İlk aşık olduğunuz kızın adı ?

Sponsorlu Bağlantılar

mürteza16

mürteza16

Üye
Bazı arkadaşlar yayık ayran gönüllü :)

Benimde ilk aşkımın adı Büşra 2. sınıfta evimizin karşısına bina dikip taşınmalarıyla başlayan bir aşk. Önce biraz içimde yaşadım. Sonra zaman geçince o da öğrendi falan tam olarak açıldım ama sevgili bile olduk mektuplaşırdık anneme mektupları az yakalatmadım. Yalnız ben yıllarca sevdiğim ve içimde biriktirdiğim için o da bunu kullanıyor gibiydi. Kızlarda ego daha o yaşlarda başlıyor. Mahalleninde güzel ve zengin kızıydı ama benimdi :pro: zamanla kaprisleri artmaya başladı çok küsüp barışırdık küsen hep o olurdu. Birgün canıma tak etti ve ben ayrılmak istedim sevdiğim halde kızın aşkı o zaman ortaya çıktı o peşimden koşmaya başladı bende o zamanlar tecrübe edindim kaçan harbiden kovalanıyormuş ben zoru severim ama baktım o benim peşimden koşuyor soğudum öyle dahada barışmadım öyle bitti gitti. Duygulandım ha ne aşktı ama ebelemeç oynarken hep onu kovalardım saklambaç oynarken gözüm yok hep onu arardı. İstop oynarken hep büşraaa diye bağırırdım. Evine lazer tutardım cama çıksında göreyim diye annesi anneme şikayet ederdi. Aspirin oynarken ceza almasın diye yanlış olsa bile onun söylediği sayıya hep doğru derdim :pro: tribe girdim ha :D
Abi anlattıklarının çoğunu bende yaşadım. Özellikle şu oyun meseleleri. :D

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Nursel halada o Galatasaray lisesinde amme :-)

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

reaurora

reaurora

Üye
@Berfin :ehe

zombaka

zombaka

Üye
ben 18 ile 50 yaş arası bütün kızlara aşık olabiliyorum

• Beğen
Tepkiler: abandonware
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
sanem-burcu-sevim-gizem-merve-şimdiki xxx :pro: :)

abandonware

abandonware

Üye
1. aşkım, Windows 98 PC'm idi. 2. aşkım, şu an monitörü bozuk vede evdeki TV'ye bağlı olan ASUS PC'mdi. 3. Aşkım Samsung Star telefonum, 4. aşkım, şu an kullanıyor olduğum Samsung laptop oldu, 6. aşkım ise 2004 model IBM Thinkpad laptobum, 7. aşkım HTC EVO 3D telefonum, 8. aşkım birkaç ay evvel çalınan iPod Touch 5'im ( somuru: ) , 9. aşkım HTC One M8'im oldu :zong:

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
1. aşkım, Windows 98 PC'm idi. 2. aşkım, şu an monitörü bozuk vede evdeki TV'ye bağlı olan ASUS PC'mdi. 3. Aşkım Samsung Star telefonum, 4. aşkım, şu an kullanıyor olduğum Samsung laptop oldu, 6. aşkım ise 2004 model IBM Thinkpad laptobum, 7. aşkım HTC EVO 3D telefonum, 8. aşkım birkaç ay evvel çalınan iPod Touch 5'im ( somuru: ) , 9. aşkım HTC One M8'im oldu :zong:
Nasıl çaldırdın hacı :D

ykpknl

ykpknl

Üye
sağ kolu kas yapmışlarla dolu laa burası :D :D :D tek dilmişim :D :D

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Kısmetse sana helal şarj edilmiş bir MacBook alırız Allah bir Apple daha çoğaltsın

• Beğen
Tepkiler: abandonware ve mürteza16
Anil-D

Anil-D

Üye
ebru

mürteza16

mürteza16

Üye
:islik

abandonware

abandonware

Üye
EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
    Konu Sahibi
Aldatan aldatana :ehe

Anil-D

Anil-D

Üye
2. ayşe
ydi

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Ben kız adı yazıyor diye gerçek aşkımı söylememiştim ama ilk aşkım futboldu :)

• Beğen
Tepkiler: abandonware

Üst Alt