Satılık TST - Teknik Servis Takip Programı

tuqcan11

Üye
    Konu Sahibi
İndirme linki:

---------------
TEKNİK SERVİS TAKİP v1.0

İsteğe özel geliştirmeler yapılabilir.. Lütfen mesaj atınız..
---------------
Dosyaları masaüstünüze kopyalayıp kullanmaya başlayabilirsiniz..
---------------
Özellikler:
Özellikler:
-SMS Gönderimi
-Termal yazıcı çıktı alma
-Barkod yazdırma
-Barkodlu takip sistemi
-Ağdaki tüm bilgisayarla eş zamanlı çalışma
-Kullanıcı ekle/sil
-Kullanıcı yetkilendirme
-Cari Ekle/Düzenle
-Cari tipleri ( Bayi - Bireysel - Toptancı )
-Cari bakiye takip. ( Borcunu dakikalar içerisinde sorgulama )
-Teknik Servis Cihaz Kayıdı ( kullanmaya telefon verildimi? - cihaz tamir edilip gerimi geldi ? vs vs.)
-Teknik Serviste hangi malzemeler kullanıldı? ( Sarj entegresi )
-Cihaz durumu (Parça Bekliyor, Başka bir yere gönderildi Nereye?? , iade , yapıldı )
-Kullanılan malzemeler stoktan düşer.
-Cihaz hakkında geçmiş
-Cari hakkında geçmiş
-0 / 2.El satılacak Cihaz kayıdı..
-Hızlı sıcak satış ( ürün adı gir fiyatını gir ve kasaya işlensin )
-Stok ekle ( Dolar-Euro kur çevirme )
-Stok barkodu
-Toptancı Ön Sipariş ( toptancı seç ve listeni oluştur PDF Aktar butonuyla masaüstüne kaydedip whatsaptan toptancına gönder )
-Satın alma (Açık siparişler gözükür toptancı geldiğinde hangi malzemeleri getirdi getirmedi tek tıkla görüntüleme)
-Geçmiş satın alma yaptığın ürünler/stokların yapıldığı tarihteki kurunu görüntüleme şuanki fiyatıyla karşılaştırma
-Kasa ( Kasama kaç tl girmiş ? kaç tl çıkmış? , ben bu paraları nereye harcadım? hepsinin cevabı bu modülümüzde )
-Raporlar ( Bugün ne kadar kazandım? , Belirli tarihler arasında kaç TL kazandım? , Bu hafta kaç tl kazandım? hepsinin cevabı bu modülümüzde)
-Raporlar ( Teknik serviste en çok hangi müşteriden kazanmışım TOP10 1tık ile grafik karşınızda. Belki müşteriyi memnun etmek için indirim yapabilirsin ??? )
-Ana sayfada bugünkü ve geçmişte programda ne işlemler yapmış listesi
-Ana sayfada teknik servisteki cihaz durumları grafik

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt