Türkçe Uygulama Çeviri İstekleri - MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

DeaDKiSs69

Üye
Selamun aLeyküm ArkadaşLar Şu Programa ßakabilirmisiniz

ßuda Son Versiyon Pro sürümü Linki

• Beğen
Tepkiler: By YusufEMRE
SHS

SHS

Üye
S.A arkadaşlar sizden bir programı türkçeleştirmenizi istiyorum oda z launcher nokia nın yaptıgı şimdiden teşekkürler

uygulamanın kendi içinde hatası var, parçalanıyor ama toplanmıyor, çevirisi hazır yeni sürümü çıkınca onda deniycem

sefilcoban

sefilcoban

Üye
Bu uygulamanın daha önce çevirisi yapıldımı? Yapılmadıysa bir bakabilirmisiniz.
İPhone messages v1.39
Link:

Son düzenleme:
Atacan-

Atacan-

Üye
Merhaba ;
linkteki uygulamayı Türkçeye çevirebilirmiyiz acaba ?

SHS

SHS

Üye
Merhaba ;
linkteki uygulamayı Türkçeye çevirebilirmiyiz acaba ?

hata veriyor, çevrilmiyor daha önce denedim, yapımcıya mailde attım dönüş yapmadı

Atacan-

Atacan-

Üye

msn38

Üye
Arkadaslar linkteki uygulamayi türkçeye çevirebilirmisiniz rica etsem

yelerkan

yelerkan

Üye
Kolay gelsin iyi çalışmalar. Ben de sizden shazam müzik bulma programını türkçe olarak çevirmenizi istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye

Hocam ilginiz için tesekkurler

Üzgünüm dostum, uygulamanın dil dosyasını açarken "İstisnalar Bulundu" hatası veriyor. başka bir isteğin varsa yine bakarız.

xxibot

Üye
Arkadaşlar play storedaki snap lock uygulamasını türkçeye çevirebilir misiniz?Kusura bakmayın link koymayı bilmiyorum :/ bide erişilebilirlik ayarlarından aktifleştirme istiyo program güvenip yapamadım başka bi yolu var mıdır?

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Arkadaşlar play storedaki snap lock uygulamasını türkçeye çevirebilir misiniz?Kusura bakmayın link koymayı bilmiyorum :/ bide erişilebilirlik ayarlarından aktifleştirme istiyo program güvenip yapamadım başka bi yolu var mıdır?

Çeviri isteğini aldım. Tamamlanınca, bu konuya abone isen(bu konuyu izle) bildirim seçeneği konunun en üstünde sağ tarafta. bildirim mesajı alacaksın. O zaman Android Türkçe Uygulamalar - MaxiCep bölümünden indirebilirsin

xxibot

Üye
Tamam hocam merakla bekliyorum çevirini şimdiden teşekkür ederim emeğine sağlık :)

mabdussamed

mabdussamed

Üye
stellarium android için uzay haritası programını çevirebilir misiniz. şimdiden teşekkürler

Üst Alt