Öneri S4 Mini alacağım oyun performansı kafamı karıştırıyor :(

Sponsorlu Bağlantılar

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
  • Beğen
Tepkiler: yaren_dede
enterneoll

enterneoll

Üye
kapatılmaz mı ki :D yandık o zaman gerçi gece pek mesaj gelmediğinden sıkıntı olmaz da
kapatılıyor akıllı uyarı özelliğin adı ayarlardan hareket sekmesine girerseniz kapatılır

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Ben kapatmıyorum mesaj ve aramada titriyor. s4 mini alınca mesajlaşmıyorsunuz zaten :D

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
ben c601 ile mesajlaşıyorum s4minide neden olmasın ki ?:D
İşte onu alınca anında facebook, line, whatsapp, wchat, bbm, tango derken unutuyorsun :D Şahsen ben artık sms yapmıyorum ayda 1000 sms hediye geliyor 10 tane falan gidiyor :)

• Beğen

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
İşte onu alınca anında facebook, line, whatsapp, wchat, bbm, tango derken unutuyorsun :D Şahsen ben artık sms yapmıyorum ayda 1000 sms hediye geliyor 10 tane falan gidiyor :)
uygulamaların yarısını duymadım bile :ehe ben internet paketi canım sıkılnca yapıyorum bi de turkcell olunca kazık işte 500 1000 falan yapıyorum

ErSin9006

Üye
Benim gözümden s4 mini telefon oyun performansı ve şarj yönünden 2 güne yakın gidiyor içinde 4-5 tane uygulama 3-4 tane oyun var aspahlt airbone de bile sıfır kasma kamerası nokia 603 e göre derinlikli değil hd kamera olduğu için nokianın ki göze hoş geliyor tek sorun telefon hafızasına atılıyor oyunlar root dışında tabi onun dışında işlemci olarak zaten piyasadaki sayı telefonlara kafa tutar rahatlıkla ;)

• Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
uygulamaların yarısını duymadım bile :ehe ben internet paketi canım sıkılnca yapıyorum bi de turkcell olunca kazık işte 500 1000 falan yapıyorum
şimdi mecbur yapacaksın ve yetmeyecek

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
Benim gözümden s4 mini telefon oyun performansı ve şarj yönünden 2 güne yakın gidiyor içinde 4-5 tane uygulama 3-4 tane oyun var aspahlt airbone de bile sıfır kasma kamerası nokia 603 e göre derinlikli değil hd kamera olduğu için nokianın ki göze hoş geliyor tek sorun telefon hafızasına atılıyor oyunlar root dışında tabi onun dışında işlemci olarak zaten piyasadaki sayı telefonlara kafa tutar rahatlıkla ;)
ram işlemci ekran derken aklımdan çıktı nexus 5in bataryası 2300mah s4mini ise 1900,nexus5 donanım olarak s4miniyi katlar şarj olarak acaba nexus 5 nasıldır kafam karışık bu konuda şarjı az giden telefon istemiyorum :)
şimdi mecbur yapacaksın ve yetmeyecek
touch facebook bana kotayı kitler sorun olacak :(

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe

ErSin9006

Üye
Dostum batarya büyüklüğü fazla önemli değildir diye düşünüyorum telefonun işlemcisinin telefonu yormasıyla alakalı bir durumdur batarya işi aynı modelde aynı uygulamalar olsa bile sırf kullanımdan kaynaklı saatler etkiliyor kullanan varsa fikir edinmek için yazarlarsa iyi olur nexus u hiç tanımıyorum :)

• Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
ram işlemci ekran derken aklımdan çıktı nexus 5in bataryası 2300mah s4mini ise 1900,nexus5 donanım olarak s4miniyi katlar şarj olarak acaba nexus 5 nasıldır kafam karışık bu konuda şarjı az giden telefon istemiyorum :)
touch facebook bana kotayı kitler sorun olacak :(
Dostum bak batarya mahını donanıma göre hesapla tamam nexus 5 daha fazla ama bence s4 mini etmez ekranın hd olmaması ve 4.3 olması bu konuda artı daha az enerji tükettiğinden batarya ömrü sağlıyor bak teli şarjdan çektiğimden beri kız arkadaşımda oyun oynuyor bunu sana göstermek için aldım elinden hala %44 var o oyunların oynanmadığını düşün :)

Ekli dosyalar

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
Dostum bak batarya mahını donanıma göre hesapla tamam nexus 5 daha fazla ama bence s4 mini etmez ekranın hd olmaması ve 4.3 olması bu konuda artı daha az enerji tükettiğinden batarya ömrü sağlıyor bak teli şarjdan çektiğimden beri kız arkadaşımda oyun oynuyor bunu sana göstermek için aldım elinden hala %44 var o oyunların oynanmadığını düşün :)
oyunları çıkardım yüzde 74 etti ekran çok yemiş parlıklık full falan herhalde :)
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
bu incelemeyi izliyorum şu an maket arabayı çekmişler beyaz klasik bi araba ama renkler maviye kaymış detaylar 8mpye göre çok iyi ama renk konusunda ciddi sıkıntısı var telefonundakika 21de g2 ile kıyaslama yaparken mağazada g2nin uygulamalrını bulursun ama nexus5 için para vermen gerekir dedi kafam karıştı

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
oyunları çıkardım yüzde 74 etti ekran çok yemiş parlıklık fu ll falan herhalde :)
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
bu incelemeyi izliyorum şu an maket arabayı çekmişler beyaz klasik bi araba ama renkler maviye kaymış detaylar 8mpye göre çok iyi ama renk konusunda ciddi sıkıntısı var telefonundakika 21de g2 ile kıyaslama yaparken mağazada g2nin uygulamalrını bulursun ama nexus5 için para vermen gerekir dedi kafam karıştı
Dostum ne diyorsun oyun oynarken ekran kullanıyor o yüzden :ehe Sen hangi uygulamayı kullanırsan kullan en üstte hep ekran olur onu geçemezsin :)

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
Dostum ne diyorsun oyun oynarken ekran kullanıyor o yüzden :ehe Sen hangi uygulamayı kullanırsan kullan en üstte hep ekran olur onu geçemezsin :)
beynim sulandı artık napim :D videoda nexus 5 için mağazada uygulamalar ücretli dedi adam s4 ve g2nin beleş uygulamları yok mu ki buna ya s4 1500 olmuş g2 içime sinmiyor s4ün arayüz hoş s4 alcam :D şu vietnam bataryaları iyiymiş

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
beynim sulandı artık napim :D videoda nexus 5 için mağazada uygulamalar ücretli dedi adam s4 ve g2nin beleş uygulamları yok mu ki buna ya s4 1500 olmuş g2 içime sinmiyor s4ün arayüz hoş s4 alcam :D şu vietnam bataryaları iyiymiş
batarya konusunu bilmiyorum ama s4 minilerde siyahlarında sorun var. s4 bence alma :)

Invoke

Invoke

Üye
@Mad EagLe Kendin demişsin cm10.2'ye geçenler geri dönmüyor, ve oyunlarda kasma oluyor diye. Ben kasıyor derken yalnızca menü geçişlerinden bahsetmiyordum. Kısacası touchwiz çok matah değil @HAM ZA @MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
benim anlamadığım adamlar videoda nexusun uygulamalarına paralı dedi mağaza butun androidlerde aynı değil mi?