Samsung Galaxy Mini 2 root

Sponsorlu Bağlantılar

avast

avast

Üye
konuyla alakalı değil ama ben telefona bu siteden root attım.telefondanda uygulama çoktu ve telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm ve telefon açılırken cmw ekranı geliyor ne yapsan o ekran gitmiyor ne yapmalıyım ekranın gitmesi için
Wipe data yaptınız mı

ferramuz

Üye
Wipe data factory reset yaptım yaptıktan sonra reboot system now dedim telefon titreşti yine reboot yazısı falan çıktı olmadı

avast

avast

Üye
Wipe data factory reset yaptım yaptıktan sonra reboot system now dedim telefon titreşti yine reboot yazısı falan çıktı olmadı
Stock rom yukle root atmadan öncede wipe yapmalıydın

ferramuz

Üye
stock romu nasıl yüklüyecem telefonun ekranı cmw açılıyor ve ne yapsam gitmiyor cmw ekranı varken yapılabiliyormu ?

ferramuz

Üye
forumda gördüm de ben cmw den başka bir şeye giremiyorum
ama stock rom yapmak için root explorerden bişeyler yapmak gerekiyormuş ben cmw den başka birşeye giremiyorum.

avast

avast

Üye
forumda gördüm de ben cmw den başka bir şeye giremiyorum
ama stock rom yapmak için root explorerden bişeyler yapmak gerekiyormuş ben cmw den başka birşeye giremiyorum.
Nasıl yapacağınıda adım adım anlatmış olmadı youtube a gir anlatamam tek tek

ferramuz

Üye
Tamam haklısında telefonu açamıyorum root explorerden bu ayarları yapmadan olur mu

avast

avast

Üye
Yav bataryayı çıkar tak ordaki söylemen tüşlarla bas oku kardeşim bukadarda üşengeç olma yahu

ferramuz

Üye
Avast hafıza kartına stock romu atsam ama telefonu açamadığım için root explorerden bu işlemleri yapmadan yapabilirmiyim

Üst Alt