[25/08][ANR6] ♪★● VIRGINITY V14 ●★♫ S5

Sponsorlu Bağlantılar

maybas475

maybas475

Üye
    Konu Sahibi
[25/08][ANR6] ♪★● VIRGINITY V14 ●★♫ S5

virginity yeni..v14 bence en iyi stock rom..tavsiye ederim....

pişman olmazsınız..

Öncelikle ihtiyaç duyucağımız .zip uzantılı virginity v14 ü hafıza kartına atıyoruz.telefonumuzu kapatıyoruz Telefonu açarken "ses açma tuşu + güç tuşu + ev(home) tuşu'na basıyoruz".
Telefonumuz cwm recovery üzerinde açıldı.
dalvik cache
system
cache
data
sd card
wipelarımızı yapıyoruz...instal a gelip virginity v14 dosyamızı flaşlıyoruz...aroma dan istediğimiz uygulamaları ekstradan seçebiliyoruz...rebott deyip keyfini sürüyoruz..

virginity V14 25/08/2014
  • BAZ ANR6 İÇİN GÜNCEL !!
  • ROM da daha stabil..
  • I8190 için katma ANR6 modem ve çekirdek seçenekleri
  • I8190L için katma ANE2 modem ve çekirdek seçenekleri
  • I8190N için katma ANR6 modem ve çekirdek seçenekleri
  • Samsung Fontlar Aroma Installer Sabit
  • Bu ROM L ve N sürümleri ilede uyumludur..

Son düzenleme:

Joker

Joker

Emekli Yönetici
Rom hakkında ve kurulum konusunda bilgi ekleyiniz.Ve linki spoiler olarak veriniz.Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Nextman

pejuh

Üye
Paylaşım için teşekkürler. Bi sorum olacak ben yüklemeyi yaptım ve çok beğendim ancak gece uçuş modunda teli bıraktım şarj %46 idi, sabah uyandığımda ise şarj tamamen bitmişti. Bu normal mi?lifi kapalıydı bu arada...

maybas475

maybas475

Üye
    Konu Sahibi
zaten uçuş moduna alınca wifi gps şebeke hepsi devre dışı kalıyor..pilinin neden bittiğini açıkçası bilemiyorum..bendede v14 yüklü bende bi deneme yapayım sonucu söylerim...

symsiyah

Üye
TWRP den yükleyemiyorum telefon açılış ekranında kalıyor ?

maybas475

maybas475

Üye
    Konu Sahibi
bende team win recovery yüklü hiç bi sorun çıkmadı..aşagıda linkini verdim...kullanımı da kolay wipe a basıp tüm hepsini toplu şekildee yapıyosun...

TWRP 2.7.1.3

fevzia

fevzia

Üye
Nerden indiriyoruz link de v13 yaziyorLink nerde verilen link v13

erhan0123

Üye
Virginity v14 rom da ağ adresi sorunu.
telefon. modem olarak görüyor ama ağ adresinde sorun var .
Ağ adresi alınıyor diyor 1dakika sonra sınırlı bağlantı yada internet yok diyor. Galaxy ace orjinal rom da bağlanıyor. S3 mini de bu romu yüklemedn önce sorunsuz bağlanıyordu bu rom da bağlanmıyor bu konuda bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim teşekkürler.

maybas475

maybas475

Üye
    Konu Sahibi
benim telde hiç bir sorun çıkmadı..telefonun dns ayarlarını değiştirip bide öyle dene bence...

• Beğen
Tepkiler: erhan0123

erhan0123

Üye
Telefonun DNS ayarı nasıl değişiyor bilmiyorum ki

hasim38

hasim38

Üye
Virginity v14 rom da ağ adresi sorunu.
telefon. modem olarak görüyor ama ağ adresinde sorun var .
Ağ adresi alınıyor diyor 1dakika sonra sınırlı bağlantı yada internet yok diyor. Galaxy ace orjinal rom da bağlanıyor. S3 mini de bu romu yüklemedn önce sorunsuz bağlanıyordu bu rom da bağlanmıyor bu konuda bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim teşekkürler.

Aynı sorun bendede var

maybas475

maybas475

Üye
    Konu Sahibi
.ayarlardan wifi ye gir bağlı olduğun ağın üstüne basılı tut ağ yapılandıması değiştiri seç gelişmiş ayarlar seçeneğini seç aşağıya doğru in DHP seçenegini statik yap.dns1 e 8.8.8.8 dns 2 ye 8.8.4.4 yaz kaydet e bas wifi yi aç kapa işlem tamam ..karışık gibi gözüküyor ama basit bi işlem...bi dene umarım sorunun çözülür...
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
bu linkteki videoda anlatımı var

erhan0123

Üye
Bu ayarları pc ye bağlandığm da mi yapayım

erhan0123

Üye
Bide galiba beni yanlış anlamışsın. Ben bağlantıyı telefondan pc ye veriyorum yani teli modem olarak kullanıyorum romu yüklemedn önce sorunsuz bağlanıyordu yükledikten sonra ağ adresi sorunu oldu

erhan0123

Üye
Yine de bilgi için teşekkürler kardeş.

djediz

djediz

Üye
v13 mü 14 mü bu rom linkte 13 yazıyor konuda 14 ?

maybas475

maybas475

Üye
    Konu Sahibi
kusura bakmayın v13 linkini koymuşum düzeltildi v14 ü ekledim...
Bide galiba beni yanlış anlamışsın. Ben bağlantıyı telefondan pc ye veriyorum yani teli modem olarak kullanıyorum romu yüklemedn önce sorunsuz bağlanıyordu yükledikten sonra ağ adresi sorunu oldu

hacı abi o zaman senin sorunun ip çakışması falan..ben de bi sorun çıkmıyo çünkü..

erhan0123

Üye
O zaman romu değiştirmek lazım ama bu rom dan çok memnunum değiştirmek istemiyorum, galaxy ace bağlanıyor ağ adresi de alınıyor sorun yok s3 mini virginity rom da var. Fusionkat v3 de ağ sorunu yok ama o rom sorunlu teli donduruyor.

maybas475

maybas475

Üye
    Konu Sahibi
bence v14 ü yükle performansı v13 den daha iyi pişman olazsın:oke:

pejuh

Üye
Paylaşım için teşekkürler. Bi sorum olacak ben yüklemeyi yaptım ve çok beğendim ancak gece uçuş modunda teli bıraktım şarj %46 idi, sabah uyandığımda ise şarj tamamen bitmişti. Bu normal mi?lifi kapalıydı bu arada...
tekrar yükledim şu anda sorun yok. bence harika bi rom. tavsiye ederim.
teşekkürler

Üst Alt