GM Discovery 2 Discovery 2 [Rom, Recovery, Root, Güncelleme]

Sponsorlu Bağlantılar

jeosalih

jeosalih

Üye
    Konu Sahibi
Twrp recoveryi yükleyecek arkadaşlar marketten twrp manager ve busybox yükledikleri takdirde recovery menüyü hiç açmadan uygulama sayesinde yedek alabilir, geri yükleyebilir, ROM yükleyebilir, format atabilir vs vs. Uygulamada yapılması istenileni seçiyorsunuz recovery menü kendi açılıyor işlemi kendi yapıp kendisi telefonu geri açıyor. Benim hoşuma gitti

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387 ve caneira07

Enrichment Chamber

Enrichment Chamber

Üye
Bu recoveryden alınan yedekler de SP flash tool ile mi yükleniyor?

jeosalih

jeosalih

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Twrp recoveryi yükleyecek arkadaşlar marketten twrp manager ve busybox yükledikleri takdirde recovery menüyü hiç açmadan uygulama sayesinde yedek alabilir, geri yükleyebilir, ROM yükleyebilir, format atabilir vs vs. Uygulamada yapılması istenileni seçiyorsunuz recovery menü kendi açılıyor işlemi kendi yapıp kendisi telefonu geri açıyor. Benim hoşuma gitti
Buda türkcesihttp://TWRP Manager fu ll (ROOT) 7.3.5-TÜRKÇE - MaxiCep

jeosalih

jeosalih

Üye
    Konu Sahibi
Çince recovery yükleyenler ister iseler konudaki benim anlatımından ister iseler de marketten ROM managerı ve busyboxu indirip yine recovery ile uğraşmadan programda işaretleyin istediğinizi program Çince recovery kendi açıp işlemi kendi yapıp yine kendisi telefonu açıyor. Her iki programda tavsiyemdir. Sonuçta recoveryde acaba yanlış mı yaptım derdi olmuyor.

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387
Kaf Kef Mic Check

Kaf Kef Mic Check

Üye
Benim telefon geldi ne değişti falan bilmiyorum 01025 yüklü güncelleme yok yazılımınız güncel diyor güncelleme gelsin ne olcak bakalım selametle

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Banlanan arkadaş heralde :)

• Beğen
Tepkiler: jeosalih ve caneira07

-LazKopaT61

Üye
arkadaşlar bura da birbirinde güzel rom lar var ama nasİl kurulacağıni bilmiorum inglizce yazıyor yapabilen varsa bilgilendirebilir mi

jeosalih

jeosalih

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bura da birbirinde güzel rom lar var ama nasİl kurulacağıni bilmiorum inglizce yazıyor yapabilen varsa bilgilendirebilir mi
Onlar idol x+ için değil. Alcatel 6043D veya tcl s960t yazması lazım. Nette büsürü ROM var yazdığım tellerin fakat çok büyük çoğunluğu 4.2.2 ve kişisel geliştiricilerin. Elimde aosp ROM var android l portlu kitkat. Denemediğim için paylaşmadım. Deneyeceksen PM ile atayım.

-LazKopaT61

Üye
Twrp ile yüklenen lollipop romu mu

-LazKopaT61

Üye
Linkini atabilir misin romu bnm telefonu garantiye gönderdim geldiğinde yaparım

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
  • Beğen
Tepkiler: caneira07 ve jeosalih
sebo7

sebo7

Üye
Doğan görünümlü şahin için rom yüklemeye gerek yok bence :) Nova launcher da L ikonları mevcut diğer şeyler içinde markette uygulamalar mevcut :) Ben android L yi performans için istiyorum yoksa napam :) iphone da 1 gb ram var ama deli gibi makina 3 gb telefonlara 5 basıyor :)

• Beğen
Tepkiler: caneira07, ÇaRşI 2387 ve jeosalih

Üst Alt