Öneri S4 Mini alacağım oyun performansı kafamı karıştırıyor :(

Sponsorlu Bağlantılar

asigsasi

asigsasi

Üye
  • Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
root işine bulaşmıcam daha :) tabi diğer türlü dibine vururum yarın izmire dönücem 2 haftaya falan anca tam uğraşmaya başlarım :)

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Bune yahu bugün tavsiye isteyen gidip cihazı alıyor :D

• Beğen
Tepkiler: PureFood, asigsasi ve MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
ben bundan önce wp konusuna açtım bu konuyla 3 oldu :D bayağı bekledim yani şarjı napıcam ben ya dolunca hemen sökcem mi :(

• Beğen
Tepkiler: asigsasi ve Mad EagLe
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
ben bundan önce wp konusuna açtım bu konuyla 3 oldu :D bayağı bekledim yani şarjı napıcam ben ya dolunca hemen sökcem mi :(
şarjı derken ilk dolumu nasıl yapacağını mı soruyorsun

• Beğen

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
evet yüzde 58di kılavuzda kullanmadan takın diyodu biraz baktım taktım dolmak üzere

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
evet yüzde 58di kılavuzda kullanmadan takın diyodu biraz baktım taktım dolmak üzere
yapacağın şey tamamen bitene kadar kullanmak sonra tam şarj etmek yeni cihazlarda bu yapılması yeterli ilk 3-4 şarjı %5'in altına düşene kadar takma tam dolmadan çekme 2-3 ayda bir yap bunu uzun ömürlü bir bataryan olur

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
yapacağın şey tamamen bitene kadar kullanmak sonra tam şarj etmek yeni cihazlarda bu yapılması yeterli ilk 3-4 şarjı %5'in altına düşene kadar takma tam dolmadan çekme 2-3 ayda bir yap bunu uzun ömürlü bir bataryan olur
kılavuzda kullanmadan takın diyodu biraz baktım taktım 58di sıkıntı olmaz herhal oraya yazmışlar ama

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
kılavuzda kullanmadan takın diyodu biraz baktım taktım 58di sıkıntı olmaz herhal oraya yazmışlar ama
yeni nesil bataryalarda sorun yok ama dediğim gibi kullanırsan daha çok verim alırsın

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede ve MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
yeni nesil bataryalarda sorun yok ama dediğim gibi kullanırsan daha çok verim alırsın
c6 da hep batarya zayıfken taktım aslaa dolmadan çıkarmadım ama bazen yüzde 40ta falan takın diyolar sen yüzde 10da falan mı takıyosun genelde?

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
yaren_dede

yaren_dede

Üye
c6 da hep batarya zayıfken taktım aslaa dolmadan çıkarmadım ama bazen yüzde 40ta falan takın diyolar sen yüzde 10da falan mı takıyosun genelde?

Ihtiyac duyduğunda tak işte dusundugunuz seylere bak :)
Zaten telefon akilli oldugu icin en olmadik zamanda seni yari yolda birakir o konuda suphen olmasin yani arkadaslarindan sarz aleti isterken buluverirsin kendini :P

• Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
ben %5'de ikinci uyarıyı verince takıyorum yoksa şarjdan çeker çekmez %98'e düşüyor bi de şarj daha çabuk bitiyor bi de mesela gece açık bırakınca %5 falan gidiyor ama bu şekil yaptığımda %100 olunca 5 dakika sonra %99'a düşüyor, ve gece en fazla %2 gidiyor

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
İyi yapmışsın @MaxipmaN hayırlı olsun.

• Beğen

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
ben %5'de ikinci uyarıyı verince takıyorum yoksa şarjdan çeker çekmez %98'e düşüyor bi de şarj daha çabuk bitiyor bi de mesela gece açık bırakınca %5 falan gidiyor ama bu şekil yaptığımda %100 olunca 5 dakika sonra %99'a düşüyor, ve gece en fazla %2 gidiyor
c6-01de taktım bende bu hafta bir kaç kez 30da 40da daha çabuk bitti haklısın :)
İyi yapmışsın @MaxipmaN hayırlı olsun.
aynen kardeşim teşekkür ederim :)
Ihtiyac duyduğunda tak işte dusundugunuz seylere bak :)
Zaten telefon akilli oldugu icin en olmadik zamanda seni yari yolda birakir o konuda suphen olmasin yani arkadaslarindan sarz aleti isterken buluverirsin kendini :P
hiç o duruma düşmedim Allah göstermesin :)

avcitalip

avcitalip

Üye
fiyatı düşmüş 1500 sanıyordum 1300tl s4miniye ciddi fark atar bence performansta yanlış mıyım?

%100 doğrusun en güzelini yapmışsın,hayırlı olsun kardeşim

madem öyle cep telefonuyla fotoğraf çekmeyi seviyorsan seni sayfama beklerim :)

• Beğen

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
%100 doğrusun en güzelini yapmışsın,hayırlı olsun kardeşim

madem öyle cep telefonuyla fotoğraf çekmeyi seviyorsan seni sayfama beklerim :)

Alet cok iyi kilif jelatin de aldım begeneyim sayfayı fotografa c6 yuzunden merakım kalmadı ama note 2 istedigim gibi

avcitalip

avcitalip

Üye
Alet cok iyi kilif jelatin de aldım begeneyim sayfayı fotografa c6 yuzunden merakım kalmadı ama note 2 istedigim gibi

Note 2 iyidir,tekrardan hayırlı olsun :)

C6 aslında iyi fotoğraf çekiyordu bir ara bende kullanıyordum tek sorunu AF diye görüyordum :)

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
Tesekkur ederim evet otofocus yoktu asha 306 bile yakından okunakli cekiyor

• Beğen
Tepkiler: avcitalip
HAM ZA

HAM ZA

Üye
Tesekkur ederim evet otofocus yoktu asha 306 bile yakından okunakli cekiyor
benim arkadaşımda asha 310 vardı c6 o1 in çekemediği yazıyı o çok net çekmişti c6-01 in tek eksiği buydu bence

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN ve avcitalip
esokmen

esokmen

Üye
Kardeşim ben olsam discovery alirdim. Ama yine de sen bilirsin.