Whatsapp

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dıpsomanıa

Üye
    Konu Sahibi
Whatsapp
Arkadaslar bir kaç haftaya whatsappın suresi doluyor sanırım 1.99$ odenecek bunu kredi kartı ilemi yoksa kontor (tl) uzerinden mi satın alacağız.

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Kredi kartiymis

Shaunx

Shaunx

Üye
Normal uygulama satin alir gibi alacaksin. Kredi karti.

Dejavuex

Dejavuex

Üye
Büyük bir ihtimal 50 kuruş keserek hat üzerinden ilk kayıt olduğumuz zamanki gibi 1 yıl uzıcak süresi.

Dıpsomanıa

Üye
    Konu Sahibi
Büyük bir ihtimal 50 kuruş keserek hat üzerinden ilk kayıt olduğumuz zamanki gibi 1 yıl uzıcak süresi.

İnsallah ama sannetmem cunku ilk 1 sene ucretsiz oldugu halde 40 kurus kesti ucret buyuk ihtmal 1.99$ sitede arastrdim ama nasıl odenecegini bilmedigim icin sizlere soruyum dedim

paganini58

paganini58

Üye
Whats App ücretlimiydi ya. Bende neden lisans süresi bir ömür boyu yazıyor değiştirdimi politikayı ?

Dıpsomanıa

Üye
    Konu Sahibi
Whats App ücretlimiydi ya. Bende neden lisans süresi bir ömür boyu yazıyor değiştirdimi politikayı ?

Ne zamandr boyle sen 2. El aldiysan ilk sahibi satn almstr yok telefonu sfr aldm dyorsan ona diyecek lafm yok.enteresan.

paganini58

paganini58

Üye
Valla numaram android ciktigindan beridir ayni bir sıkıntı var whatsapp ios da. Ucretli ilk alim icin androidde herhngi bir ucret yok ...

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Lisans süresi başka biseydir

MücahitTokgöz

beyler skntı yok surrsi doldugu gün 1 yil uzatilmistir diyor bende 2. oluşu bu doldugu güne kadar bekleyin.

paganini58

paganini58

Üye
Bakin ne zaman cikti bilmiyorum ama hemen hemen 2010 yilindan beridir android çeşit çeşit cihazlar kullandim. WhatsApp 1 yıldan fazladır kullanıyorum. Benden hiç bir zaman lisans ücreti istemedi bundan sonrada isteyeceği ni sanmıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt