GM Discovery 2 Discovery 2 [Rom, Recovery, Root, Güncelleme]

Sponsorlu Bağlantılar

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
nova launcher kullananlar şu duvarkağıdı büyüme olayını nasıl çözdünüz, bende ikidebir zoomluyor backraund uygulamasıda işe yaramıyor :ünlem:
@jeosalih

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: jotem173

sharplorenz

Üye
Discovery 2+ içinde geçerlimi burada anlatılanlar?

• Beğen
jeosalih

jeosalih

Üye
    Konu Sahibi
Discovery 2+ içinde geçerlimi burada anlatılanlar?
Stok ROM harici herşey uygun. Stok romu plus telefonu olan hiçkimse recoveryden denemedi. Çift simlide sorun yok yükleniyor fakat discocery ve discovery plus arasında yazılım farkı var kimse denemedi recoveryden yüklemeyi.

• Beğen
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Sorunlar iyice biriksin garanti öncesi recoveryden yüklemeyi denicem :oke:

• Beğen
Tepkiler: jotem173 ve jeosalih
memo4535

memo4535

Üye
Zaten bu telefon rootsuz olmuyo.su dokunmatik sorununu halleden var mi?

-LazKopaT61

Üye
Bn garantiye gönderdim migros tan aldım 5 günde kargoya verdiler kargom nerde bilmiorum servise ulaşmamış bnm adıma kayıtlı bi gönderi yok çok mal bi kurum

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Bn garantiye gönderdim migros tan aldım 5 günde kargoya verdiler kargom nerde bilmiorum servise ulaşmamış bnm adıma kayıtlı bi gönderi yok çok mal bi kurum
Keşke kendin kargoya verseydin vip ile 1 günde yapıp gönderiyorlar
Zaten bu telefon rootsuz olmuyo.su dokunmatik sorununu halleden var mi?
Güncel sürüm kullanıyorsunuz dimi
Kullanın derim :oke:
Mobileuncle MTK Tools V.2.9.9 [HG Türkçe] - MaxiCep

• Beğen
Tepkiler: jeosalih

sharplorenz

Üye
Stok ROM harici herşey uygun. Stok romu plus telefonu olan hiçkimse recoveryden denemedi. Çift simlide sorun yok yükleniyor fakat discocery ve discovery plus arasında yazılım farkı var kimse denemedi recoveryden yüklemeyi.
üstad. Room attım sorunsuz bir şekilde işlem başarılı oldu. Türkcell in gereksiz uygulamalarını falan herşeyi temizledim. Ama çince 2 tane program çalışıyor herşeyde bi onay penceresi çıkartıyor. İngilizce recovery leri yüklemeye calısıyorum bahsedilen şekilde telefon kapalı iken bağlıyorum hiç tepki vermiyor direk şarj olmaya başlıyor :) varmıdır başka bi çözümü. beni bu çince lerden kurtaracak :)

Birde gereksiz uygulamarı sildikten sonra iroot üzerinden unroot yap dedim. şuanda root checker lar rootsuz olarak görüyor. ve programlar root yetkisi alamıyor. sanırım rootu kaldırmak için bu yeterli. stock room atmama gerek yok? yada yanlışmı biliyorum :)

• Beğen
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
üstad. Room attım sorunsuz bir şekilde işlem başarılı oldu. Türkcell in gereksiz uygulamalarını falan herşeyi temizledim. Ama çince 2 tane program çalışıyor herşeyde bi onay penceresi çıkartıyor. İngilizce recovery leri yüklemeye calısıyorum bahsedilen şekilde telefon kapalı iken bağlıyorum hiç tepki vermiyor direk şarj olmaya başlıyor :) varmıdır başka bi çözümü. beni bu çince lerden kurtaracak :)

Birde gereksiz uygulamarı sildikten sonra iroot üzerinden unroot yap dedim. şuanda root checker lar rootsuz olarak görüyor. ve programlar root yetkisi alamıyor. sanırım rootu kaldırmak için bu yeterli. stock room atmama gerek yok? yada yanlışmı biliyorum :)
Supersu dışındakileri kaldırman yeterliydi

• Beğen

sharplorenz

Üye
Supersu dışındakileri kaldırman yeterliydi
Siliyorum. ancak telefonu usb den bağladığımda aynı uygulamalar tekrar yüklenip kısayol atıyolar. suan hala devam ediyor. ekran görüntüsü atayım birazdan bi :(

• Beğen
jotem173

jotem173

Üye
O bu değilde hala güncelleme gelmedi

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Bu gidişle zor zaten

• Beğen
Tepkiler: jeosalih ve jotem173
jeosalih

jeosalih

Üye
    Konu Sahibi

Stok ROM atman lazım root kalkması için. Recovery yüklerken SP flash tool tepki vermiyor ise driver kurulu değil.

• Beğen
jotem173

jotem173

Üye
jeosalih

jeosalih

Üye
    Konu Sahibi
Ne alaka bakacam güncelleme alabilecekmi telefon diye 01025 yüklü servisten geldi telefon sp flash tool la rom atarken hard brick olmuştu
Telefonun hard birick oldu ise romu sıfırdan yüklemişlerdir. Olmayan roma format atamaz. Yani güncelleme alıcaksın. Plus mı seninki tekrar rootladın mı?

• Beğen
jotem173

jotem173

Üye
Telefonun hard birick oldu ise romu sıfırdan yüklemişlerdir. Olmayan roma format atamaz. Yani güncelleme alıcaksın. Plus mı seninki tekrar rootladın mı?
Çift Hatlı root lamadim babamda telefon vermiyor artık o kullanıyor

Üst Alt