Karşılaştırma s3 yada lumia 925 hangisi?

Sponsorlu Bağlantılar

46ceran46

46ceran46

Üye
    Konu Sahibi
s3 yada lumia 925 hangisi?
Selam arkadaşlar. S3 ilk çıktığı zamanlarda almıştım bir tane. Epey oldu sıkıldım telefon hantal gelmeye ve Rami yetmemeye başladı. Bunu satıp üzerine biraz da koyup bir tane lumia 925 almayı düşünüyorum. Artı ve eksilerim ne olur. iki telefonu karşılaştırın yada 925 değil şunu al diyeceğiniz bi model var mı? Kurtarın beni androidden bende lumia kullanmak istiyorum artık. :-)

jasonwie

jasonwie

Üye
1520 al sende kurtul s3de kurtulsun :D

Klozet Kapağı ile gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu, Aybin.Kilic ve 46ceran46
46ceran46

46ceran46

Üye
    Konu Sahibi
:-D Doğru söylüyorsun da ne kadar 1520?

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
925 .

46ceran46

46ceran46

Üye
    Konu Sahibi
Tamam 925 de eksilerim ne olur? 925 in rami yeterli mi sizce bir android kullanıcısı olarak Windows Phone lerin rami hakkında hiç bilgim yok.

jasonwie

jasonwie

Üye
Windows Phone 'da ram sıkıntısını 2020de falan yaşarsın 1520 ile :D

• Beğen
Tepkiler: 46ceran46
46ceran46

46ceran46

Üye
    Konu Sahibi
:-D çok güzel ram android de başlı başına sıkıntı

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
lumya binbeşyüz20 iyi tercih olur :ehe

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Tamam 925 de eksilerim ne olur? 925 in rami yeterli mi sizce bir android kullanıcısı olarak Windows Phone lerin rami hakkında hiç bilgim yok.

kardeş 925 hiç sorun çıkarmaz sana fakat biraz küçük denebilir s3'e göre ama kamera felan hertürlü 925 üstündür.

• Beğen
jasonwie

jasonwie

Üye

Biraz pahalı olsada golddan almanı tavsiye ederim. Aynı gün kapına geliyor, hatta benim alcatel 3saatte geldi :D

• Beğen
46ceran46

46ceran46

Üye
    Konu Sahibi
kardeş 925 hiç sorun çıkarmaz sana fakat biraz küçük denebilir s3'e göre ama kamera felan hertürlü 925 üstündür.
S3 0.2 inç büyükte ne yararını gördük? :-D

Biraz pahalı olsada golddan almanı tavsiye ederim. Aynı gün kapına geliyor, hatta benim alcatel 3saatte geldi :D

Sağolasın goldu deneyeceğim artık alırsam. Bitsin şu android işkencesi :-D

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
S3 0.2 inç büyükte ne yararını gördük? :-D
Sağolasın goldu deneyeceğim artık alırsam. Bitsin şu android işkencesi :-D
İkinci el düşünürsen 32 gb lık modelini buldum. Bir arkadaş alacaktı vazgeçtim dedi. Satıcıda halen duruyor ve fiyatını da 750 ye çekmiştim. Satıcı İstanbul Tuzla da bir hanımefendi
Düşünürsen dmleşelim. Yabancıya gitmesin cihaz.

thenorth

thenorth

Üye
bence s3 alip diger androidlerin hakkini yeme cok sikildiysan w8 launcher yuklersin :) lg g2 al veya sony xperia sp cok iyidir ole dandik touchwiz arayuze benzemez

4MaGuS

4MaGuS

Üye
1520 demiş herkezte o baya büyük gelebilir sana bence 930 al hem işlemci ram kamera olarak eksiği yok sadece kutudan hoparlör çıkmıyor bence herşeyi güzel tasarımı bir numara param olsa 920 satıp ben geçicemde şuan imkansız (1520 6 inç s800 2gb ram 32gb hafıza hafıza girişi yok 20mp kamera full hd ekran, 930 5 inç s801 2gb ram 32gb hafıza hafıza girişi var 20mp kamera full hd ekran, kısaca daha detaylı inceliye bilirsin)

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
s3'e göre hiç bir eksiği yok 925'in.Kamera,batarya,hız her konuda tokatlar rahatça.Ram sıkıntısı yaşamazsın.Uzun sürede götürür seni.
Fakat performansın en kralını almak istersen Lumia 1520 veya Lumia 930'a yönelmelisin.

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
925 donanım ve işletim sistemi akıcılığı olarak darmadağın eder s3 ü

Eksiklik çekeceğin nokta ise uygulama kalitesi ve çeşitliliği olur.

ANIL

ANIL

Admin
Windows Phone 8.1 ile daha iyi bir noktaya geldi. Lumia 925'te daha şık bir cihaz. Android alacaksan bile S3 yerine daha başka alternatifler arayabilirsin.

46ceran46

46ceran46

Üye
    Konu Sahibi
925 donanım ve işletim sistemi akıcılığı olarak darmadağın eder s3 ü

Eksiklik çekeceğin nokta ise uygulama kalitesi ve çeşitliliği olur.
Uygulama sıkıntı değil aslında tamam android market çok büyük ama beş kuruş etmez çok fazla gereksiz uygulama var az olsun sağlam olsun değil mi?
s3'e göre hiç bir eksiği yok 925'in.Kamera,batarya,hız her konuda tokatlar rahatça.Ram sıkıntısı yaşamazsın.Uzun sürede götürür seni.
Fakat performansın en kralını almak istersen Lumia 1520 veya Lumia 930'a yönelmelisin.
Sağolasın yararlı bit yorum oldu benim için.
1520 demiş herkezte o baya büyük gelebilir sana bence 930 al hem işlemci ram kamera olarak eksiği yok sadece kutudan hoparlör çıkmıyor bence herşeyi güzel tasarımı bir numara param olsa 920 satıp ben geçicemde şuan imkansız (1520 6 inç s800 2gb ram 32gb hafıza hafıza girişi yok 20mp kamera fu ll hd ekran, 930 5 inç s801 2gb ram 32gb hafıza hafıza girişi var 20mp kamera fu ll hd ekran, kısaca daha detaylı inceliye bilirsin)
930 u bilmiodum sayende öğrendik gerçekten bana göre 930 süper. :)
bence s3 alip diger androidlerin hakkini yeme cok sikildiysan w8 launcher yuklersin :) lg g2 al veya sony xperia sp cok iyidir ole dandik touchwiz arayuze benzemez
Launcher de kullandım ama android bi kere açık kaynak kodlu artık eskisi gibi hoşuma gitmiyor.
İkinci el düşünürsen 32 gb lık modelini buldum. Bir arkadaş alacaktı vazgeçtim dedi. Satıcıda halen duruyor ve fiyatını da 750 ye çekmiştim. Satıcı İstanbul Tuzla da bir hanımefendi
Düşünürsen dmleşelim. Yabancıya gitmesin cihaz.
Sağolasın kardeş güzel teklif ama o kadar param yok hemen gerçekten güzel ama şuan biraz para ve elimdeki teli çıkartmam lazım. Tel yurt dışı malı. Bir ay sonra anca alırım zaten lumia

...decode...

...decode...

Üye
Çok fazla uygulama kullanmıyorsanız ve oyun oynamıyorsanız 925'i gözünüz kapalı alın derim. Belli başlı tüm uygulamalar markette mevcut ve işinizi görür.

Serhan

Serhan

Üye
Tartışmasız 925 :angry:
:bottom: