İlk aşık olduğunuz kızın adı ?

Sponsorlu Bağlantılar

fuko08

fuko08

Üye
Ilk askim 5 yasindayken ismi Nur. 2. Askim 7 yasindayken ismi idil. 3. Askim 9 yasindayken ismi Hilal. 4. Askim 12 yasindayken ismi Başak. Bunlar cocukluk askimdi. Bide ergenligimin son demlerinde vuruldugum bi kiz vardiki duygularimi bitek buna acabildim yasim 15 ismi Eda. Okadar asiktimki ona karsi cinsel isteklerim yoktu. Saf sevgi diyebilirim xd. Sadece ona sarilmak isterdim 3 ay masturbasyon yapmamistim. Suan cok salakca geliyor. Ask iste gecici heves. 17 yasinda ise Ecem diye bi kiza ask degilde asiri hoslanma diyelim. Suan Tek askim elimin altindaki mause'umun bagli oldugu Bilgisayarim.

-Heisenberg-

-Heisenberg-

Üye
Ilk askim 5 yasindayken ismi Nur. 2. Askim 7 yasindayken ismi idil. 3. Askim 9 yasindayken ismi Hilal. 4. Askim 12 yasindayken ismi Başak. Bunlar cocukluk askimdi. Bide ergenligimin son demlerinde vuruldugum bi kiz vardiki duygularimi bitek buna acabildim yasim 15 ismi Eda. Okadar asiktimki ona karsi cinsel isteklerim yoktu. Saf sevgi diyebilirim xd. Sadece ona sarilmak isterdim 3 ay masturbasyon yapmamistim. Suan cok salakca geliyor. Ask iste gecici heves. 17 yasinda ise Ecem diye bi kiza ask degilde asiri hoslanma diyelim. Suan Tek askim elimin altindaki mause'umun bagli oldugu Bilgisayarim.
:D helal olsun 3 ay beee :ehe aşk öyle bişi hastalık kötü isteklerin için kıyamazsın

fuko08

fuko08

Üye
  • Beğen
Tepkiler: -Heisenberg-
-Heisenberg-

-Heisenberg-

Üye
:D Ya iste tam o kelime "kiyamamak". O na oteki turlu bakarsam ihanet etmis gibi hissedicem saniyordum.
bende çok olur hocam bakmayın bu forumda böyle hareketliyim yoksa çok duygusal asosyal biri çıkar karşınıza

• Beğen
Tepkiler: fuko08
fuko08

fuko08

Üye
bende çok olur hocam bakmayın bu forumda böyle hareketliyim yoksa çok duygusal asosyal biri çıkar karşınıza
Vay benim cigerim :) cok duygusal olma pc toplarken aglarsan yanar bisiler :D saka maka bu erkek milleti cok cekiyor kizlardan kadinlardan. Ama ask yasanilmasi gereken bir tecrube. Bidaha asik olucami sanmam. Gerci yasim genc ama

• Beğen
-Heisenberg-

-Heisenberg-

Üye
Vay benim cigerim :) cok duygusal olma pc toplarken aglarsan yanar bisiler :D saka maka bu erkek milleti cok cekiyor kizlardan kadinlardan. Ama ask yasanilmasi gereken bir tecrube. Bidaha asik olucami sanmam. Gerci yasim genc ama
ben olurum ama türklere değil

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
    Konu Sahibi
Sevgilinin olmaması sağ el yapmanı etkiliyor demi :naughty:

• Beğen
fuko08

fuko08

Üye
  • Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve Pikkaccu
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
Şura nur :)

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Neydi la? Ceren miydi, Cemre miydi? O tarz bir sey iste...

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Justin :D

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Bazı arkadaşlar yayık ayran gönüllü :)

Benimde ilk aşkımın adı Büşra 2. sınıfta evimizin karşısına bina dikip taşınmalarıyla başlayan bir aşk. Önce biraz içimde yaşadım. Sonra zaman geçince o da öğrendi falan tam olarak açıldım ama sevgili bile olduk mektuplaşırdık anneme mektupları az yakalatmadım. Yalnız ben yıllarca sevdiğim ve içimde biriktirdiğim için o da bunu kullanıyor gibiydi. Kızlarda ego daha o yaşlarda başlıyor. Mahalleninde güzel ve zengin kızıydı ama benimdi :pro: zamanla kaprisleri artmaya başladı çok küsüp barışırdık küsen hep o olurdu. Birgün canıma tak etti ve ben ayrılmak istedim sevdiğim halde kızın aşkı o zaman ortaya çıktı o peşimden koşmaya başladı bende o zamanlar tecrübe edindim kaçan harbiden kovalanıyormuş ben zoru severim ama baktım o benim peşimden koşuyor soğudum öyle dahada barışmadım öyle bitti gitti. Duygulandım ha ne aşktı ama ebelemeç oynarken hep onu kovalardım saklambaç oynarken gözüm yok hep onu arardı. İstop oynarken hep büşraaa diye bağırırdım. Evine lazer tutardım cama çıksında göreyim diye annesi anneme şikayet ederdi. Aspirin oynarken ceza almasın diye yanlış olsa bile onun söylediği sayıya hep doğru derdim :pro: tribe girdim ha :D

• Beğen
Tepkiler: Sucrofe, hajkhanx33, mürteza16 ve 1 kişi daha

Üst Alt