Samsung Galaxy S3 Kullanıcıları Kulubü ( Her Türlü Yardım ve Destek )

Sponsorlu Bağlantılar

McBoltt60

McBoltt60

Üye
En son S3'üme root atmaya karar vermiştim birçok telefona root attım sorun da yaşamamıştım fakat indirdiğim güvensiz dosyayla root attıktan sonra telefon açılamaz olmuştu artık pek bi güvenim kalmadı varmıdır elinde adam akıllı root dosyası olan ?
Yeni surumden sonraROOtTolarak pc den flasman gerekir..
Normal tel. Dan oluyo ama simdi olr ugrasmassan daha iyii pc ye tak kabloyu. At rootu flaslandi..
Olmadi sitesini atim normalde bulabirsinde..

• Beğen
Tepkiler: bby-34

SkywaLKing

SkywaLKing

Üye
gecen hafta xda dan blekota s5 lite rom indirip kurdum harika bi sey android surumu 4.4.2 telefon bildigin s5 oldu
aynen ya cok harika bi rom

Hiç Room root neyse işte ondan yapmadım :) programla PC den mi yapacağız?

McBoltt60

McBoltt60

Üye
Hiç Room root neyse işte ondan yapmadım :) programla PC den mi yapacağız?
Oww hicyapmadiysan ..
Anlayarak yap ne yapacaksan
Tam kesinlesince root veya stock romu atarsin ..
google. Amcadan bakk nasil root veya stock rom atilir diye orda hersey bulursun ...
Arastir.. [emoji335][emoji335][emoji335]

• Beğen
McBoltt60

McBoltt60

Üye

• Beğen
SkywaLKing

SkywaLKing

Üye
Oww hicyapmadiysan ..
Anlayarak yap ne yapacaksan
Tam kesinlesince root veya stock romu atarsin ..
google. Amcadan bakk nasil root veya stock rom atilir diye orda hersey bulursun ...
Arastir.. [emoji335][emoji335][emoji335]
Hocam yaptım oldu root ve rom. XDa sitesinde ki blekota v7 kurdum ama sanki biraz donma filan oluyor onun haricinde çok iyi. Bu rom'a alternatif hızlı ve özellikli başka bir rom var mı önerebileceğiniz.

Birde root işleminden sonra telefon ram ayarlarını Flash ayarlarını vs nerden yapıyoruz.

kartal2378

kartal2378

Üye
Hocam yaptım oldu root ve rom. XDa sitesinde ki blekota v7 kurdum ama sanki biraz donma filan oluyor onun haricinde çok iyi. Bu rom'a alternatif hızlı ve özellikli başka bir rom var mı önerebileceğiniz.

Birde root işleminden sonra telefon ram ayarlarını Flash ayarlarını vs nerden yapıyoruz.
Su an en iyi romdasin dostum.hemen uzerine boeffla kernel beta 4 u cwm den flashla ve keyfine bak

SkywaLKing

SkywaLKing

Üye
Su an en iyi romdasin dostum.hemen uzerine boeffla kernel beta 4 u cwm den flashla ve keyfine bak
O dediğini PC USB bağlantısı ile mi yapıcam yoksa rom Manager uygulaması ile mi hocam cwm ne mesela neyi kısaltması :)

kartal2378

kartal2378

Üye

Burdan en bastan 3 olani indir hafiza kartina rom yuklerkenki gibi at recovery den flashla dostum.o kadar.bir de linkte boeffla config v2 uygulamasini yukle ayar yapican programla.ses cpu falan filan ayarlari programdan oluyor.ok

kartal2378

kartal2378

Üye
index.php/2012-10-31-06-13-16
En ustte important yazan yerden de dedigim iygulamayi indir.ok

