İpucu gm discovery 2

Sponsorlu Bağlantılar

_RYUK_

_RYUK_

Üye
    Konu Sahibi
gm discovery 2
merhaba arkadaşlar dün bana gm discovery 2 hediye geldi bataryasi hemen bitiyor geç bitmesi için ne yapabilirim

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Bana hediye sakız bile alan yok :ehe çabuk bitiyor derken ne kadar çabuk bitiyor ?

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
merhaba arkadaşlar dün bana gm discovery 2 hediye geldi bataryasi hemen bitiyor geç bitmesi için ne yapabilirim
Öncelikle hayırlı olsun.
1. Batery saver vs program indir
2. Ekran parlaklığını düşür.
3. Mobil veri, wifi, gps vb. programları kullanmadığında kapat.
4.Güç tasarrufunu aç(oyunlara girmeden kapa oyun performansı düşük olabilir.He birde arka planda uygulama bırakmamaya özen göster. Uygulamadan çıktıktan sonra home tuşuna basılı tutarak uygulamayı sağa veya sola kaydır.

Topal Pire

Topal Pire

Üye
Hocam bi inceleme yapar mısın senden rica etsek ? Kamerası nasıl , oyunlardaki performansı nasıl , çektiğin birkaç resim fotoğrafını atar mısın ?

_RYUK_

_RYUK_

Üye
    Konu Sahibi
Hocam bi inceleme yapar mısın senden rica etsek ? Kamerası nasıl , oyunlardaki performansı nasıl , çektiğin birkaç resim fotoğrafını atar mısın ?
en kısa zaman da yaparim :)
Öncelikle hayırlı olsun.
1. Batery saver vs program indir
2. Ekran parlaklığını düşür.
3. Mobil veri, wifi, gps vb. programları kullanmadığında kapat.
4.Güç tasarrufunu aç(oyunlara girmeden kapa oyun performansı düşük olabilir.He birde arka planda uygulama bırakmamaya özen göster. Uygulamadan çıktıktan sonra home tuşuna basılı tutarak uygulamayı sağa veya sola kaydır.
Teşekkürler.
Bana hediye sakız bile alan yok :ehe çabuk bitiyor derken ne kadar çabuk bitiyor ?
10 dk internet kullanımında % 5 gidiyor

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
en kısa zaman da yaparim :)
Teşekkürler.
10 dk internet kullanımında % 5 gidiyor
Bataryası orjinal batarya olmayabilir kutu açılım videolarını izle bakalım aynı batarya mı

byAndroid

byAndroid

Üye
Bataryayi degistirmezler cunku cikartilabilir bi batarya yok cihazda . telefonla birlesik