Tavsiye Whatsapp Suresi Uzatma

Sponsorlu Bağlantılar

eren3546

eren3546

Üye
BENİM TELEFONDADA whatsapp ömür boyu

.caner.

.caner.

Üye
Vay anasını ya bi bizde 7 ay :D

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Bende de bedava arkadasimin iphone'una taktim simi whatsappa girdim

qramaphonedzie

qramaphonedzie

Üye
beyler ömür boyu olmasının sebebi eski kullanıcı olmamız ben de eski kullanıcıyım whatsapp eski kullanıcılarına hediyesidir bu

ozakin70

ozakin70

Üye
Ben androidde actim 2. Yila girdim hala kullaniyorum 7 ay filan gormedim

esokmen

esokmen

Üye
Benimde iki kere kendileri uzattilar nedendir bilinmez :)

H3LLBOY43

H3LLBOY43

Üye
kullanımı az olan ülkeler de şimdilik kendileri ücretsiz uzatıyolar mesela almanyada ücret kesiyo arkadaşlar ;)

Alsancak*

Üye
Benim bitime 5 ay vardi uzatmislar :-D

uguro

uguro

Üye
Bende 2 kez satın aldım :D uzatıcaklarını bilsem satın almazdım :D :D 2 Yıldır kullanıyorum bende Ömür boyu yazmıyor :D Neyse şimdilik sıkıntı yok 1 dolar bişey değil olmadı veririm :D

HighCore

HighCore

Üye
Bende 2 kez satın aldım :D uzatıcaklarını bilsem satın almazdım :D :D 2 Yıldır kullanıyorum bende Ömür boyu yazmıyor :D Neyse şimdilik sıkıntı yok 1 dolar bişey değil olmadı veririm :D
Bende
Son 1 ay vardı sonra 1 yıl uzatıldı diye bildirim gelmiş :D

TheMadness

TheMadness

Üye
Ben de 3 yıldır kullanıyorum hep kendisi uzatıyor

ahmetsuha525000

Üye
Şu ömür boyu konusuna açıklık getireyim. WhatApp yılın belli zamanlarında özel Kampanyalar sunuyor. Mesela bu yazın yaptığı kampanyada WhatApp'ı 5 arkadaşına önerirsen ve onlar kullanmaya başlarsa 5 yıl ücretsiz WhatApp kullanıyorsun. Ben WhatApp kullanmıyorum ama bunları arkadaşlardan öğreniyorum.
Şimdi ömür boyu olayına gelirsek WhatApp yine yılın belli zamanlarında bazı kullanıcılarına sınırsız WhatApp üyeliği veriyor. Ve verdiği kişiler genelde uzun süre WhatApp kullanmış ve 7/24 aktif olan kişiler. Bu sene çoğu kişi WhatApp'ın 10. senesine özel olarak bir çok hediye almış duyduğum kadarıyla.
Neyse ömür boyu meselesi kampanyayla alakalı.

Türe

Türe

Üye
Şu ömür boyu konusuna açıklık getireyim. WhatApp yılın belli zamanlarında özel Kampanyalar sunuyor. Mesela bu yazın yaptığı kampanyada WhatApp'ı 5 arkadaşına önerirsen ve onlar kullanmaya başlarsa 5 yıl ücretsiz WhatApp kullanıyorsun. Ben WhatApp kullanmıyorum ama bunları arkadaşlardan öğreniyorum.
Şimdi ömür boyu olayına gelirsek WhatApp yine yılın belli zamanlarında bazı kullanıcılarına sınırsız WhatApp üyeliği veriyor. Ve verdiği kişiler genelde uzun süre WhatApp kullanmış ve 7/24 aktif olan kişiler. Bu sene çoğu kişi WhatApp'ın 10. senesine özel olarak bir çok hediye almış duyduğum kadarıyla.
O değil de whatsapp çıkalı 10 yıl olmadı ya.

• Beğen
Tepkiler: Recep Özmen, enterneoll ve .caner.
MaxiHan

MaxiHan

Üye
Hala bu sacmaliga inananlar var mi ya :D 10 sene once 3310 dan whatsappa girebiliyorduysan o ayri mesela tabiki :ehe

• Beğen
Tepkiler: Recep Özmen ve .caner.

ahmetsuha525000

Üye
Biz 10 sene önce 3310 kullanıyorduk. VoipWise programını araştır bi.

• Beğen
Tepkiler: .caner.

ahmetsuha525000

Üye
Yani adamlardaki teknoloji diyorum biz tableti 4 senedir kullanıyoruz adamlar 2002 yılında tableti yaygınlaştırmak için uğraştılar. WhatApp neden 10 senedir olmasınki. Bizim ülkemize internet 2000 yılında geldi adamlar 1960 yılında internet altyapısı kuruyorlardı ve 1967 yılında bütün internet altyapısını kurdular (Biz hala altyapı kuramadık)
Yani onlarda yıllardır olan şeyler bize yeni yeni geliyor.