kendi telefon kılıfınızı tasarlayın,spariş edin

Sponsorlu Bağlantılar

King_ata

King_ata

Üye
    Konu Sahibi
kendi telefon kılıfınızı tasarlayın,spariş edin
arkadaşlar vereceğim siteyle kendi resimli teşefon kapağınızı tasarlayıp sipariş edebilirsiniz:)

sayfaya girin
telefon kılıfları bölümünden modelinizi seçin ve göstere tıklayın(tüm modeller için kılıf yaptıramazsınız kılıf tasarlayabileceğiniz telefonları seçim listesinde göreceksiniz)
+resim butonuna tıklayın ve bilgisayarımı seçin(veya sosyal medyadan resim alabilirsiniz)
yüksek çozünürlüklü jpg resim gerekir
eklediğiniz resmin tam uygun ollması gerekmektedir aksi takdirde site sizi uyaracaktır
yaziı ekle bölümünden yazı ekleyebilirsiniz
eklediğiniz resmin kılıfı tam kaplıyacak şekilde ayarlanmış olması gerekmektedir bu çok önemli:)
tasarımı bitirdiğinizde sepete ekle ve açılan pencerede satın al butonuna tıklayın bilgilerinizi girin ve siparişi tamamlayın
not:fiyat sepete ekle butonunun yanında yazar:) :maxicep:

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Peki draw yada photo shop tasarimi ile tasarim yollasak olur mu

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
King_ata

King_ata

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim sen direk resmi nasıl yaparsan yap adam resim istiyor sadece boyutu şekli şemali yeterli olsun diyorlar sadece :D ;)
@chita_man aynen öyle:oke:şunuda belirteyim sepete ekle butonuna tıkladıktan sonra uyarı almazsanız bile çıkan önizlemede eklediğiniz resim kılıfın üstünde gözükmüyorsa olmamış demektir sipariş etmeyin:)

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Diyelim simdi bende note 2 var ama note 3 de uygun olacak bir kılıf istiyorum yani biraz esnek olsun 3 alınca birdaha kilifa para vermemek gerek .

• Beğen
Tepkiler: King_ata
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Diyelim simdi bende note 2 var ama note 3 de uygun olacak bir kılıf istiyorum yani biraz esnek olsun 3 alınca birdaha kilifa para vermemek gerek .
Ben henüz denk gelmedim öyle kılıfa. O kadar esnese telefon klıftan fırlar gider kardeşim. Hem girişler usb dir kulaklıktır farklı farklı oluyor. O dediğin sadece nokia c7 ve 701 de oldu galiba :D

• Beğen
Tepkiler: King_ata
King_ata

King_ata

Üye
    Konu Sahibi
Ben henüz denk gelmedim öyle kılıfa. O kadar esnese telefon klıftan fırlar gider kardeşim. Hem girişler usb dir kulaklıktır farklı farklı oluyor. O dediğin sadece nokia c7 ve 701 de oldu galiba :D
@chita_man @@@DiAbLo@@ doğru söylüyor :oke:

• Beğen
Tepkiler: @@DiAbLo@@
@bluesky@

@bluesky@

Üye
s3 miniye göre neden yok :(

berkveberk

Üye
Sitede önceden yapılmış Örnekler olsaydı daha iyi olurdu.
Neye benzeyeceğini bilmeden sipariş verilirmi?

Üst Alt