Samsung Galaxy S3 Kullanıcıları Kulubü ( Her Türlü Yardım ve Destek )

Sponsorlu Bağlantılar

Suyaka

Suyaka

Üye
@TheMadness buralarda mısın? Gelince yaz.

bunyaminkanbur

Üye
şimdi bize kitkat yok mu?

personable

personable

Üye
Bize kitkat var note 2 den resmi kitkattan portlanarak samy rom olusturuluyo xda da konusu mevcut şu an test aşamasinda genel kullanim icin tam olarak uygun degil kisa sürede satabil duruma gelicekmis anladim kadariyla kullananlar var test etmek amacli

hamit_95

Üye
Arkadaşlar merhaba, öncelikle belirtmeliyim ki bu normal bir isinma degil. Yani telefona hic dokunmuyorum gece boyunca, sabah kalkiyorum ornegin tumblra 10 dakika bakiyorum telefon 50 derecenin ustune cikiyor. Bu telefon ne olursa olsun hangi uygulamayi acarsaniz acin bunu yapmaya devam ediyor. Isininca da otomatikman performans cok dusuyor. Herkes bilir samsungun arayuzunun kastigini fakat benim telefonda ana menu tusuna basinca 30-35 saniyede anca geliyor launcher. Kilit ekrani 10 saniyede aciliyor (bazen donuyor) ve klavyeye tusa bastiktan 2 saniye sonra algiliyor. 1.4 Ghz lik bir cihazin bundan daha fazla performans verecegini biliyorum. Root ve rom bilgim ust duzeyde var, her turlu romu denedim yine cozulmedi, suan rootsuz stock romdayim, sorun hala tam gaz devam ediyor. Belirtmeden de gecmiyeyim bataryayi asiri hizli tuketiyor. Bu olaylar bir ay once basima gelmeye basladi. Sizce ne yapmaliyim, elim yaniyor telefona dokununca, cok fazla kullanamiyorum, basparmaklarim kipkirmizi oluyor cunku...

vgkarahan

Üye
Arkadaşlar merhaba, öncelikle belirtmeliyim ki bu normal bir isinma degil. Yani telefona hic dokunmuyorum gece boyunca, sabah kalkiyorum ornegin tumblra 10 dakika bakiyorum telefon 50 derecenin ustune cikiyor. Bu telefon ne olursa olsun hangi uygulamayi acarsaniz acin bunu yapmaya devam ediyor. Isininca da otomatikman performans cok dusuyor. Herkes bilir samsungun arayuzunun kastigini fakat benim telefonda ana menu tusuna basinca 30-35 saniyede anca geliyor launcher. Kilit ekrani 10 saniyede aciliyor (bazen donuyor) ve klavyeye tusa bastiktan 2 saniye sonra algiliyor. 1.4 Ghz lik bir cihazin bundan daha fazla performans verecegini biliyorum. Root ve rom bilgim ust duzeyde var, her turlu romu denedim yine cozulmedi, suan rootsuz stock romdayim, sorun hala tam gaz devam ediyor. Belirtmeden de gecmiyeyim bataryayi asiri hizli tuketiyor. Bu olaylar bir ay once basima gelmeye basladi. Sizce ne yapmaliyim, elim yaniyor telefona dokununca, cok fazla kullanamiyorum, basparmaklarim kipkirmizi oluyor cunku...
garantisi varsa teknik servise gonder bence denedigin degisik romlarda care olmadiysa muhtemelen donanimsal bi sorun vardir hatta garantisi yoksa bile teknik servise ucret karsiligi yaptir derim

deadhmachine

deadhmachine

Üye
Benide ekleye bilirsiniz daha bugun aldim mermer beyazi :)

SkywaLKing

SkywaLKing

Üye
Casper via 8 nasıl geçiş yapmayı düşünüyorum açıkcası

egzantrik1453

Üye
benide ekleyin dün aldım...

SkywaLKing

SkywaLKing

Üye
Güncelleme gelecek mi acaba

kartal2378

kartal2378

Üye
Ya arkadaslar ne guncellemesi blekota v7 romu yukleyin s3 e asik olun. Samsung bu romu alip dunyaya ota ile guncelleme verse olur yani o derece

• Beğen
Tepkiler: vgkarahan

vgkarahan

Üye
Bize kitkat var note 2 den resmi kitkattan portlanarak samy rom olusturuluyo xda da konusu mevcut şu an test aşamasinda genel kullanim icin tam olarak uygun degil kisa sürede satabil duruma gelicekmis anladim kadariyla kullananlar var test etmek amacli
gecen hafta xda dan blekota s5 lite rom indirip kurdum harika bi sey android surumu 4.4.2 telefon bildigin s5 oldu
Ya arkadaslar ne guncellemesi blekota v7 romu yukleyin s3 e asik olun. Samsung bu romu alip dunyaya ota ile guncelleme verse olur yani o derece
aynen ya cok harika bi rom

kartal2378

kartal2378

Üye
V7 ile stabil surum olmus.diger versiyonlar beta yaziyor zaten.hic samsunga yalvarmayin arkadaslar kurun root rom u 2 sene daha kullanirsiniz Allahin izniyle

hkayirici

Üye
En son S3'üme root atmaya karar vermiştim birçok telefona root attım sorun da yaşamamıştım fakat indirdiğim güvensiz dosyayla root attıktan sonra telefon açılamaz olmuştu artık pek bi güvenim kalmadı varmıdır elinde adam akıllı root dosyası olan ?

Üst Alt