maxicepte adminlik,forum yönetimi nasıl oluyor merak edenler içeri!!

Sponsorlu Bağlantılar

King_ata

King_ata

Üye
    Konu Sahibi
maxicepte adminlik,forum yönetimi nasıl oluyor merak edenler içeri!!
maxicepte adminlik nasıl oluyor merak edenler maxicepte kullanılan yazılımla ücretsiz bir deneme formu kurmak ister misiniz?
1- adresine girin
2- çıkan sayfada güvenlik sorusunun yanuıtını ve email adresinizi yazın ve butona tyıklayın creating your demo yazısı çıkacak ve kısa süre içinde maxiceple aynı yazılımla kurulmuş ücretsiz birformunuz olacak
3-forumunuz açıldığında(ingilizce olacak) login or sign up bölümüne tıklayın username:admin ve password:admin yazıp giriş yapın
4-demo formunuzu artık istediğiniz gibi yönetebilirsiniz
giriş yaptıktan sonra en üstteki admin yazısına tıklayarak admin cpyi açabilir şifrenizi tekrar girerek giriş yapıp formunuzu yönetebilirsiniz
maxicepte admin ayrıcalıklarına sahip olmak nasıl birşeydir merak edenler bu yöntemle kendi xenforo forumlarnı oluştuırabilirler :maxicep: :D
not:bu yöntemle oluşuturulmuş forumlar xenforo yazılımını denemek isteyenler içindir nekadar açık tutulur bilemem

NextWorld

NextWorld

Üye
Kardeş maxicep ne alaka anlamadım:sopa: bildiğimiz forum kurma sitelerinden biri değilmi:dry:yinede işe yarıyabilir

King_ata

King_ata

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş maxicep ne alaka anlamadım:sopa: bildiğimiz forum kurma sitelerinden biri değilmi:dry:yinede işe yarıyabilir
şöyle alakalı maxicep Xenforo yazılımının paralı sürümüyle yapılmış:D

NextWorld

NextWorld

Üye
heeeeeeeeeee:worshippy:

NextWorld

NextWorld

Üye
Aynen fark ettim:oha:

mürteza16

mürteza16

Üye