N8-SILINEN-PROGRAMLAR

Sponsorlu Bağlantılar

f02

Üye
    Konu Sahibi
N8-SILINEN-PROGRAMLAR
nokia n8 silinmiş programlar linki ölü yetkililerde yardım bekliyorum bu kunuda yadapm olarak göndere bilirlermı teşekürler

messevim

messevim

Üye
Şikayet butonunu kullanarak bu isteğini daha hızlı bir şekilde yetkililere ulaştırabilirsin.

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
sorun nedir tam olarak ? yardım edebilirim.

asigsasi

asigsasi

Üye
nokia n8 silinmiş programlar linki ölü yetkililerde yardım bekliyorum bu kunuda yadapm olarak göndere bilirlermı teşekürler
hangi konudaki link kırık belirtmen gerekir

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
sorun n8de silinen programlar lazım ama link ölü indiremıyorum yardımlarınızı bekliyorum
dilersen flash işlemiyle bütün silinen programları yüklersin ya da ilgili bolumlerde tek tek o programlar veya alternatifleri mevcut unsigned olarak iki dakikani ayirip hack yaptiktan sonra yüklersin iyi forumlar :)

f02

Üye
    Konu Sahibi
doğru söylüyorsun ama bende nokia n8 var sensör surunu var normalde çalışıyor ama açık yanı güneşlı havada gelen ve giden aramalarda ekran gürünmüyorbu sensör modunu devredışı etmek için herhangi bi program yokmu

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
doğru söylüyorsun ama bende nokia n8 var sensör surunu var normalde çalışıyor ama açık yanı güneşlı havada gelen ve giden aramalarda ekran gürünmüyorbu sensör modunu devredışı etmek için herhangi bi program yokmu
o sorundan bende muzdaribim sensorun üzerini sil arama gelince veya bi gölge et elinle akillaniyor benim n8 oyle yapinca :)

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
hiç bilmiyorum onu

f02

Üye
    Konu Sahibi
denedim ama tam güneşe tutuğum zaman gürünüyor artı yan tuşkilidi açınca oluyor şimdi yan tuşkilidi oda çalışmaz oldu

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
25tlye yapılıyor yan tuş kilidi ben kırdım en son hat yeri hasar aldi kenarda duruyor bi kac gune tamir ederim

Üst Alt