Haber HTC One M8 for Windows Tanıtıldı

Sponsorlu Bağlantılar

Bay H

Bay H

Üye
    Konu Sahibi
HTC One M8 for Windows Tanıtıldı
New York'ta düzenlenen etkinlikte birçok cihaz görücüye çıktı. Windows Phone platformunda uzun süredir sessizliğini sürdüren HTC bu etkinliklik ile birlikte platformdaki sessiz gidişatını noktaladı.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Android platformunda amiral gemi olarak sunulan HTC One M8'in kasa ve donanımsal özelliklerini Windows Phone işletim sistemi ile buluşturan HTC cihazı şuan için sadece Amerikalı Verizon operatörüne özel olarak sunuyor.

AdDuplex yöneticisi Alan Mendelevich, etkinlikten saatler önce cihazın global olarak sunulacak versiyonunun denendiğini belirtti.

One for Windows olarak lanse edilen cihaz ayrıca Windows Phone 8.1 GDR1 resmi sürümünü de ilk kullanan cihaz olma özelliğini taşıyor. Windows Phone 8.1 GDR1 güncellemesinin sisteme kazandırdığı özel kılıf desteği sayesinden HTC nin amiral gemisi için ürettiği Dot View kılıfta cihaza eşlik ediyor.

Cihazın teknik detaylarına geçecek olursak;
  • Qualcomm Snapdragon 801 2.3 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli işlemci
  • 2 Gb sistem belleği
  • 32 GB dahili hafıza, mikro sd kart ile 128 Gb'a kadar arttırılabilir
  • 5" 1080p çözünürlüğünde Corning Gorilla Glass 3 ile güçlendirilmiş Super LCD3 panel
  • HTC Duo UltraPixel arka kamera ve 5 MP ön kamera
  • 2600 mAh batarya
  • Windows Phone 8.1 GDR1 işletim sistemi
  • Nano SIM kart
  • HTC Boomsound
  • U-Focus
  • HTC Dot View kılıf

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: RetaXter, sLeepLe, ANIL ve 2 diğerleri

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Lumia 930 bunla baş edebilecek mi sizce

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Konu var zaten dostlar

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Acilen yeni Lumia çıkması lazım SnapDragon 805'li falan.

dakamon

dakamon

Üye
Konu var zaten dostlar

O konu cihazın doğrulandığıyla ilgili bu ise cihazın tanıtıldığı haberi. Aynı şey değiller. Mesela gdr1 ile ilgili sızıntılar gelmeye başladı demek ile dağıtımına başladığı konu bir olur mu.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Telefonda Lumialardaki gibi çift tıkla uyandırma özelliği var.

• Beğen
Tepkiler: RetaXter ve Murat Alper

skynet

Üye
Ana menüdeyken de sanal tuşlar gizlenebiliyor mu ?

bozokluht

bozokluht

Üye
Çok güzel olmuş :)Bootloader kilidi açık mı acaba , söylentilerdeki gibi?

ferit.61

ferit.61

Üye
Helal olsun HTC ye.

Adamlar üvey evlat muamalesi gördüğü halde, yine de tek cihaz çıkarıyor ama tam çıkarıyor. Hafızasından ekranına kadar güzel olmuş. 30 adet oradan buradan kırplımış cihaz yerine en azından tek tük çıkar tam çıkar :)

Nasıl olsa WP8 her türlü yıllarda geçse 3. 4. veya 5. işletim sistemi olmaya mahkum cep dünyasında. Bunu görmek için İlk çıkan Lumia 920 nin tarihinden bugüne kadar geçen sürece bakmak lazım. Açık ve net…
Bende çok umut etmiştim ama yok abi, gün ay değil seneler geçiyor…
Gelmeyen güncellemenin üzerine 1-2 tane daha güncelleme haberleri vs.... Uzun Hikaye..

• Beğen
Tepkiler: GDDR5, Murat Alper ve ArMaGeDdOn_87
Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
New York'ta düzenlenen etkinlikte birçok cihaz görücüye çıktı. Windows Phone platformunda uzun süredir sessizliğini sürdüren HTC bu etkinliklik ile birlikte platformdaki sessiz gidişatını noktaladı.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Android platformunda amiral gemi olarak sunulan HTC One M8'in kasa ve donanımsal özelliklerini Windows Phone işletim sistemi ile buluşturan HTC cihazı şuan için sadece Amerikalı Verizon operatörüne özel olarak sunuyor.

AdDuplex yöneticisi Alan Mendelevich, etkinlikten saatler önce cihazın global olarak sunulacak versiyonunun denendiğini belirtti.

One for Windows olarak lanse edilen cihaz ayrıca Windows Phone 8.1 GDR1 resmi sürümünü de ilk kullanan cihaz olma özelliğini taşıyor. Windows Phone 8.1 GDR1 güncellemesinin sisteme kazandırdığı özel kılıf desteği sayesinden HTC nin amiral gemisi için ürettiği Dot View kılıfta cihaza eşlik ediyor.

Cihazın teknik detaylarına geçecek olursak;
  • Qualcomm Snapdragon 801 2.3 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli işlemci
  • 2 Gb sistem belleği
  • 32 GB dahili hafıza, mikro sd kart ile 128 Gb'a kadar arttırılabilir
  • 5" 1080p çözünürlüğünde Corning Gorilla Glass 3 ile güçlendirilmiş Super LCD3 panel
  • HTC Duo UltraPixel arka kamera ve 5 MP ön kamera
  • 2600 mAh batarya
  • Windows Phone 8.1 GDR1 işletim sistemi
  • Nano SIM kart
  • HTC Boomsound
  • U-Focus
  • HTC Dot View kılıf

Windows Phone lu cihaz alsaydım bunu alırdım. Çok güzel olmuş.

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Cihaz boom sound desteği ile geliyor.

Kulaklarımız bayram edecek, hem ohm değerleri yüksek kulaklıkları sürebilecek hem de bir çok kulaklık için daha yüksek sinyal seviyesi elde edilecek

ANIL

ANIL

Admin
Haber için teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe
sLeepLe

sLeepLe

Üye
Gerçekten güzel telefon yapmışlar her özelliği ile :)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Harika bir telefon Windows Phone u uçuşa geçirebilecek kapisitesi var :good:

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Gerçekten çok güzel olmuş özellikle de çift tıkla ile uyandırma ile gelince çok sevindim tek yapmam gereken artık Türkiye'ye gelmesini beklemek kaldı

man20

man20

Üye
çok güzel cihaz. HTC M8 modelinin windows phone versiyonunun sürülmesi çok iyi oldu

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
vay be

Üst Alt