SkywaLKing

SkywaLKing

Üye

Burdan en bastan 3 olani indir hafiza kartina rom yuklerkenki gibi at recovery den flashla dostum.o kadar.bir de linkte boeffla config v2 uygulamasini yukle ayar yapican programla.ses cpu falan filan ayarlari programdan oluyor.ok

index.php/2012-10-31-06-13-16
En ustte important yazan yerden de dedigim iygulamayi indir.ok
Eyvallah hocam sağolasın. Recovery işlemini rom Manager tarzı programlarla yapıyoruz sanırım

kartal2378

kartal2378

Üye
Eyvallah hocam sağolasın. Recovery işlemini rom Manager tarzı programlarla yapıyoruz sanırım
Onlarla da olur ben bilmiyorum ama ben odin ile bilgisayardan philz recovery yi kurdum telefona ( ozellikle philz kurun en iyisi ve sorunsuzudur) ondan sonrasi hep telefondan yapiyosun.sd karta at ne kuracaksan sonra recoveryden kur.cok. basit

• Beğen
Tepkiler: SkywaLKing
SkywaLKing

SkywaLKing

Üye
Onlarla da olur ben bilmiyorum ama ben odin ile bilgisayardan philz recovery yi kurdum telefona ( ozellikle philz kurun en iyisi ve sorunsuzudur) ondan sonrasi hep telefondan yapiyosun.sd karta at ne kuracaksan sonra recoveryden kur.cok. basit
Anladım hocam teşekkürler. Peki odin ile telefona uygulama kurmanın bir ayrıcalığı var mı?

kartal2378

kartal2378

Üye
Anladım hocam teşekkürler. Peki odin ile telefona uygulama kurmanın bir ayrıcalığı var mı?
Ben odin ile basladim bu islere o yuzden farki varmi bilmiyorum.yani yeni yukleme yollari yada farklari bilmiyom.ama saglam olur sorunsuz olur diye biliyorum

• Beğen
SkywaLKing

SkywaLKing

Üye
Ben odin ile basladim bu islere o yuzden farki varmi bilmiyorum.yani yeni yukleme yollari yada farklari bilmiyom.ama saglam olur sorunsuz olur diye biliyorum
Anladım hocam çok teşekkürler. Peki ben bu rom yüklerken yanlış bir şey mi yaptım acaba widgetler yok gözükmüyor ana sayfaya eklemek için filan :/

kartal2378

kartal2378

Üye
Anladım hocam çok teşekkürler. Peki ben bu rom yüklerken yanlış bir şey mi yaptım acaba widgetler yok gözükmüyor ana sayfaya eklemek için filan :/
Touchwizi bosver zaten.kur nova launcheri bak keyfine

kartal2378

kartal2378

Üye
Telefonun kendi orjinalinde gelen hiç bir Widget yok sanki telefon Widget özelliği kaldırılmış gibi
Kurarken secmeli kurulum da widget secenegini tiklamamissan kurulmamistir.ustune tekrar kur widget tikini tikla ama.wipe cache falan hicbisey yapmadan direk kur ustune ama

SkywaLKing

SkywaLKing

Üye
Kurarken secmeli kurulum da widget secenegini tiklamamissan kurulmamistir.ustune tekrar kur widget tikini tikla ama.wipe cache falan hicbisey yapmadan direk kur ustune ama
Üstüne kurunca sorun olmaz değil mi. Ayrıca çok teşekkürler hocam sorularıma üşenmeden cevap verdiğiniz için.

kartal2378

kartal2378

Üye
Üstüne kurunca sorun olmaz değil mi. Ayrıca çok teşekkürler hocam sorularıma üşenmeden cevap verdiğiniz için.
Hicbir sorun olmaz.wipe cache wipe partition yaparsan rom en bastan kurulur.yapmazsan aynen kaldigin yerden roma devam edersin ayarlarin kaybolmaz.bu siralar yillik izindeyim o yuzden vaktim bol zaman ayiriyorum.ayriyetten bilgi paylastikca cogalir

• Beğen
SkywaLKing

SkywaLKing

Üye
Hicbir sorun olmaz.wipe cache wipe partition yaparsan rom en bastan kurulur.yapmazsan aynen kaldigin yerden roma devam edersin ayarlarin kaybolmaz.bu siralar yillik izindeyim o yuzden vaktim bol zaman ayiriyorum.ayriyetten bilgi paylastikca cogalir
Hocam bide Kernel demiştiniz, cihaz hakkında kısmına girince Kernel 3.1.0 vs gibi bir şey gözüküyor, Kernel yüklü sizin dediğinizle Kernel in sürümünü mü yükseltmiş olacağım

Üst Alt