İlk aşık olduğunuz kızın adı ?

Sponsorlu Bağlantılar

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
İlki Anaokulundaydı 2. Si 1234. Sınıftaydı adı berraydı sanırım 6 da nisa diye biriydi sonrası yok :)
7 8 9 kızsız devir :)

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Evet benimki ;) kaçıncı sınıftı senin yada yaş [emoji16]
İlkokul 1.. daha okula yazıldığım ilk gün :D Minnie mouse resimli çorap giyiyordu hiç unutmuyorum o anı :D 6 yaşındayız tabi ilk defa anneden uzaklaştım ve başka dişilerle iletişime geçtim :ehe Birkaç yıl hoşlanmıştım ondan. Şimdi bile bizim burada oturuyor.

• Beğen
Tepkiler: Serhan ve -Börteçine-
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
İlkokul 1.. daha okula yazıldığım ilk gün :D Minnie mouse resimli çorap giyiyordu hiç unutmuyorum o anı :D 6 yaşındayız tabi ilk defa anneden uzaklaştım ve başka dişilerle iletişime geçtim :ehe Birkaç yıl hoşlanmıştım ondan. Şimdi bile bizim burada oturuyor.
Cidden o yaştakileri aşk olarak mı sayıyorsunuz ?

ismail

ismail

Üye
vay be mükemmel hafıza.[emoji1] Ben bi iki şey hqtırlıyorum onlarda o zaman için aşırı olaylardı :naughty:

fyunusyildiz

fyunusyildiz

Üye
beyler havamı atayım . Öznur du adı . Abim lisedeydi o aralar abimin sevgilisiyle olan ilişkisini kıskanıyodum . 3 yaşındayda iken komşu kızını öptüm . hemmde benim ve kızın annesinin önünde :D

• Beğen
Tepkiler: Serhan
The SLayeR

The SLayeR

Üye
ilkokul 3 teydim :) ismi şeydaydı

fyunusyildiz

fyunusyildiz

Üye
Başlıkta ilk hoşlandığın kız demiyor :)
Ulan ben liseye kadar bekledim :d:

haha bide ben 2 yıl kızla her gün beraberdim . bi onlar bize gelirdi . bi biz onlara giderdik . 5 yaşında babasıyla benim babam kavga etti ayrıldık :(

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Başlıkta ilk hoşlandığın kız demiyor :)
Ulan ben liseye kadar bekledim :d:

Başlıkta kız hakkında yorum yapın ya da aşk ve hoşlanmak arasında ki fark nedir diye de sormuyor. Hani başlığa aşırı şekilde uyacaksak. Ben aşkın bir türevi olan hoşlandığım kızı ismini yazdım. Konuyla alakasız son mesajımdır bu. Daha fazla cevap vermeyeceğim. Konu dağıtacak mesajlar yazmayalım lütfen.

• Beğen
Tepkiler: beurself
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
O zaman ben de biraz acıklı bir hikaye anlatayım. İlkokulda bir kız sürekli bizim eve gelirdi kız sürekli beni sevdiğini söylerdi. Güzeldi de. Neyse işte 1.sınıftan 4.sınıfa kadar böyle sürdü, sevgili sayılır mıyız bilmem ama başkasına bakmazdım ben de :D Sonra biz taşındık. Aynı okuldaydık ama eskisi kadar yakın değildik. En son geldiğimiz nokta da hiç iletişimimiz yok. İşin acıklı kısmı ise kızın babası bölgenin en zenginlerinden, hafta sonu tatili için Arjantin veya Dubai'ye gidiyorlar bazen. Çok iyi yere kapak atacak şansım vardı da kaçırdım treni :D Annem hala kızar bu konuda bana :D

• Beğen
Tepkiler: fuko08, -Börteçine-, Serhan ve 1 kişi daha
Serhan

Serhan

Üye
Ana okuluna ilk kayıt olduğum zaman :D Adı asudeydi :D :ehe ikincisi 1 ve 2. Sınıftatydı kübra. , 3.sü 3,4,5,6 daydı :D 7 dede :ehe

Üst Alt