Tavsiye Whatsapp Suresi Uzatma

Sponsorlu Bağlantılar

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Dediklerinde haklisin ama soyle bir sey soyleyeyimki 10 sene oncesinde ne bu denilenleri calistiracak donanim vardi, nede isletim sistemi. Ayrica konuyu cok saptirdik, cevabim net, 10 sene once whatsapp yoktu. Asil cevaba gelirsek whatsappi sinirsiz kullanmanin bir yolu yok, kendileri uzatiyorlar

-Hokage-

-Hokage-

Üye
Bende de bedava arkadasimin iphone'una taktim simi whatsappa girdim

arkadaşın iphone takıp girdin sonra kartı çıkardın süresiz mi oldu ? Ne zaman oldu bu ? Eğer yeniyse bende yapayım hemen ortalık iphone dolu :D

0MG90

0MG90

Üye
  • Beğen
Tepkiler: .caner. ve Peocawe
IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
arkadaşın iphone takıp girdin sonra kartı çıkardın süresiz mi oldu ? Ne zaman oldu bu ? Eğer yeniyse bende yapayım hemen ortalık iphone dolu :D
Oncelikle telefonumdan whatsapp hesabimi sildim. Sonra hatti iphone'a taktim yeni hesap olusturma ayagina onay smsi geldi. Sonra birkac kisiye yazdim oyle hesap ayarlarina baktim omur boyu yaziyor. Ayni sekil hattimi geri takip whatsappi kurdum omur boyu kalan whatsapp hizmetinizi gule gule kullanin yazdi giriste tekrar baktim hesap odeme ayarlarina iphonedaki gibi yaziyordu. Deneyin isterseniz ama whatsapp tumunde ayni olmus galiba

• Beğen
Tepkiler: .caner.
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Canlar 10 facede vs dolaşan bir yalan bazıları wep para kazanmak için yapmış olmalı. Zaten yalan belli oldu. Ben bile o haberin ilk cumlesini okuyunca kandım.

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
2003'un en iyi telefonu 6600 sinifi telefonlardi ve onlarda en iyi freekick cekme oyunlari vardi. Whatsapp'i Messenger'la karistiriyor olmayasiniz :D

• Beğen
Tepkiler: esmeran3, .caner. ve MaxiHan
doganoglu66

doganoglu66

Üye
Bu nasıl oluyor ?
bbu

MaxiHan

MaxiHan

Üye
iphoneda belirli bir ucret karsiligi sonsuza kadar alindigi icin

• Beğen
mcnpl4

mcnpl4

Üye
benimki 24 marta kadar yaziyodu gecen uygulama silindi tekrar yukledim uyari geldi sureniz doldu hediye olarak 24 marta kadar uzatiyoruz gule gule kullanin yaziyor:ehe whatsapp da isini biliyor artik

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Konuyu cortlatayım :D whatsappı günlük aktif kullanan biriyim ilk 1 yılım geçen gün bitiyodu ama baktımki 2015 e kadar uzatılmış :D

xmustx

xmustx

Üye
3 yıldır hiç para vermedim ama ?

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Çok kullananlardan para almıyolar herhalde :D

.caner.

.caner.

Üye
Canım sıkıldı 1 sene uzattım.

emre2574

emre2574

Üye
benımkını kendılerı 1 yıl daha uzattı hıc bırsey yapmadım 1 hafta falan kalmıstı günü dolmasına

0MG90

0MG90

Üye
benimki bitmişti yine yükledim yine 1 yıl vermişler bu yıl bitiminde sınırsız olsa keşke :(

• Beğen
enterneoll

enterneoll

Üye
ben s3 kullanıyorum bu numaram üzerine whatsapp'ı 2 yıl önce kullanmaya başladım bendede ömürboyu ;)

serdar_gs

serdar_gs

Üye
alternatifler arttı artık belkide bi süre sonra tamamen ücretsize döner yada bu şekilde uzatır dururlar :D

signor ramon

signor ramon

Üye
ilk olarak iphone2g telefonumda kullanmaya başladım , daha sonra sony neo v , daha sonra galaxy note ve son olarak iphone'da kullanıyorum ve hiç bir zaman ödeme yapmadım ve sürekli süresi ömür boyu olarak kaldı ve belirli aralıklarla da hattımı başka telefonlara takarak whatsapp kullanmama rağmen ! iyi geceler , iyi forumlar

akin yakici

akin yakici

Üye
benim de 1 ay kaldı bakayım otomatik uzatırsa süper olur, uzatmatsa root falan her şeyi yaparım da o parayı vermem :bleh:

3onur5

3onur5

Üye
Ömürboyu benim bildğim ilk olarak sybianda hesap açarsan geçerli oluyor.
benim ilk akıllı telefonum symbiandı whatsapp ı orda yükledim ama 1 hazirana kadar vaktim var :Dadamına göre muamele yapıyor bu whatsapp:catcat:

• Beğen
Tepkiler: esmeran3