lisanslı oluyor
Bi yazıda okudum;
siz diyelim 8.1 den 10 a geçtiniz aradan zaman geçiyor ve siz win10 iso dosyası ile temiz kurulum yapacaksınız elinizde lisans yok
ne yapacaksınız ? windows 10 yükseltme yaparken sizin donanmınızı (sanırım anakaart seri nosu) ezberleyip gelecek sefer aynı maninaya kurulum yaparken sizi tanıyıp key bile sormuyor. Ama eğer anakart değiştirirseniz windowsunuzu aktifleştirilemiyecek bunun gibi bi durum olursa telefonlar aktifleştirme yapabiliyorsunuz ama uğraşmak lazım
bu da windows 10 aslında laptop table gibi içi pek değiştirilemeyen cihazlara yönelik olduğunu görüyoruz
Teşekkür ediyorum

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Sonunda iso't indirdim . Bunu Micro SD ye yazsak olur mu

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Sonunda iso't indirdim . Bunu Micro SD ye yazsak olur mu
niye ??? eğer FAT32 ise olur
eğer temiz kurulum yapacaksan bence yapma eski sürümden yükseltme yap istersen uygulama ve verilerinde taşınıyor
sonra BURADAKİ rehberle temiz kurulum yapmış kadar temiz ve sorunsuz olur

exp_l0it

exp_l0it

Üye
niye ??? eğer FAT32 ise olur
eğer temiz kurulum yapacaksan bence yapma eski sürümden yükseltme yap istersen uygulama ve verilerinde taşınıyor
sonra BURADAKİ rehberle temiz kurulum yapmış kadar temiz ve sorunsuz olur
konularını alıp alıp koyuyorum ama :D

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Şu ana kadar 10'un üstünde PC kurdum sorunsuz stabil :oke: bu sefer tabi şimdilik diyelim ilerleyen günlerde göreceğiz sistem sorunlarını şu anlık :oke:

• Beğen
Tepkiler: Baranbaris ve afatsumlug97
exp_l0it

exp_l0it

Üye
Şu ana kadar 10'un üstünde PC kurdum sorunsuz stabil :oke: bu sefer tabi şimdilik diyelim ilerleyen günlerde göreceğiz sistem sorunlarını şu anlık :oke:
artık termal macundanmı bilmem ama işlemci 70 derece :D
yarın macununu yenilicem. bluestacks çok ısıtıyo. gürültüsünden oyuna dikkat veremiyorum :D
birda ram %90 üstüne çıkınca kasmalar başlıyo :D

Aboo 3200 RPM Fan ! :blink:

• Beğen
Tepkiler: hikmet366 ve Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
yarın macununu yenilicem. bluestacks çok ısıtıyo. gürültüsünden oyuna dikkat veremiyorum :D
Donanım olarak özellikleri gözden geçir, Bu arada SATA Disklerde ilk yapılması gereken "Search services" hizmetini devre dışı bırakmayı unutma :oke:

hikmet366

hikmet366

Üye
Aynen pc çok ısıtıyor pc dayanamayıp kapaniyor

• Beğen
Tepkiler: afatsumlug97
Invoke

Invoke

Üye
Eğer Windows 10 N veya KN versiyonlarını yüklediyseniz ve media paketini yüklemek istiyorsanız:

• Beğen
Tepkiler: afatsumlug97 ve Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
İ3 İntel Lenovo anlık sistem detayı belki faydası olur :oke:

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: afatsumlug97
Nextman

Nextman