Greenify_v2.3 build3 BETA greenify Donation apk v2.3 (uygulamalari uyutun) 31.03.2014

Sponsorlu Bağlantılar

dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
Greenify lucky patcher den yamalıyorum ama greenifyde hala sistem uygulamalarını uyutma yok

kfahaa

kfahaa

Üye
Teşekkürler

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Build 4 Çıktı Beyler Bilginize

tomm

tomm

Üye
xposed olamasına rağmen sistem uygulamalarını greenify de göremiom lütfen yardım edin

serhat1410

serhat1410

Üye
bendede aynı sorun var tlf s3 mini

jacopastor

Üye
Donation icin uygulama yuklenmedi diyor.

2523690

2523690

Üye
Hocam bunun galaxy young için olanı yok mu yaw belki 7-8 yerden indirdim hiç biri desteklemiyor

balabanturks

balabanturks

Üye
Tesekkurler kardeşim :)

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Build 6 Çıktı

emregenc1907

Üye
Hocam cm 10 rom kullanıyorum xposed da root yetkisi verdim lucky ile yama yaptım ancak greenify açtığımda sistem uygulamaları gözükmüyor var mı yardımcı olabilecek biri ?

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Hocam cm 10 rom kullanıyorum xposed da root yetkisi verdim lucky ile yama yaptım ancak greenify açtığımda sistem uygulamaları gözükmüyor var mı yardımcı olabilecek biri ?

Deneysel Özellikler Kısmından Sistem Uygulamalarını Uyutu Seçtin Mi ?

emregenc1907

Üye
Evet seçtim ama değişen bişey olmadı sadece yüklediğim uygulamaları gösterdi ben de rom toolboxta manuel dondurdum bakalım kendiliğinden çalışacak mı yine

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Build 7 Çıktı

Evet seçtim ama değişen bişey olmadı sadece yüklediğim uygulamaları gösterdi ben de rom toolboxta manuel dondurdum bakalım kendiliğinden çalışacak mı yine

Diğer Seçenekler İşaretli Değilse Onları Da İşaretlesene Belki Olur Bende Hepsi İşaretli. Ben Karşılaşmadım O Sorunla O Yüzden Tam Bilmiyorum

emre.koc

emre.koc

Üye
teşekkürler hocam

climax2001

Üye
hocam bende general mobile discovery var, bu uygulamayı yüklemek istiyorum bu demişsinizde 1. sayfada anlatılanlardan farklı bişy mi yapcaz

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
hocam bende general mobile discovery var, bu uygulamayı yüklemek istiyorum bu demişsinizde 1. sayfada anlatılanlardan farklı bişy mi yapcaz

Dostum ne yaziyorsa onu yapacaksın.

Neden farkli birseyler yapmak istiyorsun

FMuratdagi

Üye
Yeterli alan yok diyor, her türlü temizliği yaptım. Başka uygulamalar yükleyebiliyorum, 500mb dahilide 4gb sd kartta 300mb ta romda boşluk var ama programı yükleyemiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

mürteza16

mürteza16

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb

Üst Alt