Haber HTC One M8 for Windows Tanıtıldı

Sponsorlu Bağlantılar

Seglopsi

Seglopsi

Üye
G3'ün , S5'in Snapdragon 805'li versiyonları falandır herhalde :)

Baya 805'li model var neticede bende android'den değildir. 64bit'te çalıştığından iPhone5S olabilir.

Birde neye göre hızlı onu da bilmek gerek. Mesela tarayıcı mı? X bir uygulama mı? Dosya taşıma/aktarma mı? veya ne?

bozokluht

bozokluht

Üye
Baya 805'li model var neticede bende android'den değildir. 64bit'te çalıştığından iPhone5S olabilir.

Birde neye göre hızlı onu da bilmek gerek. Mesela tarayıcı mı? X bir uygulama mı? Dosya taşıma/aktarma mı? veya ne?
Şampiyon Z2 imiş :ehe 805'leri daha katmamışlar kaynak: basemark os 2'yi kullanmışlar. 5s'de 1520'ye yakın bi sonuç almış :) Bu da sitesiymiş

Bay H

Bay H

Üye
    Konu Sahibi
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Cihaz Verizon üzerinden kontratsız sm-unlock olarak 600$+ %8 vergi fiyatı ile satılacak.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
papakudioflu

papakudioflu

Admin
o zaman türkiye fiyatı da garanti olarak 2700-2800 tl'yi rahatlıkla bulacak gibi görünüyor dimi abi
Zannetmiyorum muhtemelen 32 GB olduğu için 2200-2300 civarında olur fiyatı. Bunun altında olur üzeri olmaz.

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Bu özellik android de yok mu dost. Sadece g2 de mi var .
Bu özellik ilk Nokia N9 ile başladı. Tabii Android sonradan kullandı. Lumia'dan sonra bu özellik olan ilk Windows Phone ondan dedim.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Bu özellik ilk Nokia N9 ile başladı. Tabii Android sonradan kullandı. Lumia'dan sonra bu özellik olan ilk Windows Phone ondan dedim.
Eger yazılım ile mümkün ise varmı bir uygulama android için

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
Cs oynamak için Titan ekran kartı kullanmak gibi bir eşy olmuş bu. Wibdows Phone sistemi için çok fazlasıyla güçlü donanımlar. Fiyatı uygun olursa düşünülebilir.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Eger yazılım ile mümkün ise varmı bir uygulama android için
Uygulama ile olabilecek bir özellik değil. Olsa bile ekran kadar şarj yer. Fakat firmalar bu özelliği firmware düzenlemesiyle aktif ettiği için şarja da çok düşük oranda etkisi oluyor.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Uygulama ile olabilecek bir özellik değil. Olsa bile ekran kadar şarj yer. Fakat firmalar bu özelliği firmware düzenlemesiyle aktif ettiği için şarja da çok düşük oranda etkisi oluyor.
Anladım değerli insan . Ama bence yazılım ile olabilir . Çünkü eski cihazlar bile ekrana deyince ekran açılıyor du şimdi vurmak ile niye açılmasın

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Anladım değerli insan . Ama bence yazılım ile olabilir . Çünkü eski cihazlar bile ekrana deyince ekran açılıyor du şimdi vurmak ile niye açılmasın
Olmaz demiyorum zaten olur fakat hem ekranı hem de sensörleri sürekli aktif kullanan bir uygulamaya bataryalar ne kadar dayanır.

Nokia'nın cihazlarında bu özelliğin bataryaya etkisi %5 bile değil.

byAndroid

byAndroid

Üye
Sarzi android m8 den iki kat daha cok gidiyormus buda wp farki :)

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Olmaz demiyorum zaten olur fakat hem ekranı hem de sensörleri sürekli aktif kullanan bir uygulamaya bataryalar ne kadar dayanır.

Nokia'nın cihazlarında bu özelliğin bataryaya etkisi %5 bile değil.
Olsun ben razıyım ya. :)

Üst Alt