Samsung Galaxy Mini 2 root

Sponsorlu Bağlantılar

e.alpman12

e.alpman12

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Mini 2 root
Merhaba Arkadaşlar
Bu benim forumdaki ilk konum.Forumda görmeyince eklemek istedim.
Mini 2 için gerekli root dosyası:
Arkadaşlar telefonunuzda Clocwork Recovery Mod 6 yüklü olması lazım.(başka bi konuda anlatmayı düşünüyorum)
1.Root dosyasını hafıza karta atın.
2.Telefonu kapatın ve vol+ vol- home power tuşlarına baslı tutun ve cmw yi açın.
3.install zip from sdcard basın ve choose zip from sdcard butonuna tıklayın.Ordan root dosyasını seçelim ve Yes e basın.
4.1 dakika kadarlık yükleme sonrasında go back seçeniğine tıklayın.
5.Reboot System Now Deyin(soru sorarsa no deyin)

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
Deneyen, denemeyen, fikir sahibi olan ya da görüş bildirecek arkadaşlar var mıdır? Bir parça malum çekimserlik var d ben de. Teşekkürler.

e.alpman12

e.alpman12

Üye
    Konu Sahibi
Dikkatli bir şekilde yaparsan telefonuna hiç birşey olmaz.Ama Rootluyken telefonun garanti kapsamındadir

oka1515

oka1515

Üye
Telefon uygulamaları veya ayarlar değişiyor mu?Bide bu Clocwork
Recovery Mod 6. Ne için gerekli?

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
Telefon uygulamaları veya ayarlar değişiyor mu?Bide bu Clocwork
Recovery Mod 6. Ne için gerekli?

clockwork recovery mod rom flaşlamak root yapmak kernel veya mod flaşlamak için gereken bi moddur. telefonun uygulamaları veys ayarları değişmez root yapınca. hiçbirsey silinmez

oka1515

oka1515

Üye
Peki ben telefonu root larken yarıda kaldı ve tel açılınca sarı bi ünlem işareti alıyorum devam etmeye nerden başlayacağım ve bu Clocwork
Recovery Mod 6 yüklü olup olmadığını nasil kontrol ederim?

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
ben mini2 kullanmıyorum ama mini2 kullanan biri sana yardım olacaktır.

avast

avast

Üye
Slz direk clock vorku odinle flash la sonra ses acma ses kizma home tusuyla ac telefonu yeni kernel yada rom at hrpsi forumda konh halinde detayli yaziyor arastirin lutfen

oka1515

oka1515

Üye
odine falan gerek yok mu?,hangisi bi app var bide bin

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
Peki ben telefonu root larken yarıda kaldı ve tel açılınca sarı bi ünlem işareti alıyorum devam etmeye nerden başlayacağım ve bu Clocwork
Recovery Mod 6 yüklü olup olmadığını nasil kontrol ederim?

Aynı anda ses yükseltme, alçaltma tuşları, power tuşu ve ana menü tuşuna basılı tutacaksınız. Telefon kapanıp yeniden açılırken ekrana ilk gelen şey samsung yazısıdır. O dakikada hemen elinizi tuşlardan çekeceksiniz. Böylece recovery mod gelir. Eğer daha önce cwm6 yüklemediysen, standart sanıyorum v5'tir. Bu forumda cwm6'nın mini2 için olan konusu mevcut. Oradaki talimatları izleyerek telefonunun recovery modunu v6 yap.

Download moda da şöyle geçilir: Önce telefonunu tamamen kapat. Garanti olsun yani komple kapat. Sonra ses alçaltma + anamenü + power tuşlarına basılı tut. Yine samsung yazısı geldiği anda elini çek; download moduna girecektir. ORada sana soru sorarsa direk yes de, download moduna geçsin. Sonra işte pc'de odini açıyorsun, usb kablo ile telefonu pc'ye bağlıyorsun vs işlemler anlatılıyor konuda.

Bu arada o ünlem işareti de telefonunu rootlandığını gösterir. Telefon açılınca menüde superuser gibi bir uygulama varsa, root yapmışsın demektir.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: oka1515
oka1515

oka1515

Üye
tmm oldu cok tesekkurler karistirmamin sebebi recower 5 olmasi yuzundenmis reset atip bastan yaptim cok tesekkurleer

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 484994
avast

avast

Üye
Orjjnal rom istuyosan ocerclocklu kernel yukle 1ghz yap hizjni

oka1515

oka1515

Üye
onu nasil yapicam peki?avast kardes senin telefon iyi yapilmis galiba bana telefonunun ozelliklerini soylermisin yani yaptiklarini simdiden cok tesekkurler?lutfen bos zamaninda rahatca soyle yaptiklarini siralamali soyle ben islemleri sira ile yaparim. tekrar tskrlr...

avast

avast

Üye
Ygsm var ama yakin zamanda bilgisayara gecersem herseyi bi rar dosyasinda toplar upload ederim anlatimla beraber

oka1515

oka1515

Üye
tmm tesekkurler

ferramuz

Üye
unroot nasıl yapcaz
lütfen cevap verin

avast

avast

Üye
Forumda stock rom yüklemenin anlatımı var

ferramuz

Üye
stock rom root u kaldırıyormu

ferramuz

Üye
konuyla alakalı değil ama ben telefona bu siteden root attım.telefondanda uygulama çoktu ve telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm ve telefon açılırken cmw ekranı geliyor ne yapsan o ekran gitmiyor ne yapmalıyım ekranın gitmesi için

Üst Alt