Greenify_v2.3 build3 BETA greenify Donation apk v2.3 (uygulamalari uyutun) 31.03.2014

Sponsorlu Bağlantılar

erdew

erdew

Üye
ise yaradi tesekkurler

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
muxo

muxo

Üye
şöyle bir sorunla karşılaşıyorum. her şeyi düzgün yaptım . xposed de bile modül olarak seçtim. ama ne zaman
Greenify ile sistem uygulamalarından biri seçip uyutsam Greenify kendini sıfırlıyor. ve listeye önceden ekledigim tüm uygulamalar listeden siliniyor. aynı sorunla karşılaşan var mı acaba?
edit: bu arada uyutmaya çalıştıgım sistem uygulaması sadece youtube. kullanmadıgım halde arkada devamlı açık kalıyor.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
şöyle bir sorunla karşılaşıyorum. her şeyi düzgün yaptım . xposed de bile modül olarak seçtim. ama ne zaman
Greenify ile sistem uygulamalarından biri seçip uyutsam Greenify kendini sıfırlıyor. ve listeye önceden ekledigim tüm uygulamalar listeden siliniyor. aynı sorunla karşılaşan var mı acaba?
edit: bu arada uyutmaya çalıştıgım sistem uygulaması sadece youtube. kullanmadıgım halde arkada devamlı açık kalıyor.

Diger uygulamalardada ayni sorun varmi? yoksa youtubeyi sistemden sil daha iyi youtube uygulamalari var onlardan birini yukleyebilirsin

muxo

muxo

Üye
Diger uygulamalardada ayni sorun varmi? yoksa youtubeyi sistemden sil daha iyi youtube uygulamalari var onlardan birini yukleyebilirsin
Kardeşim denedim diğerlerinde de durum aynı. Aynı sorunla karşılaşıp halledebilen var mı acaba

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim denedim diğerlerinde de durum aynı. Aynı sorunla karşılaşıp halledebilen var mı acaba
Greenifye guncelleme gelmis marketten guncelle bakalim belki duzelme olur

onderrr

Üye
Allah razı olsun hele şu luck patcher harika bişey :)

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Allah razı olsun hele şu luck patcher harika bişey :)

Yanliz luky ile yama yaptiginiz uygulamalarin yeni surumlerini yukleyeme sorunu ile karsilasabilirsiniz o yuzden mecbur kalmadikca kullanmayin.
Lisans isyeyen uygulamalar icin modlu market kullanin :)

• Beğen
Tepkiler: onderrr
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama son surume guncellendi

wRei

wRei

Üye
Benim uyutupta sonradan açtığım yani uyandırdığım uygulamayı, ben uygulamadan çıktıktan sonra otomatik olarak uyutuyor mu.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Benim uyutupta sonradan açtığım yani uyandırdığım uygulamayı, ben uygulamadan çıktıktan sonra otomatik olarak uyutuyor mu.

ekrana simdi uyut kisayolu ekleyip tekrar uyutabilirsin

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
uyg. 2.2 beta 11 surumune guncellendi

Ekli dosyalar

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
:tşk:

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Bende istedi xposed

son surumu yuklediysen istemiyor ama sistem uygulamalarini uyutmak icin yine xposed gerekli. zaten cihaz rootluysa xposed kurmaninda bir zarari yokUygulama 2.3_(build_2) beta surumune guncellendi

>Lips Of AngeL<

>Lips Of AngeL<

Üye
:tşk:

• Beğen

Üst Alt