İpucu Windows Phone - Bilgileri Ve Sorunları Burada Paylaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

Nirvana92

Nirvana92

Üye
cepnetle youtubede video izleyemiyom isyaeannnnnnnn

Rainesto

Rainesto

Üye
Beyler MixRadio ve Internet Explorer'i bu kadar sık kullanmadığım halde pil tasarrufundaki değerler anormal derecede. Nasıl düzeltebilirim bunu?

Arka planda çalışmasını kapatın ve mixradioyu kullanmıyorsanız silebilirsiniz

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

dawid

dawid

Üye
bunların arasında en güzeli insider dır haralde ona bakın derim
birde türkçe olsa bir ara yapımcı ile konuşacaktım ben ben türkçe yardımcı olmak konusunda pek vaktim kalmıyor bu aralar yoğunum birde geri dönmez belki diye geçen youtube hd yi türkçe çevirdim yapımcıya yazdım kaç defa cevap yok geleceğinide sanmıyorum
telefonu bir gün boyunca tasarruf modu aktif şekilde kullanırsanız belki arka planda çalışıp çalışmadığını anlayıp daha sonra eğer açık ise bildirim kısmınadan ve buradan arka planda çalışma özelliğini kapatıp tekrar denermisiniz
uc browser a 4-5 kere yazdım sonunda benden bıkıp cevap yazmışlar ikeriki surumlerde belki turkçe dil ekleriz dediler belki sende çevireyim turkçeye diye ısrar edersen yaptırılar

4MaGuS

4MaGuS

Üye
uc browser a 4-5 kere yazdım sonunda benden bıkıp cevap yazmışlar ikeriki surumlerde belki turkçe dil ekleriz dediler belki sende çevireyim turkçeye diye ısrar edersen yaptırılar
özelden bana meil adresini falan atarmısın acaba

dawid

dawid

Üye
özelden bana meil adresini falan atarmısın acaba
ucbrowser ın direk mail adresi yok uygulama nın(ucbrowser)ın için de ayarla feedback seni mail lerine yonlendiriyor tavsiye yi seçersen ilgilenirler

• Beğen
Tepkiler: 4MaGuS ve Rock Ve Roll
Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Arkadaşlar Xbox oyunlar da öneriler kısmında assassin's creed pirates var tıklayınca hata veriyor ne alaka?

beats

beats

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
3:50'den sonra izleyin kamera kararıyor, cihaz Lumia 920 ve 8.10.14157.200 sürümünü kullanıyormuş kullanıcı kameranın öldüğünü düşünüyorum demiş.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
3:50'den sonra izleyin kamera kararıyor, cihaz Lumia 920 ve 8.10.14157.200 sürümünü kullanıyormuş kullanıcı kameranın öldüğünü düşünüyorum demiş.
geçen forumda da aynı sorun birinde vardı acaba bunlarla karşılaşan kişilerde sistem sürümü ney

YkPkY

YkPkY

Üye
Bi deneyeyim

Windows Phone 9 ile gönderildi.

YkPkY

YkPkY

Üye
No problem

Windows Phone 9 ile gönderildi.

erndrdyk

erndrdyk

Üye
Arkadaşlar bu telefonun üzerinde dokunmatik 3 tuş varya önceden bu ışıklar yanıyordu ama şimdi hiç yanmıyor bunu nerden ayarlıyoruz bi yardımcı olabilir misiniz bulamadım bi türlü...

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Arkadaşlar nsu da recovery tool da sunucuya bağlanamıyor. sıkıntının çözümünü bilen var mı?

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Arkadaşlar bu telefonun üzerinde dokunmatik 3 tuş varya önceden bu ışıklar yanıyordu ama şimdi hiç yanmıyor bunu nerden ayarlıyoruz bi yardımcı olabilir misiniz bulamadım bi türlü...
Karanlıkta yanar ve güç tasarrufuu kapalı olacak.

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Numara sms engellemeden girdik güzel çalışıyor fakat Türkcell'den helen mesajlar neden engelleniyor acaba bulamadım onu nasıl düzeltiriz

Tüm dünya susuyor Gazze Feryat ediyor

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Recovery tool da sunucuya bağlanılabiliyor şu an. Sorun yaşayanlara duyurulur

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Panaroma resim çekmek Windows phone da çok uğraştırıcı hatta ölüm diyebilirim.İstanbula gittiğimde panaroma resim çekmek istedim ama etraftaki canlılar hareket ettiğinden bir türlü çekemedim sinir olmuştum.Sade ve kolay bir şekilde düzeltilirse güzel olur

• Beğen
Tepkiler: skynet
saynesim

saynesim

Üye
Evet arkadaşlar bilmem fark ettiniz mi daha önce telefon arama ayarlarında arama bekletme seçeneği vardı hani konuşurken aradığınız kişi şuan başkasıyla görüşüyor gibi şimdi bu seçenek yok olmuş buna bir çare yok mu

Üst Alt