Whatsapp Suresi Uzatma

• 11 Ekim 2013
  • 14377 Okunma
  • 149 Cevap

1. selamun aleykum arkadaslar malum whatsapp surem bu ay icerisinde doluyor. bende kontor ile uzatiliyordur diyip rahattim ama bugun baktimki herhangi bir kontor ile yukleme secenegi yok sadece kredi karti ile yukleniyor ne yapmam lazim suremi uzatmam icin arkadaslar ?

Yazan: BurakTura
  2. Bnimde sürem az kalmışti. Cm9 yükledikten sonra baktım sürem tekrar başa dönmüş :D

3. Kredi karti odeyeceksin o halde zor olmamali

4. hesabını sileceksin :D

5. Cm9la alakasi yok cunki kac kere attim ama yine ayni ayrica mantiken dusunursek bile hat ayni numara ayni. hesabi silmeyi kac kere denedim yine ayni hic bir farki yok

.caner. bunu beğendi.
  6. benim ömür boyu nedendir? 2yıl önce yüklemiştim ilk whatsapp ı. o zaman 1 yıl sürem olduğunu söylüyordu fakat bi süre sonra ömür boyu yazmaya başladı.

7. Ömür boyu ? Bir ss atar mısın?

Alsancak* ve Peocawe bunu beğendi.
  8. furkankama ve .caner. bunu beğendi.
  9. xmustx ve Peocawe bunu beğendi.
  10. hatta 2 yılı bile geçmiş olabilir doğru. t20 ilk çıkıtğında almıştım o zaman yüklemiştim merak edip. Belkide eski üyelerine özel bir olaydır. :ehe

.caner. bunu beğendi.
  11. Benim de ömür boyu

Dede ve Peocawe bunu beğendi.
  12. O nasil ya omur boyu ??? acaba sadece bagis yapmak amaci ile mi boyle birsey yapiyorlar 2 tl falan ? Cunku baska bi yerde daha gordum sure bitince uzattildi yazmislardi. ayrica sunuda soyliyim dun ben 2 kere falan kontor ile yapmayi bulmaya calistigim icinmidir nedir bilmiyorum ama galiba adamlar anladi suremi 10 kasim 2014 yapmislar :D

13. Ömürboyu benim bildğim ilk olarak sybianda hesap açarsan geçerli oluyor.

14. Ben iPhone 4 ' te 2 sene önce açmıştım.

15. Büyük ihtimalle iphonelarda ücretli olduğu icindir.

16. internete biraz baktımda iphonelarla ilgili birşey. Androidde hesabı sil ios a geç yükle hesabını baştan aç sonra tekrar androide dön süresiz oluyormuş. denemedim ama öyle yazıyor

17. Hiç gerek yok krndi hediye ediyor. Mesela benimki bitti 3 gün sonra falan hediye 1 yıl geldi

18. ha ben bide iphone da kullanmıştım belki ondan olabilir

.caner. bunu beğendi.
  19. Babam gelsinde bende deneyeyim zuhahaha

Peocawe bunu beğendi.
Yüklüyor...
19/11/2018 - 12:01