Haber Microsoft 4 Eylül’de İFA’da Yeni Cihazlarını Görücüye Çıkartıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

dakamon

dakamon

Üye
1 gb ram. Bravo Nokia bravo Microsoft.

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
malesef yılbaşından itibaren lumia macerama son vereceğim bundan sora androidde olacağım yılbaşından sora ama tekrar windows phone'a döneceğim tekrardan bakalım nokia ne zaman adam akıllı bir telefon çıkarırsa bende o zaman döneceğim windows phone'a bunları windows phone'u kötülediğim için sölemiyorum ama microsoft ve nokia gelde bana alma diyor :(

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
Şimdi cihaz özellikleri neler?

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Yeni telefon alacaklar için orta seviye bu cihazlar gerçekten çok uygun fiyata gayet başarılı cihazlar. Ama bence bizim gibi önden 820-920 veya 925 kullanmış kullanıcılara yeterli değil diyorum kendi adıma. :) Ne 930, ne de bu yeni cihazlar elimde 920 varken beni kendilerine çekmeyi başaramadı. Yazılım adına da kamera dışında bir gelişme görmedim.

• Beğen
Tepkiler: emz, bozokluht, Murat Alper ve 2 diğerleri
0343434

0343434

Üye
Yine pahalı gibi duruyor Microsoftun bu kadar vurgulamasına göre

dakamon

dakamon

Üye
Açıkcası şimdiye kadar hiç lumia almamış olsaydım 830 ile yoluma devam ederdim ama 820 den 830 geçmek için hiç bir neden bulamadım kendimde. 820 mimi 600 tl ye satsam buda 1300 den aşağı gelmez, bu telefonu almak içinde 700 tl verilmez.
Yeni telefon alacaklar için orta seviye bu cihazlar gerçekten çok uygun fiyata gayet başarılı cihazlar. Ama bence bizim gibi önden 820-920 veya 925 kullanmış kullanıcılara yeterli değil diyorum kendi adıma. :) Ne 930, ne de bu yeni cihazlar elimde 920 varken beni kendilerine çekmeyi başaramadı. Yazılım adına da kamera dışında bir gelişme görmedim.
Piyasada birsürü zenfone lar one+one lar ne bilim Gm dis2 gibi cihazlar varken ve özellikleri de uçuk ken adamlar neden bu telefonu alsın diye soruyorum kendime hemde daha pahalıya.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin ve Murat Alper
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Lumia 830 ülkemizde muhtemelen 1200 TL civarında olacak.

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Lumia 925 kullanıyorum şuana kadar beni tasarımıyla mest eden olmadı henüz. Tasarım diyorum çünkü performans konusunda 925 oldukça yeterli geliyor zaten.

Sadece dün tanıtılan Samsung Note Edge çok dikkatimi çekti.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Windows Phone'a yeni geçecekler ve bütçesi aşırı yüksek olmayanlar için bu cihazlar fiyat/performans adına fena değil.

Ancak yeni amiral gemi bekleyen mevcut Lumia kullanıcılarının biraz daha beklemelerinde fayda var.

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Onca zaman sonra ilk defa Nokia/Microsoft adına üzüldüm. Geri kalındığı, bazı konularda rakiplerinden daha geç kaldıkları çok belli oluyor.

enessrsy

enessrsy

Üye
Windows Phone'a yeni geçecekler ve bütçesi aşırı yüksek olmayanlar için bu cihazlar fiyat/performans adına fena değil.

Ancak yeni amiral gemi bekleyen mevcut Lumia kullanıcılarının biraz daha beklemelerinde fayda var.

Kendim ettim kendim buldum amiral gemi beklemekten gül gibi sarardım soldum eyvah eyvah eyvah eyyy :agla2:

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Onca zaman sonra ilk defa Nokia/Microsoft adına üzüldüm. Geri kalındığı, bazı konularda rakiplerinden daha geç kaldıkları çok belli oluyor. :(

Maalesef her etkinlikte kamera tanıtımı izlemekten bana da gına geldi :kıskıs:
Arkadaş biraz da yeni donanımsal özellikler, sensörler vs tanıtır insan değil mi :hmmm
İnsanların bütün hayatı veya akıllı telefonlar sadece kameradan ibaret değil ki.

Kaldı ki HTC bile slow motion tanıttı.
Kamerada bile WP adına asıl inovasyonu HTC yaptı.

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Özellikle amoledden sonra ıps kullanılması zaten kafadan o 200 mah lık farkı yer bitirir. E bide 5 inç ekran ben 2200 den 820 en çokta farklı olacak bir batarya performansı beklemiyorum. Adam gibi telefon ne zaman yapacaklar acaba
Samsung ne cihaz tanıttı bunlara bak off

versino2

versino2

Üye
Lumia Denimle sadece kamerada mu iyileştirmeler olacak ? Ve 925 e 4. Çeyrekte mi gelecek

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Evet bir sonraki durak ne zaman? Eylül olayı bitti. Şimdi ne için heyecanlanmalıyız? Geleceğe dair bir açıklama da yapılmadı sanıyorum. Yapıldı mı? Yani "bu gördüğünüz güzel gelişmeler ama önümüzde şu planlarımız var, çok daha büyük gelişmeleri göreceksiniz..." gibi bizi heyecanlandıracak bir izlenim de almadım. Biraz yavan geldi bana :D sanki L735 son telefonlarıydı ve bir daha akıllı telefon yapmayacaklar gibiydiler :P

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Bence bombalar için MWC'yi beklememiz gerekecek. (Şubat 2015)

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Peki o zamana kadar atı alan üsküdarı geçmiş olmayacak mı? (Iphone, Samsung, Htc, LG vs. ...).

Yok.
Diğerleriyle eş ya da onları bastıracak yeni teknoloji haberleri o tarihte gelecektir diye düşünüyorum.

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Yok.
Diğerleriyle eş ya da onları bastıracak yeni teknoloji haberleri o tarihte gelecektir diye düşünüyorum.
Peki hocam o tarihte onları bastıracak yeni teknolojileri getirdikleri günün ertesinde bu rakiplerde bunu bastırmaz mı, yani o tarihe kadar bunlarda boş durmayacak ki.
Neyse, konuyu kişisel görüşlerimle doldurmayayım. Elimdeki 920 hala güzel bir telefon. Bir yıl daha bana rahat yeterli olur zaten. Yeni cihazlar, alacaklara L730-735 ve 830 hayırlı olsun diyeyim ben. :)

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Peki hocam o tarihte onları bastıracak yeni teknolojileri getirdikleri günün ertesinde bu rakiplerde bunu bastırmaz mı, yani o tarihe kadar bunlarda boş durmayacak ki.
Neyse, konuyu kişisel görüşlerimle doldurmayayım. Elimdeki 920 hala güzel bir telefon. Bir yıl daha bana rahat yeterli olur zaten. Yeni cihazlar, alacaklara L730-735 ve 830 hayırlı olsun diyeyim ben. :)

Lumia 920-925-1020 sahiplerinin Şubat ayını beklemesi en mantıklısı zaten.

• Beğen
Tepkiler: fraps34 ve Esendağlı

Üst Alt